Witaj!

Lorcan Rayveri [Dor]
Valturi
Czarodziej




Posty: 361
Tematy: 22
Sty 2018
257
Slytherin
#11
Od kiedy można zdj postaci z hp / fantastic beasts?
MadTitanThanos0
Azkaban




Posty: 37
Tematy: 9
Wrz 2018
Hufflepuff

#12
Nieśmiałek poprawiony, a co do postaci napisane jest (podobny w 85%)
AgresywnyAgresor
Czarodziej




Posty: 200
Tematy: 13
Kwi 2018
20
Gryffindor
#13
REPKI nie daję i nie dam póki karta nie będzie bardziej rozbudowywana. Ta karta aktualnie wygląda jakbyś wkleił tu samo podanie na dorosłego i dodał ciekawostki... Powiem ci, że nawet nie widzę tutaj koloru. Ale zbaczając z tematu dlaczego masz zdjęcie Newton'a Scammander'a? Dobra, mniejsza o zdjęcie... Karta postaci ma być przejrzysta i taka by dobrze się ją czytało. Rozpisz wszystko ładnie a może wejdzie tutaj repka :o.
PatrykoLol
Azkaban




Posty: 104
Tematy: 15
Sie 2017
Hufflepuff

#14
No repki nie dam gdyż nie za fajnie się to czyta. Zmniejsz trochę wielkość ciekawostek i dodaj może trochę, estetyki? Rozwiń historie z charakterem i pododawaj trochę kolorów a będzie gut.
Dropsik1337
Czarodziej




Posty: 227
Tematy: 42
Sie 2017
213
Hufflepuff
#15
Karta ma wiele błędów między innymi:
1. " [b] Status Krwi [b]  " | Strasznie mnie razi to w oczy. Również prze jakiś okres czasu miałem problem z tymi znakami, lecz nie jest to nic trudnego, żeby to naprawić.
2. Dawanie na wygląd osób z sagi Harrego Pottera nie jest zbyt dobre. Pamiętaj, że w świecie Hapla te osoby ISTNIAŁY. [85% to strasznie dużo, powiem tak na marginesie.]
3. @MrFrancuz już powiedział o nieśmiałku i to poprawiłeś. Jak już masz zamiar poprawiać kartę, to odczekaj, aż ta przestanie być komentowana regularnie i dopiero wtedy wprowadź zmiany, które ci zaproponowali.
4. W ciekawostkach jest strasznie wielka czcionka, boli mnie to. Zrób jedną czcionkę na całą kartę postaci. Czytając jedną czcionkę prędzej czy później przyzwyczajamy się do niej.
5. W karcie jest wielki nieład, zrób tak, aby każdy wiedział co czyta. Oddziel każdy dział od siebie, by te nie nachodziły na siebie.
6. Pogrubienia, pogrubienia, pogrubienia.. Pogrubień jest zbyt wiele, uwierz mi, że czasami warto zrezygnować z pogrubienia.
Moje karty postaci nie są cudowne, jednak ja tylko piszę co mi się nie podoba w tej karcie.
ambi
dyyihjfvyfur6u8vhg;oufruyjm




Posty: 692
Tematy: 10
Paż 2017
651
Hufflepuff
#16
Słaaabee...
viper wroc
Adrian
Czarodziej




Posty: 451
Tematy: 36
Maj 2015
480
Ravenclaw
#17
Lorcan jako imię = 2k wyświetleń więcej.
„Forgive your enemies, but never forget their names.” ~ John F. Kennedy
Matthew10
Azkaban




Posty: 577
Tematy: 33
Lip 2017
Hufflepuff

#18
No to skoro wypisujecie błędy to przydałoby się zmniejszyć tekst. Strasznie on kuje w oczy. A wytłumaczenie, bo chce żeby niewidomi też widzieli nie jest żadne. Ponadto wybierz jakąś czcionkę, by fajnie się czytało itp.
AgresywnyAgresor
Czarodziej




Posty: 200
Tematy: 13
Kwi 2018
20
Gryffindor
#19
@up matiu ma rację.
MadTitanThanos0
Azkaban




Posty: 37
Tematy: 9
Wrz 2018
Hufflepuff

#20
Robie kp od początku, ale to nie teraz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.