Witaj!

[Ucz1] Scott Craven
Valturi
Czarodziej




Posty: 361
Tematy: 22
Sty 2018
257
Slytherin
#1
Heart 
[Obrazek: W71Snii.png]
Urodzony dnia 5 grudnia w Szpitalu Św. Munga. Jest uczniem w Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie,
gdzie dumnie nosi barwy domu Salazara Slytherina. Jego status krwi wynosi 75%. Podczas roku szkolnego mieszka w dormitorium Slytherinu, w wakacje okupuje swój rodzinny dom w Dolinie Godryka w River Heights. 


✬????ą? ???????✬

 Scott to całkiem wysoki chłopiec, o typowej jak dla 12 latka posturze.  Ma chudą, bladą, nieco trójkątną twarz z lekko wysuniętymi kośćmi policzkowymi i zgrabnym noskiem. Jego oczy są barwy niebieskiej tak jak u każdego członka rodziny Crowe. Jego włosy - ciemnobrązowe, zawsze są zadbane i ułożone zgodnie z panującą modą. Podczas roku szkolnego nosi szatę swojego domu a w wakacje ubiera się w różnorakie bluzy, kiedy uzna że jest zbyt gorąco na paradowanie w bluzie zakłada jedną z swoich jasnych koszul a do tego zawsze niebieskie lub szare jeansy. Stara się wyglądać nonszalancko i schludnie zarazem.

✬????????? ???????✬

Scott jest chłopcem który śmiało dąży do wyznaczonego przez siebie celu, nierzadko stosując nieczyste zagrania, można by rzec że idzie po trupach do celu. Na pierwszy rzut oka jest samotnikiem niechętnym 
do zawierania nowych znajomości... i jest to bliskie prawdy albowiem Scott nie jest skory do poznawania całkiem nowych osób, woli trzymać się starych znajomych. Lecz jeśli uzna że jakaś znajomość może być ciekawa lub po prostu przysporzy mu korzyści z chęcią ją zawrze. Scott bywa przesadnio pewny siebie, szczególnie kiedy ma wokół siebie swoich kolegów.Jest osobą pamiętliwą, nie lubi kiedy ktoś ma inne zdanie niż on sam, szczególnie jeśli mówi to na głos. Nie lubi przegrywać, więc aby temu zapobiec używa swojego sprytu i ucieka się do podstępów które zwiększą jego szanse na wygraną. Z całą pewnością nie jest osobą która gra "czysto". Scott niedługo po rozpoczęciu nauki w Hogwarcie pojął że lepiej tworzyć pozory miłego i pomocnego chłopca. Że lepiej zdobyć jak najwięcej przyjaciół, którzy w razie problemów poprą Scotta, którego jak Im się wydaje... znają.

[Obrazek: original.gif?width=360&height=176]

✬???????? ???????✬


✬???????✬
Nicolette Riannon | Naika - To chyba pierwsza osoba którą poznał w Hogwarcie, nawet ją polubił ale nie może zrozumieć czemu zadaje się z tym mutantem na którego ludzie wołają "Gerda".

Bill Draytron | MrFrancuz - Kujon. Ale taki całkiem spoko kujon. Scott zastanawia się co Bill bierze że nie zasypia na astronomii jak reszta klasy. Co tu dużo mówić. Robak. Arogant.

Conrad Granth | Charles - "Duży, Duuuży Conrad" całkiem spoko mordeczka, chociaż ostatnio zaczął mieć pretensje do Scotta o nazywanie go dużym co Scottowi nie specjalnie się podoba - "Może i jest dużo starszy, ale to nie znaczy że wolno mu tak pyskować!" Na początku roku pokazał mi kilka miejsc w Hogwarcie, parę razy porozmawialiśmy a potem kontakt się urwał. Szczerze... nie mam zamiaru go odnawiać. 

Lilisya Cherrywood | Asumi - To ta mała ruda krukonka, nasza znajomość polega na mówieniu sobie cześć i w sumie nic więcej. Nie mam co do niej większych planów ani nic, po prostu jest.


Xanothopoulos Thorne | TheRobot - Ma cholernie trudne imię, będę mu mówił Xanth albo Thorne. Xanth jest spoczko ale jak dla mnie jest trochę zbyt odcięty od tego co się dookoła niego dzieje.

Dim Richardson | PureBloodHunter - Dim... Dim Richardson... nie rozmawiali zbyt wiele ale wzbudził sympatię Scotta. Tylko czemu ciągle biega za Grendą ? 

Ruby Rivers | snakeu_ - Ślizgonka z mojego roku, wygląda na opanowaną i inteligentną. Zamieniłem z nią raptem parę zdań ale wydaje się ciekawą osóbką. Może kiedyś pogłębimy tą relacje.

