Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Aliikachu
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Lip 2018
0
Hufflepuff
#1
Imię i nazwisko: Rose Watshon
Miejsce urodzenia: Mugolski szpital, Londyn
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: Najczęściej zamknięta w sobie, jednak gdy się ją bliżej pozna, potrafi w ogień wskoczyć za przyjaciółmi. Swoją wyobraźnię, przelewa na kartkę papieru, gdzie umieszcza bohaterów, w swoich najskrytszych marzeniach... Nauczyciele z mugolskiej szkoły, chwalili ją, ponieważ zawsze uważnie chłonęła słowa mówców, jak gąbka. Uważa, że każdy, ale to każdy zasługuje na tak zwaną "drugą szansę". Pomaga wszystkim, nawet poza swoje siły, czasem przypadkiem wyrwie jej się sarkazm, ale stara się tym nie przejmować. Najczęściej starają się nią wykorzystać, ona nie ulega. Jej wadą jest zbytna ufność ludziom.  Czasami wybucha bez powodu, nie zawsze może to opanować.
Wygląd postaci: Krótkie sięgające do ramion włosy o kolorze brązowym. Kosmyki sterczą jej we wszystkie strony świata, próbowała coś na to zaradzić, jednak bezskutecznie...  Śniada cera, lekko pożółkła. Szczupła, zazwyczaj lekko się przygarbia, ale to nie zbyt widać. Jej oczy są dość duże o kolorze głębokiej czerni. Posiada delikatne rysy twarzy, jak i również lekko odstającą żuchwę.
Historia postaci: Zawsze była na drugim miejscu, jej siostra bliźniaczka Astra, dostawała to czego tylko chciała, wszystko wymuszała krzykiem; jednak Rose, wystarczało mało uwagi. Sama nauczyła się czytać, brakowało jej miłości, ponieważ rodzice, nie dali jej. Wszystkiego uczyła się ze starych ksiąg, przez to, do dziś pamięta połowę zaklęć, jak i historii, morałów z nich płynących. Uwielbiała babcię, która była bibliotekarką, codziennie po szkole do niej przychodziła. Nigdy, nie opowiadała jej o czasach szkolnych, chociaż wiele razy dziewczynka pytała. Zawsze odpowiadała zagadkowo "Może kiedyś się dowiesz, może nie"... Babcia umarła, Rose zamknęła się w sobie, jednak nie przestała kochać każdego żywego stworzenia. Swoje życie, nazywała teraz wegetacją, nie umiała inaczej... Pewnego razu, siostra powiedziała jej, że jest do niczego nie potrzebna, bo po co trzymać marnego beztalencia, które jej zdaniem nic nie osiągnie. Oczy Rose, zaczęły błyszczeć, a z rąk posypały się iskry... Bliźniaczka zaczęła lewitować, to najwyraźniej było za przyczyną magii.  Przed jej i Astry jedenastoletnimi urodzinami, przyleciała do niej sowa z listem do Hogwartu. Siostra bliźniaczka była bardzo zazdrosna, okazało się, że jej babcia była czarownicą, a rodzice i Astra mugolami... Razem z mamą, pojechały na ulicę Pokątną, kupić wszystkie potrzebne rzeczy, później pojechały na peron 4 i 3/4. Teraz Rosie, czeka na wyczytanie jej nazwiska i imienia, jak i dowiedzenie się do jakiego domu będzie należała.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Cześć również, jestem Rose Watshon, a ty, jak masz na imię?
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Eee... Warszawie?...) 

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*odsuwa talerz* Dziękuję, nie chcę.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
Byłam zainteresowana, czy w minecrafcie, są serwery roleplay, które fabułą przypominają "Harry'ego Pottera".
Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?
Oczywiście, przeczytałam cały i go akceptuję.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Wilk
Siemowit




Posty: 512
Tematy: 6
Lip 2017
95
Hufflepuff
#2
Wstrzymuje.
Rozwiń wygląd postaci o przynajmniej 2 linijki tekstu. W historii zabrakło objawienia się mocy spowodowanego silnymi emocjami. Z tego co mi się wydaję, to uczuć niemożna się nauczyć z książki.
Na ostatnie pytanie masz odpowiedzieć akcją, na drugie zaś chatem ooc.
Tutaj masz pomocny link:
3 dni i 3 szansę na poprawę.
Wilk
Siemowit




Posty: 512
Tematy: 6
Lip 2017
95
Hufflepuff
#3
Wydawało mi się, że już odpowiedziałem, ale najwyraźniej otworzyłem podanie i zapomniałem wstawić wiadomości. Wszystko jest okej, ale popraw odpowiedzi w pomocniku.
Wilk
Siemowit




Posty: 512
Tematy: 6
Lip 2017
95
Hufflepuff
#4
Wstrzymuję.
Nadal nie poprawiłaś odpowiedzi w pomocniku. 
Zanim cokolwiek zrobisz zapoznaj się z tym poradnikiem:
2 dni i 2 szansę na poprawę.
Wilk
Siemowit




Posty: 512
Tematy: 6
Lip 2017
95
Hufflepuff
#5
Zaakceptowane!
Trafiasz do...
[Obrazek: N8E9j5b.png]
Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.