Witaj!

Skarga na Callidora
Upset
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 2
Cze 2018
0
#1
Temat skargi: Callidora - Chyba Mg 
 Nick oskarżającego: Upset
 Nick oskarżonego: Callidora
 Powód: Jako, ze jest pelnia postanowiłem zakraść się na mojej postaci pod okno dormitorium  krukonow i zawyc. Oczywiscie moja postac stala obok okna, a  nie centralnie przed nim, wiec Callidora nie miała mozliwosci mnie zobaczyc, a co dopiero powiedziec kto to i jak wyglada. Zapomnialbym! Nasze postacie w ogole ze soba nie rozmawialy, wiec z rozpoznaniem glosu tez by miala malusienki problem 
 Dowody (Wymagane Screenshoty): [Obrazek: t4c3ksA.png]
Proponowana kara:  nie znam sie na karach wiec zostawiam to moderatorom
Nagini
Jędza




Posty: 819
Tematy: 134
Lip 2015
1,482
Slytherin
#2
Latałeś przed oknem i było ciebie widać. Widziałam ciebie ja, miranda i chyba wygranko, więc każdy z nas mógł zauważyć, że twoja postać jest niska i ma czarne włosy. Proste. I nie rozpoznałam cię w czasie zawycia tylko wcześniej jak biegałeś przy oknie. Logiczne jest więc, że jeśli to ty tam biegałeś, to ty jesteś podejrzanym numer jeden.

A wiadomości na /do nie zauważyłam jak coś.
DonStorm
Francuz.




Posty: 20
Tematy: 2
Kwi 2018

#3
Cara napisał(a): (05.07.2018 23:42)Latałeś przed oknem i było ciebie widać. Widziałam ciebie ja, miranda i chyba wygranko, więc każdy z nas mógł zauważyć, że twoja postać jest niska i ma czarne włosy. Proste. I nie rozpoznałam cię w czasie zawycia tylko wcześniej jak biegałeś przy oknie. Logiczne jest więc, że jeśli to ty tam biegałeś, to ty jesteś podejrzanym numer jeden.

Tak tak. Widziałem. Poza tym, słyszała twój głos. Callidora to prefekt czyli użera się z uczniami codziennie, czyli głos mogła zapamiętać. A jeśli nie jest głupia, a nie jest. To mogła sobie przypomnieć kto ma taki głos i skojarzyć go z twoją postacią. Dziękuję za wysłuchanie.
Silexan
Mugol


 
#4
Pierwszeee... krukoni mają z tego co pamiętam dormitorium w wieży, więc cięzko jest zakraść się pod okno.. dwa... uczeń pierwsza klasa(w sumie każdy uczeń) powinien czuć respekt przed pełnią i krwiożerczymi wilkołakami.. i mając 11 lat powinien się bać sam biegać po ciemnym, mrocznym zamku i równie ciemnych błoniach... co do widzenia widoku za oknem to.. gdy w środku jest jasno a na zewnatrz ciemno to go raczej nie zobaczył nikt... pozdrowienia.. a i jeszcze jedno, krzyk za oknem w środku nocy powinien wzbudzić chwilowy strach, przestraszenie się...
Upset
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 2
Cze 2018
0
#5
DonStorm napisał(a): (05.07.2018 23:48)
Cara napisał(a): (05.07.2018 23:42)Latałeś przed oknem i było ciebie widać. Widziałam ciebie ja, miranda i chyba wygranko, więc każdy z nas mógł zauważyć, że twoja postać jest niska i ma czarne włosy. Proste. I nie rozpoznałam cię w czasie zawycia tylko wcześniej jak biegałeś przy oknie. Logiczne jest więc, że jeśli to ty tam biegałeś, to ty jesteś podejrzanym numer jeden.

Tak tak. Widziałem. Poza tym, słyszała twój głos. Callidora to prefekt czyli użera się z uczniami codziennie, czyli głos mogła zapamiętać. A jeśli nie jest głupia, a nie jest. To mogła sobie przypomnieć kto ma taki głos i skojarzyć go z twoją postacią. Dziękuję za wysłuchanie.

[color=rgba(255, 255, 255, 0.701960784313725)]J[/color]ak juz powiedzialem moja postac nie wymienila z nia ani jednego slowa. (Polecam czytac ze zrozumieniem) A co do biegania, to przeszedlem raz kolo okna (2 kratki szkla.) + była noc, a on byl ubrany w czarna szate, wiec mialaby problem z rozpoznaniem jego twarzy, chociazby przez ciemnosc panujaca na dworze. Krawat byl schowany pod szata
DonStorm
Francuz.




