Witaj!

Questy na servie
Hoszyy
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 4
Sie 2017
0
#1
Dodajcie jakieś questy w hogu za które wykonanie dostawalibyśmy np.jakiegoś spela . Questy naprawde by sie przydały bo na servie aktualnie nie ma co robić zbytnio
Tlenusss
trawiarz




Posty: 468
Tematy: 19
Sie 2017
226
Ravenclaw
#2
1. Lekcje.
2. Poznawanie nowych ludzi.
3. Zwiększanie umiejętności postaci poprzez akcje trenowania.
I wiele więcej. Wystarczy pomyśleć.
pdw
Veqer
Czarodziej




Posty: 148
Tematy: 11
Sie 2015
83
Slytherin
#3
Kiedyś już coś takiego było, jednak z tego zrezygnowaliśmy.
Dajnozarł
Czarodziej




Posty: 28
Tematy: 2
Maj 2018
6
Ravenclaw
#4
W sumie ma racje, na lekcje nie wpuszczają.. Trzeba pukać stukać no to w sumie czemu nie.
Anonek
Czarodziej




Posty: 330
Tematy: 19
Gru 2016
98
#5
Nie, to jest server RolePlay a nie RPG. Bądźcie kreatywni i znajdźcie sobie zajęcie z innymi graczami. Nawet narracje macie od moderatorów aktualnie w hogwarcie
Matthew10
Azkaban




Posty: 577
Tematy: 33
Lip 2017
Hufflepuff

#6
Było już to. No cóż... Gracze biegali by zrobić Questy również pisząc to w IC. Jednak rzeczy do zrobienia były szokujące jak np. zdobycie przedmiotów poprzez zabicie mobów w zakazanym lesie co było, a później był płacz o CK z powodu "ja chciałem tylko zrobić questa". Fajne jest do zrobienia. Jestem na tak, ale gdyby nie było co opisałem teraz. A po prostu coś żeby nie narażało to na życie postaci przy okazji.
Hoszyy
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 4
Sie 2017
0
#7
Odp do  Tlenusss napisał(a): (16.07.2018 17:08)1. Lekcje.
2. Poznawanie nowych ludzi.
3. Zwiększanie umiejętności postaci poprzez akcje trenowania.
I wiele więcej. Wystarczy pomyśleć.

ODP:
1.Lekcje- nie każdy ma tyle czasu by siedzieć 45 min lub więcej gdy jednemu z "NAUCZYCIELI" coś odbije..... Inni tu wbijają na 30 min lub krócej 
2.Poznawanie nowych ludzi..... Taa.... nie każdy ma tyle czasu, woli porobić coś ciekawszego lub.... po prostu mu już się to znudziło.
3.NUDY NUDY NUDY.... Jak myślisz czemu Hapel zyskuje nowych graczy często tylko na 1tyg Hmm...Bo nie ma co robić... Wystarczy pomyśleć. Confused HEH
Francessa
Czarodziej




Posty: 7
Tematy: 2
Cze 2018
1
Ravenclaw
#8
Jestem na nie :v 
Bylo juz coś takiego i się  nie sprawdziło
TeksuSiK
Czarodziej



Donator

Posty: 215
Tematy: 25
Sty 2018
148
Gryffindor
#9
Ja również jestem na nie. Na nudę nie narzekam. Jest dużo do robienia na serwerze.
Edgardo
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Cze 2018
0
#10
@up Zbytnio to nie ma, a zauważając, że często gracze nic innego nie robią niż stanie pod ws w tym nie kiedy afczenie jak przed trzema miotłami.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.