Witaj!

Klaus Nietzsche
Veniqui
Fałszywy Odmieniec



Donator

Posty: 683
Tematy: 39
Gru 2015
1,005
Slytherin
#1
[Obrazek: HEFzIk7.png]
Urodzony dnia ,10 październik, rok 2053, mężczyzna narodowości Niemieckiej  urodzony w Berlinie posiadający 100% czystości krwi, zamieszkuje rezydencję Nietzsche. Ukończył szkołę potocznie zwaną Hogwartem, otrzymując tytuł Króla Szkoły, zasłużonego i wybitnego ślizgona. Jest singlem na stanowisku dyrektora DMWiK.


[Obrazek: FoGRbaP.png]
"How do I take off a mask when it stops being a mask, when it's as much a part of me as I am?"

[Obrazek: 1532096952648-TIMMY.jpeg]
>Głos<
Klaus to wysoki chłopiec o drobnej budowie ciała, jego wzrost przekracza nieco 195cm, a chuderlawa postura wprawia nie jednego w zakłopotanie. Szczególną uwagę przykuwa jego blada, niemalże biała karnacja. Na pierwszy rzut oka 19-latek wydaje się być miłym chłopcem, a jego niepewny wzrok jedynie zachęca aby podejść i bliżej go poznać. Wielkim atutem, który ceni sobie Klaus są jego kruczoczarne, lśniące, średniej długości włosy opadające  na czoło, momentami nawet przysłaniające nie duże, blado pistacjowe oczy. Piegi porozrzucane nierównomiernie po drobnym, nieco spiczastym nosie nadają mu pewnego rodzaju słodkości. Policzki chłopca, mimo budowy ciała wyglądają na pełne i zdrowe. Wiele osób komplementuje uśmiech Klausa, niektórych wprawia on w zachwyt, natomiast innych w zawstydzenie, jednakże on sam za nim nie przepada, przez co często zasłania buzię, tak aby nikt nie ujrzał jak się śmieje. Mama zawsze powtarzała, że on i Dieter są do siebie podobni jak dwie krople wody, nie ma się co dziwić, w końcu taka uroda bliźniaków. Klaus nie przepada za swoją chorobliwą szczupłością, dlatego stara się to jak najbardziej zatuszować.

[Obrazek: 6w2a83j.png]
"I’m good at reading people. My secret, I look for the worst in them."

Klaus to dość specyficzny w swoim bycie chłopiec. Można by powiedzieć, że jest wprost urodzonym aktorem teatru greckiego - jest w stanie ubrać każdą możliwą maskę i zmienić charakter w przeciągu sekundy. Najczęściej ubiera tę miłego i uroczego chłopca, na którego zawsze można liczyć, tym właśnie buduje swoje zaufanie wśród ludzi. Nieliczni tylko wiedzą jaki chłopiec jest naprawdę  -  arogancki i pyskaty. Nieczęsto jest w stanie pokazywać swoje prawdziwe oblicze, musi być wtedy bowiem mocno zirytowany, lub, najzwyczajniej w świecie - zmęczony. Nie lubi ludzi niezdecydowanych, to zawsze działa mu mniej lub bardziej na nerwy, być może ma to swoje podłoże w jego nadzwyczaj wysokiej pewności siebie. Momentami okazuje ją w zbyt mocno przerysowany sposób, niemalże teatralny, ale czego spodziewać się po osobie, która jest tak doskonałym aktorem?  Stał się trochę bardzo poważny ale to kolejna jego rola życiowa, w którą się musi wczuć dla zapewnienia dobrobytu sobie i nie tylko.
Opis Klausa oczami innych:
" Mógłbyś pisać czytelniejsze teksty do redakcji i ogarnąć tę swoją blond lale, bo się zrywa z łańcucha jak jakiś pudel. Nie jesteś głupi, ale w sumie nie wiem dlaczego mnie do Ciebie porównują, w końcu jestem ta ładniejsza. Super się z tobą obgaduje ludzi, szczególnie te głupie babsko co nam odjęło punkty za nic. " 
"Twój charakter jest dość niespotykany, tak samo jak poczucie humoru. Mógłbyś sobie darować te głupie porównania i specjalne robienie innym na złość. Rozumiem, że niektórym to sprawia satysfakcję, ale przydałoby ci się trochę instynktu samozachowawczego"
"niech czasami zajrzy do innej książki niż mein kampf zanim zacznie się wypowiadać"
"Wredny dupek"
[Obrazek: original.gif]
[Obrazek: InbsH2C.png]
"We’re all living in each other’s paranoia"