Posty: 20
Tematy: 2
Kwi 2018

#6
Upset napisał(a): (06.07.2018 00:10)
DonStorm napisał(a): (05.07.2018 23:48)
Cara napisał(a): (05.07.2018 23:42)Latałeś przed oknem i było ciebie widać. Widziałam ciebie ja, miranda i chyba wygranko, więc każdy z nas mógł zauważyć, że twoja postać jest niska i ma czarne włosy. Proste. I nie rozpoznałam cię w czasie zawycia tylko wcześniej jak biegałeś przy oknie. Logiczne jest więc, że jeśli to ty tam biegałeś, to ty jesteś podejrzanym numer jeden.

Tak tak. Widziałem. Poza tym, słyszała twój głos. Callidora to prefekt czyli użera się z uczniami codziennie, czyli głos mogła zapamiętać. A jeśli nie jest głupia, a nie jest. To mogła sobie przypomnieć kto ma taki głos i skojarzyć go z twoją postacią. Dziękuję za wysłuchanie.

[color=rgba(255, 255, 255, 0.701960784313725)]J[/color]ak juz powiedzialem moja postac nie wymienila z nia ani jednego slowa. (Polecam czytac ze zrozumieniem) A co do biegania, to przeszedlem raz kolo okna (2 kratki szkla.) + była noc, a on byl ubrany w czarna szate, wiec mialaby problem z rozpoznaniem jego twarzy, chociazby przez ciemnosc panujaca na dworze. Krawat byl schowany pod szata

Była pełnia, księżyc świecił jasno więc aż tak ciemno nie było.
Miranda
Azkaban




Posty: 7
Tematy: 1
Wrz 2017
Ravenclaw

#7
Zgadzam się ze słowami Cary. Widziałam, jak przelatywałeś sobie obok okna nawet napisałam akcje. Chwilke kołysałeś się i zniknąłeś. Oczywiście miałam szanse zobaczyć twój nick oraz, latałeś tak blisko okna że widziałam jak wyglądasz. Myśl, że latając pod samym oknem widzieli to wszyscy krukoni którzy tam się znajdowali. Dziękuje i tyle.
Nagini
Jędza




Posty: 819
Tematy: 134
Lip 2015
1,482
Slytherin
#8
[Obrazek: 2pF9BpZ.png]

O właśnie w tym miejscu sobie skakał. Dormitorium jest rozjaśnione, więc nie dało się tego nie zauważyć. Po prostu skakałeś tam, nie było cie jakiś czas i nagle coś zawyło.

@Silexan może i na korytarzach jest ciemno, ale dormitorium jest rozjaśnione. Oprócz tego jest pełnia, więc księżyc oświetla. Nie wymyśliłam sobie, że on tam skacze. Zauważyłam go, wdziałam kolor szaty oraz włosów. Ja widzę to co ma na skinie, a nie to co sobie powie. Mógł chociaż napisać, że jest inaczej ubrany.

@Upset nie pisz, że przeszedłeś raz, bo byłeś tam chwile i nawet skoczyłeś ze dwa razy. Wszyscy to widzieli. No i nadal się zastanawiamy jak się dostałeś na wieże krukonów.
Upset
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 2
Cze 2018
0
#9
Cara napisał(a): (06.07.2018 00:19)[Obrazek: 2pF9BpZ.png]

O właśnie w tym miejscu sobie skakał. Dormitorium jest rozjaśnione, więc nie dało się tego nie zauważyć. Po prostu skakałeś tam, nie było cie jakiś czas i nagle coś zawyło.

@Silexan może i na korytarzach jest ciemno, ale dormitorium jest rozjaśnione. Oprócz tego jest pełnia, więc księżyc oświetla. Nie wymyśliłam sobie, że on tam skacze. Zauważyłam go, wdziałam kolor szaty oraz włosów. Ja widzę to co ma na skinie, a nie to co sobie powie. Mógł chociaż napisać, że jest inaczej ubrany.

@Upset nie pisz, że przeszedłeś raz, bo byłeś tam chwile i nawet skoczyłeś ze dwa razy. Wszyscy to widzieli. No i nadal się zastanawiamy jak się dostałeś na wieże krukonów.

O! WIDZE CZARNA POSTAC MALUTENKA KTOREJ Twarzy nie widze ani ubirou, nIECZEGO! ( a czas to jakies 20minut czy nawet 30...)
Nagini
Jędza




Posty: 819
Tematy: 134
Lip 2015
1,482
Slytherin
#10
Tam jest dach XD. Screen jest zrobiony chwilę temu, aby pokazać jak to wyglądało. Ponawiam pytanie. Jak się dostałeś na wieże krukonów?

I tak, nikt nie zauważył twarzy, ale widziałam jak byłeś ubrany i jaki miałeś kolor włosów. Na tym kończę rozmowę, która dąży do niczego. Wytłumaczyłam wszystko w pierwszej wiadomości.

Chciałabym też przypomnieć, że to ten sam gracz, na którego pisałam ostatnio skargę za skakanie z wieży gryfonów.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.