Witaj!

[Propozycja] Duchy.
Valturi
Czarodziej




Posty: 361
Tematy: 22
Sty 2018
257
Slytherin
#11
Shizuku napisał(a): (20.07.2018 13:39)Według mnie wystarczy jakieś sporadyczne odgrywanie duchów przez moderację, kiedy im się chce (Bo to niestety w sumie ani ciekawe, ani konieczne w większości przypadków). Duchy nie mają wiele możliwości do ciekawych akcji. Coś około roku temu, może trochę więcej, kiedy rozdano graczom postacie kanonicznych duchów to praktycznie wszyscy bawili się nimi w prefektowanie. Spotkałam się kilka razy z akcją, jak Krwawy Baron gonił uczniów po ciszy i odgrywał akcję pokroju *przelatuje przez ucznia tyle razy, żeby ich organizm się wychłodził*. Coś w tym stylu. Po prostu nijaczenie ogólnie tych postaci, żeby na siłę coś odegrać.
Jestem przeciw co do duchów domów i ogólnie kanonicznych. Ale myślę, że fajnie by było jakby ktoś dostał postać Irytka. 
Irytek - zdecydowanie za

No tak zapomniałem wspomnieć o najważniejszym - Irytku... Ahh wybaczcie, wybaczcie. 

Jakby ktoś kiedyś Irytka miał odgrywać to tu śliczna wizualizacja :OO : 
Valturi
Czarodziej




Posty: 361
Tematy: 22
Sty 2018
257
Slytherin
#12
@Reff?
AgresywnyAgresor
Czarodziej




Posty: 200
Tematy: 13
Kwi 2018
20
Gryffindor
#13
@Refresh
Jatina
Czarodziej




Posty: 133
Tematy: 26
Sie 2016
63
Gryffindor
#14
Przeciw Big Grin
TeksuSiK
Czarodziej



Donator

Posty: 215
Tematy: 25
Sty 2018
148
Gryffindor
#15
Przeciez mozna ubiegac sie o postac ducha. Aktualnie nawet jedna osoba odgrywa ducha kanonincznego czyli Irytka
AgresywnyAgresor
Czarodziej




Posty: 200
Tematy: 13
Kwi 2018
20
Gryffindor
#16
@Antoninaa Tak, ale jak wiesz nie jest to takie proste przynajmniej dla niektórych użytkowników, a najtrudniej właśnie o tego kanonicznego.

Ja nie mam tutaj obecnie zdania, ale jeśli wprowadzono by takie nabory to ja bym zalecał brać aktywne osoby na taką postać a nie ludzi, którzy wchodzą na serwer raz na 3 lata. To tyle z mojej strony, pewnie jeszcze tu się odezwę.
IxuGaming
Ten gad




Posty: 198
Tematy: 31
Paż 2015
130
Gryffindor
#17
Poznajduję hasła do tamtych kont i coś się wymyśli
"Trzeba być bardzo dzielnym by stawić czoło wrogom, ale tyle samo męstwa wymaga wierność przyjaciołom"[Obrazek: https://media.giphy.com/media/Bh3YfliwBZNwk/giphy.gif]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.