Witaj!

[Dor.] Anduinn Olav Lavenhart
Kolorowo15
Czarodziej




Posty: 278
Tematy: 28
Gru 2014
Ravenclaw

#1
**Wchodzisz do pomieszczenia w którym jest ciemno i bardzo zimno. Z sufitu pada śnieg na podłogę już od kilku lat. Światło biło z końca sali odbijając się od paru kryształowych kul zaszronionych mrozem. Były one różnej wielkości, ułożone na wysokich pułkach, wypełniając to pomieszczenie. Gdy podszedłeś na środek mogłeś dostrzec różniącą się od pozostałych kulę. W środku była pokryta runami a na podstawie wyryte inicjały "A.O.L".**

Norweg urodzony w Londynie 27 czerwca 2040 roku o statusie 100% krwi. Zameldowany w Yorkshire, Anglia. Wychowany przez swojego kuzyna/opiekuna Jonas'a, rodzicielka i rodziciel nie potrafili podołać temu zadaniowi. Miał rodzeństwo, które kochał, lecz no umarło i zaginęło. 

Zawody:
- Nauczyciel Wróżbiarstwa w Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie.
- Niewymowny Jasnowidz w Departamencie Tajemnic. [Utajnione]
- Prorok Imienia. [Praca Dorywcza]
- Właściciel Sklepu Wróżbiarskiego "Pod Trzecim Okiem" na Ulicy Pokątnej. [Praca Dorywcza]
- Sekretarz Departementu Kontroli Nad Magicznymi Stworzeniami|Pracownik Oddziału ds. Istot i Stworzeń Ponadnaturalnych|W. Wampiryzmu i Likantropii.
- Pracownik Oddziału Amnezjatorów. [Kiedyś...]
- Autor książek o Wróżbiarstwie. [Kiedyś...]
- Tytuł Czarocjata i Magcenta. Profesora z Wróżbiarstwa za pracę doktoracką która została oprawiona i zatytułowana jako "W blasku kryształowej kuli." 
- Posłaniec Snu. [Kiedyś... jak zdechnie.]

[Obrazek: 9ce9adea35347d01032b9397a17c6eba.jpg]
W trakcie pisania....

Charakter postaci

Może zacznijmy od tego co się u mnie zmieniło - przede wszystkim stałem się bardzo poważny, walczącym o swoje dorosłym osobnikiem. Mniej już zadaje irytujące pytania które są dla niego ciekawe, wyrósł z tego a na większość sam zna odpowiedzi. Stał się dość skryty i tajemniczy, nie jest już jak wcześniej że łatwo nabierał znajomości na dłużej. Tym co pozostało mi w nawyku była chęć noszenia pomocy innym i tak też się stało. Pomimo że nie lubię dzieci, staram się z każdym dniem być dla nich dobrym człowiekiem. Moim atutem od zawsze była miłość, w szczególności do mojej rodzinny i nic się w tym nie zmieniło. Jestem altruistą i zawsze przekładam dobro innych nad swoje (stanięcie pomiędzy siostrą a wampirem hehe). Jestem też pomysłowy i pracowity... 

Historia

"Historia została wymazana z karty przeznaczenia przenosząc się do kryształowej kuli."
[za dużo by MG było więc nie wstawię, może po śmierci...]

Rodzina

[Obrazek: bGVW7LV.png]


[Wypiszę tych tylko z jego linii którzy żyją i w ogóle...]

Olivia Lavenhart [zd. Wright] - żona
Cassidy Lavenhart - córka, bliźniaczka Carmen
Carmen Lavenhart - córka, bliźniaczka Cassidy
Vanda Lavenhart - córka Anduinn'a i Olivii
Lelek Wróżebnik "Nostradamus" - zwierzak który zastępuje mu sowę.
Świergotnik "Norny" - kolejny zwierzak który otrzymał od Świętego Mikołaja w postaci jajka.

~ Za sprawą ślubu z Olivią Wright, Anduinn powiększył gałęzie rodu Wright stając się też członkiem ich rodzinny.

Relacje

[Zupełnie ich za dużo więc proszę się zgłosić na prywatną wiadomość]

Ciekawostki

Posługuje się różdżką wyrzeźbioną w spiralny sposób którego drewno jest bardzo jasnego koloru jak na lipę srebrzystą. Jako rdzeń została użyta igła z małego magicznego stworzonka - szpiczaka. Długość jego różdżki przekracza aż 15 cali i 1/2 i jest bardzo ładnie wyrzeźbiona. Różdżka jest historyczna dla jego rodu, była przekazywana wyłącznie czarodziejów posiadających dar do jasnowidzenia. 

 Bogin przybiera postać martwego ciała swojej siostry która zginęła w Noc Krwawego Księżyca z rąk wampirzycy.

Zachował walentynkę z lat szkolnych którą niegdyś podarował swojej żonie. 

Z zamiłowania jest Runologiem i Astrologiem, lubi obserwować układ gwiazd jak i wróżyć za pomocą run. 

 Kolekcjonuje stare przedmioty, księgi, zapiski, artefakty związane z: Wróżbiarstwem, Astronomią, Starożytnymi Runami, Numerologią, Historią Magii i innymi ciekawymi zagadnieniami magicznymi. Jednym z nich są karty tarota należące do jego świętej pamięci kolegi który zmarł młodo przez swój dar - Artemis. 

Na jedenaste urodziny otrzymał w prezencie Lelka Wróżebnika kiedy zakupywał wyprawkę do Hogwartu. 

Jest w stanie wyczarować cielesnego patronusa - Kazuara Południowego. 

Jego ulubioną piosenkarką była jego kuzynka Cara Stronghold, szkoda że już nie usłyszy jej głosu.

W wieku 18 lat rozpoczął pracę w Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie, zajmując stanowisko nauczyciela Wróżbiarstwa. 

Wierzy w wielką siłę Asatru jak i przodków którzy żyli przed wszystkimi.

 Oceny z owutemów: 
- Historia Magii "Zadowalający"
- Transmutacja "Wybitny"
- Wróżbiarstwo "Wybitny"
- Astronomia "Wybitny"
- Numerologia "Wybitny
- Starożytne Runy "Powyżej Oczekiwań"
Xaroyu
do końca lipca mam wakacje i mnie nie ma




Posty: 216
Tematy: 9
Sie 2015
Ravenclaw

#2
Sliczna karta, propsuje tego pana. Polecam serdeczniusio. Heart
Assassin
Czarodziej




Posty: 232
Tematy: 14
Gru 2014
164
Ravenclaw
#3
Cudowna karteluszka Heart
George
Czarodziej




Posty: 257
Tematy: 14
Cze 2016
110
Gryffindor
#4
Dostaniesz repke bo plujesz na Margel :v
Dovemi
Azkaban




Posty: 55
Tematy: 12
Gru 2014
Ravenclaw

#5
Pożeracz światów zginie z rąk Smoczego Dziecięcia!
(btw. leci repka)
Samuela
zapraszam




Posty: 176
Tematy: 6
Lip 2016
Ravenclaw

#6
Łaaaaadnie
Kolorowo15
Czarodziej




Posty: 278
Tematy: 28
Gru 2014
Ravenclaw

#7
Karta postaci lekko odświeżona.
CzarnaMoc
Azkaban




Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#8
Bardzo fajna karteczka, Heart
Repke dałam, bo jestem fajna xD



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.