Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
mpsbiuro
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 3
Lip 2018
0
#1
Imię i nazwisko: Danny Player
Miejsce urodzenia: Londyn
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: Danny Jest odważny, lecz boi się pająkówJest także inteligenty, przez co nie ma problemów z nauką. Jest tez sprawiedliwy.Męstwo to jego kolejna cecha charakteru.!
Wygląd postaci: Danny ma niebieskie oczy i blond włosy. Chłopak jest średniego wzrostu i chudy.Danny lubi ubierać się w Krótkie spodenki i w czrny tishert 
Historia postaci: Danny mial rodziców czarodzieji, ale o tym nie wiedzial, bo rodzice mysleli ze chlopak nie bendzie czarodziejem. Pewnego dnia, 1 dzien przed urodzinami, poszli do zoo z swoimi rodzicami i bardzo spodobal mu sie żółw. Pomyslal, ze chcialby takiego miec. Prosil swoich rodzicow, az w koncu mu kupili. Ucieszyl sie wtedy bardzo, az krzeslo w jadalni unioslo sie i spadlo na ziemie. Wiec poszli kupic Dannemu ruzdzke szaty zwierzątko i podręcznik do szkoly wszystko juz kupili prucz rurzdzki wienc poszli do oliwandera i kupili mu bardzo ładną i czarna ruzdzke !

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Nazywam się Danny a ty jak się nazywasz ?
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Znajduje się na placu defilad)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
Przepraszam ale ja nie ja zupy grzybowej *I ją wylał*

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: na YouTube

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? 
Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Blusimusic
Władca Gwiazd



Pracownik Hogwartu

Posty: 1,045
Tematy: 40
Sie 2015
179
Hufflepuff
#2
Zaakceptowane!
Trafiasz do...
[Obrazek: 58FGqR8.png]
Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.