Grenda Goring | Grenda - Uważa ją za jakiegoś mutanta - jest o wiele wyższa od innych dziewczyn i nie należy do najpiękniejszych. Nie pomaga też Jej imię które pasuje idealnie do olbrzymki. 
Podła ogrzyca !Gdyby nie TO coś Scott dostałby się do finału Olimpiady z Eliksirów! 

Shannon Meaddl | Spirit - Shannon ?Scott był z nią umówiony na bal... ale chyba nic z tego. Pochorowała się czy coś...


Nicodem Storm | Nicodem - Ziemniak. Ziemniak od listy. Nie lubię. Odkąd dostał prefekta rządzi się jakby był co najmniej nauczycielem w tej głupiej szkole.

Eva Solberg | Roden - To wnuczka tego małego dyrektora. Jest całkiem fajna!

Angel Ellis | KawaiiSpook - Dziewczynka a chłopak. Nie lubię, nie poleca. Żmija. 

Lexie Garrey [?] | Aveoloo - Trochę sztywna ale w sumie ją polubiłem, nie pamiętam dokładnie ale na ostatnim OPCM to chyba ja więcej razy rzuciłem w nią tym śmiesznym zaklęciem... Oj tak... wybitny ze mnie czarodziej!


Daniel Fox | Daniello26 - Póki co jeden z bardziej lubianych przez Scotta profesorów. Szałowa fryzura.

Evan Craven | Dropsik - Jego adopcyjny ojciec, prawie w ogóle nie rozmawiali. No cóż, przynajmniej Scott nie musi mieszkać w sierocińcu.

[Obrazek: tumblr_osy3bvXAYm1rfd7lko1_500.gif?width=360&height=205]

???????? ?? ???????????

Astronomia - Scott z początku podchodził sceptycznie do tego przedmiotu a na lekcjach często zdarzało mu się przysypiać lub po prostu wbijać wzrok w sufit nie słuchając profesora, lecz ostatnio ten przedmiot go zaciekawił, co więcej - nawet zaczął słuchać jednym uchem co tam ten nudziarz Granth opowiada...

Latanie - Początkowo bał się tego przedmiotu, ale po kilku pierwszych lekcjach stwierdził że nie jest aż tak źle. O dziwo latanie na miotle nie wychodzi mu tak źle jak zakładał że będzie. Po kilku lekcjach zaczynał to nawet lubić... aż do czasu kiedy Madame Margel w grudniu nie kazała im wchodzić do zimnej rzeki w ramach treningu... Kto ją zatrudnił  !?

Transmutacja - Scott nie przykłada się zbytnio do tego przedmiotu, uważa że jest strasznie trudny i pochłania zbyt wiele czasu na przyswajanie go. Do tej pory największym sukcesem w dziedzinie transmutacji była zmiana stanu skupienia wody.

Zielarstwo - To jeden z ulubionych przedmiotów Scotta, jak wielu chłopców lubi sobie pobrudzić łapki w ziemi. Niektóre tematy - szczególnie te teoretyczne - uważa za wybitnie nudne, ale ogółem bardzo lubi ten przedmiot.

Zaklęcia i Uroki - Ten przedmiot też można zakwalifikować do tych lubianych przez Scotta, pewnie dlatego że jest z niego całkiem dobry. Cóż... Scott po prostu lubi rzucać zaklęcia jak wiele młodych czarodziejów, nie ma co się nad tym zbytnio rozpisywać.

Eliksiry - To samo co w przypadku transmutacji. Eliksiry uważa za bardzo obszerną dziedzinę, jego zdaniem aby dojść do mistrzostwa należy poświęcić temu calutkie życie - a Scottowi zwyczajnie szkoda na to czasu. Postanowił opanować minimum potrzebne do zaliczenia egzaminów.

OPCM - To z pewnością jeden z bardziej lubianych przedmiotów, interesuje się magicznymi stworzeniami a na OPCM często są omawiane wszelakie szkarady pokroju wodników kappa i druzgotków. No i oczywiście zaklęcia! Scott lubi pojedynki o ile nie są to prawdziwe pojedynki w których mogłoby mu się coś stać!

Historia Magii - Ten przedmiot jest ważny w czarodziejskim świecie więc Scott postanowił go opanować przynajmniej na poziomie podstawowym. Chociaż ostatnio idzie mu to kiepsko, może przez te karne kartkówki u Madame Galiny.

ONMS - Lubi ten przedmiot, ale nie przepada szczególnie za zwierzętami. Interesują go głównie te mroczne i odrażające stworzenia. Może kiedyś zostanę łowcą bestii ?Kto wie!

