Witaj!

Wypędzenie profesorów.
KociNinja
Czarodziej




Posty: 124
Tematy: 23
Sty 2017
70
Gryffindor
#1
Fajne akcje, ciekawe akcje, hapel.. no chyba nie. Może i akcja fajna ale ekhem... profesorzy. Błagam, ludzie chcą jakiejś akcji, coś nowego a nie siedzedzenie w dormi, lekcje afkoanie przed ws. I świetnie! Cud, nowa narracja w hogwarcie.. świetnie ale heh, profesorzy. Tak, ci co nie mają co robić i stać i odejmować punkty. Rozumiem że no niby TROSZCZENIE SIĘ o uczniów.. ale serio? Błagam.. nie można odegrać akcji bo PROFESORZY odejmują punkty i wyrzucają cię na mobili. Czy tak trudno jest dać uczniom odegrać fajną intereusjąca akcję? Chodzi mi o to że jeśli będziemy z tej perspektywy patrzeć na akcje, to nie za długo będzie się nam chciało grać. Porponuję po prostu że zrobić coś z profesorami i dać odgrywać akcję. Propozycja dość chaotyczna ale no błagam, raczej każdy wie o co mi chodzi.
Valturi
Czarodziej




Posty: 361
Tematy: 22
Sty 2018
257
Slytherin
#2
Tak niech uczniowie pobawia się z tymi istotami.
Dla mnie przesadą było tylko to jak dziewczynka zemdlała i kazali wszystkim już wtedy do dormitorium iść.
Rocky
Czarodziej




Posty: 171
Tematy: 16
Kwi 2017
218
Slytherin
#3
Łaczenie OOC z IC
To raz
Dwa, zachowanie nauczycieli jak najbardziej oddaje realizm.
Wybucha panika, porywają uczniów. Fale uczniów biegną do miejsca, które zostało przez dyrekcje określone zakazanym, nauczyciele reagują odsyłaniem do dormitoriów, a gdy to nie działa odejmują punkty i wsadzają do kozy.
My w IC nie wiemy ze wykonujecie Meta Gaming, polegający na tym iż wiecie w OOC o tym ze możecie zdobyć artefakt o skali światowej, więc jako 11 latki idziecie w miejsce w którym możecie zginąć o czym dobrze wiecie ooc jak i ic.
Nie chce mi się tego bardziej tłumaczyć, normalnie rozpisałbym się, jednak poza cisnącym się na usta "xD" oraz powyższymi dwoma podpunktami, nie  mam nic do powiedzenia.
RoxStars
łajdak



Donator

Posty: 359
Tematy: 13
Sty 2017
112
Gryffindor
#4
Profesorzy to robią IC, mają takie obowiązki jako postacie. Więc na takie rzeczy nie powinny obowiązywać propozycje i skargi. Gracze po prostu odgrywają swoje postacie, które mają takie obowiązki. Więc propozycja odpada.
n1rwana
Władca smoków.




Posty: 177
Tematy: 25
Kwi 2016
145
Gryffindor
#5
Ten post to istny idiotyzm. Tutaj liczy się twoja kreatywność, pomysł na wykorzystanie sytuacji i wkroczenie w niej samemu. Z resztą tutaj liczy się również charakter postaci. Myślisz, że nie stresowałbyś się widokiem martwej, jedenastoletniej dziewczynki w miejscu gdzie uśmiechałeś się do innych i jadłeś soczyste posiłki niemal każdego dnia spędzonego w Hogwarcie? Od tak, z dnia na dzień miejsce pełne śmiechu zmienia się w tajemniczą komnatę śmierci, sprawiając, że wiele osób powinno mieć ciarki, jak i nieprzyjemności psychiczne z tego faktu. Więc błagam, daj się czasami popchnąć do tego dormitorium chroniąc swoją postać oraz siebie i wczuć się w klimat panujący w zamczysku owianym tajemnicą i grozą. Tutaj liczy się wczucie w postać, a nie bycie wszędzie, widzenie wszystkiego.
TeksuSiK
Czarodziej



Donator

Posty: 215
Tematy: 25
Sty 2018
148
Gryffindor
#6
Profesorzy w IC mają takie obowiązki, dlatego podczas zagrożenia życia to logiczne że nie pozwalają ci tam podejść. Na dodatek nie wiem czy IRL też byłbyś taki odważny aby tam podejść.
KociNinja
Czarodziej




Posty: 124
Tematy: 23
Sty 2017
70
Gryffindor
#7
Panie Rocky nie żeby coś ale mnie kij obchodzi co tam jest, nawet tam może być kamień. Mi tu chodzi o akcje, niby fajne mają być ale nie da się ich odegrać bo profesorowie ci nie dadzą czasu, jedynie -50,-20 i tyle jest z akcji. Na Haplu juz nie ma co robić. No nie oczywiście, afk przed ws, chodzenie na lekcje, siedzenie w dormitorium, no i nauka zaklęć ale to raczej ciekawe nie jest.
@edit
Do Nicodema. Martwa jedenastolakta? Sorry nie widziałem więc chyba wiesz no stres no nie zbytnio. Dobrze realizm ale no tu chodzi mi o to co jeszcze można robic na haplu. Jeśli tak wyglądać mają akcje to na co one nam są? Żeby jedynie się denerwować bo stracił ktoś połowę punktów przez to że prof. nie dadzą ci odejść?
Rocky
Czarodziej




Posty: 171
Tematy: 16
Kwi 2017
218
Slytherin
#8
KociNinja
Jak mam odegrać coś więcej, kiedy podchodząc do was i zagadując pytaniem "DLaczego nie jesteś w dormitorium i czy mam Ci odebrać punkty" gracz po prostu ucieka OOC nie odgrywając zadnej akcji?
To ty sie dziwisz ze po prostu odejmuje punkty?
Hah, dobre sobie, TO JA MAM ZA WAMI BIEGAĆ NA TYCH LAGACH I MODLIĆ SIE BY WAM ZMULIŁO GRĘ BYSCIE SIE W KONCU ZATRZYMALI MIMO TEGO ZE MACHAM NA WAS RÓZDZKĄ Z MOBILICORPUSEM?
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
TeksuSiK
Czarodziej



Donator

Posty: 215
Tematy: 25
Sty 2018
148
Gryffindor
#9
@2xup Ja na nudę nie narzekam. Mam co robić na haplu. No a to chyba normalne że profesor cie stamtąd wypędza. To jest IC. Gdybyś ty był profesorem też byś chronił uczniów przed niebezpieczenstwem
Anonek
Czarodziej




Posty: 330
Tematy: 19
Gru 2016
98
#10
Kocininja kumplu najlepszy. Jeśli tak bardzo masz parcie na wyjście z tego dormitorium po ciszy i mimo zagrożenia to odegraj sensowną akcje, w której jakoś przechytrzasz nauczycieli czy ich jakoś oszukujesz. Ja gdybym usłyszał, że w moim mieście ktoś został zamordowany nie wychodziłbym prawie z domu a co dopiero gdybym był uczniem Hogwartu i ktoś żyjący pod tym samym dachem co ja zaczyna mordować. Nie wiem umarłbym ze strachu albo coś. TROCHE REALIZMU NIE KAŻDA POSTAĆ TO NIEUSTRASZONY HARRY POTER X VOLDEMORT W JEDNYM



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.