Czarna Magia - Może nie przedmiot ale dziedzina magii jak najbardziej. Scott nie wie o czarnej magii nic ale w przyszłości chciałby się co nieco o tej dziedzinie dowiedzieć.


[Obrazek: PlainWhichHarborseal.gif]

✬???????????✬
*Na chwilę obecną jego ulubionymi przedmiotami są Zielarstwo i OPCM.

*Nie lubi za to strasznie Astronomii, na której wiecznie przysypia .

*Jego ulubionym słodyczem jeszcze chwile temu były Fasolki Wszystkich Smaków, ale zmieniło się to kiedy natrafił na psią karmę i smarki trolla w jeden dzień.

*Kiedy miał 8 lat dostał wielką i brzydką ropuchę, rok później "rozpękł" ją, dźgając ją różdżką którą ukradł swojej mamie.

*Boi się latać na miotle, miotły uważa za przeżytek - przecież o wiele szybszą i wygodniejszą formą transportu jest sieć fiuu! Po kilku lekcjach latania strach wyparował, to całkiem fajne.

*Jest BI ale nikomu nie mówcie bo to tajemnica. 

*Złamał swoją pierwszą różdżkę - Cedr, Krew Reema.

*W wieku 12 lat przeżył swoją pierwszą deportacje (łączną ofc)

*Jego boginem jest Banshee.
✬?óż?ż?? ✬

 Cedr, Sierść Wilkołaka, 11 i 3/4 cala, sztywna.

Cedr: właściciele różdżki wykonanej z cedru odznaczają się lojalnością i niezwykłą siłą charakteru. Dobrze dobrana wyposaża właściciela w odpowiednią broń w trakcie pojedynków czarodziejów. Różdżka ta pomaga także w wydobyciu potencjału z czarodzieja. 

Sierść wilkołaka- jest dość zmienny cyklicznie im bliżej pełni tym większa jego moc. Dobry do zaklęć obrony przed czarną magią jak i do jej praktykowania. Wybiera ludzi, którzy nie stają po żadnej ze stron, są neutralni, w nic się praktycznie nie angażują. Ich jedynym celem jest żyć dla siebie i swoich spraw niż dla innych.


[Obrazek: DrearyJudiciousAnemone-max-1mb.gif]
- = x : ; : x = -
Matthew10
Azkaban




Posty: 577
Tematy: 33
Lip 2017
Hufflepuff

#2
Fajna karta postaci - repka
TeksuSiK
Czarodziej



Donator

Posty: 215
Tematy: 25
Sty 2018
148
Gryffindor
#3
Jest oki
PureBloodHunter
Czarodziej




Posty: 19
Tematy: 4
Mar 2018
14
Slytherin
#4
Repka
Magnesim
Pazur Żbika




Posty: 184
Tematy: 16
Lut 2017
140
Hufflepuff
#5
lubie
ambi
dyyihjfvyfur6u8vhg;oufruyjm




Posty: 692
Tematy: 10
Paż 2017
651
Hufflepuff
#6
Wszystko fajnie, aleee....
''Jego oczy są barwy niebieskiej tak jak większości osób na globie.''
 No nie no, niebieskie oczy ma niewielki procent ludzkości (chyba jakieś 8%, ale sama pewna nie jestem). Już lepiej by było, gdybyś tą Ziemie zastąpił Europą.
(przepraszam, musiałam się przyczepić)
Valturi
Czarodziej




Posty: 361
Tematy: 22
Sty 2018
257
Slytherin
#7
ambi napisał(a): (12.07.2018 18:42)Wszystko fajnie, aleee....
''Jego oczy są barwy niebieskiej tak jak większości osób na globie.''
 No nie no, niebieskie oczy ma niewielki procent ludzkości (chyba jakieś 8%, ale sama pewna nie jestem). Już lepiej by było, gdybyś tą Ziemie zastąpił Europą.
(przepraszam, musiałam się przyczepić)

No racja, dzięki  Shock   Shy
Czarna Owieczka
Czarodziej




Posty: 79
Tematy: 12
Sie 2017
51
Slytherin
#8
Mrauuu repeczka leci kocie ❤?
Tlenusss
trawiarz




Posty: 468
Tematy: 19
Sie 2017
226
Ravenclaw
#9
wszędzie chłopiec z "Nie ma to jak statek/hotel"
pdw
Valturi
Czarodziej




Posty: 361
Tematy: 22
Sty 2018
257
Slytherin
#10
Tlenusss napisał(a): (15.07.2018 02:15)wszędzie chłopiec z "Nie ma to jak statek/hotel"

Ja go tam tylko z Riverdale znam Big GrinD



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.