Nazywam się Klaus. Klaus Nietzsche. Mam 20 lat.
Od przyszłego roku wraz z moim bratem bliźniakiem idę do szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Do tej szkoły chodziła też nasza starsza o siedem lat kuzynka - Ida. Jestem przekonany, że będzie czekało tam na mnie wiele przygód, ale najpierw... Opowiem wam trochę o sobie.Wraz z bratem urodziliśmy się w Berlinie w najgorszym możliwym dla mojej rodziny momencie. Od dwóch lat trwał bowiem podział ziem oraz majątku rodowego. Dziadek mój miał dwóch synów - Andre oraz Pascala. Ten pierwszy to mój ojciec.Wuj Pascal wraz z ciotką Franziską wyprowadzili się z pięcioletnią wówczas Idą na wyspy brytyjskie. Kuzynkę miałem przyjemność poznać raz w życiu - na pogrzebie  kuzyna ojca, którego właśnie mugolka postanowiła utopić we własnej wannie. Ida wydawała się  być bardzo cichą i spokojną osobą, niespecjalnie jednak wzruszoną zaistniałą sytuacją, bowiem i jej rodzice od dziecka wpajali, że mugole są gorsi. Jakie jest moje zdanie? Moja babcia ze strony mamy jest mugolem, jest naprawdę cudowną osobą! Przez chwile nawet mieszkaliśmy z rodzicami u niej i u dziadka kiedy to reszta Nietzsche'ów kłóciła się o dom rodowy. Koniec końców został tam jedynie ojciec taty wraz z żoną. Reszta rodziny zupełnie opuściła dwór.Teraz mieszkam w trzecim w ciągu mojego życia domu na obrzeżach Londynu. Jest tu bardzo ładnie a okoliczne dzieci bardzo mnie polubiły! Mam trochę problem z językiem, ale to właśnie czas na naukę, bo przecież od przyszłego roku rozpoczynam naukę w Hogwarcie! Co jakiś czas ćwiczymy sobie z moim bratem język przepytując siebie nawzajem, i idzie nam coraz lepiej!No właśnie  - Hogwarcie, a co za tym idzie, moją przygodę z magią. Jak dowiedziałem się o moich umiejętnościach? Wiedziałem o nich od zawsze! Jednak dopiero kiedy miałem około ośmiu lat dały się we znaki, a mianowicie... pewnego pochmurnego dnia wyszedłem pobawić się z moim kotkiem, aż nagle ni stąd ni zowąd wyskoczył na nas ogrooomny pies, ja przestraszony odskoczyłem tak daleko jak tylko moje małe nóżki potrafiły. Pies rzucił się na Antona! Zamknąłem oczy, bo szczerze przerażało mnie to co się za chwile może stać, a przez głowę przechodziły mi róże złe myśli, oj różne! nagle usłyszałem ciszę, kompletny brak szczekania, więc otworzyłem oczka, a ku mojemu zdziwieniu ujrzałem lewitującego psa na niemal 5 metrów, po upływie kilku sekund upadł na ziemie, a ja podbiegłem szybko po mojego kotka, otuliłem go rączkami i ile sił w nogach pobiegłem do domu opowiewdzieć o wszystkim tacie. Reszta rodziny wydawała się kompletnie tym nie przejmować, jednak dla mnie było to nadzwyczajne wydarzenie, w końcu moc objawia się tylko raz w życiu! Tata był zupełnie inny niż wuj Pascal. W przeciwieństwie do niego zawsze był szeroko uśmiechnięty, otwarty na moje pomysły, zadowolony z postępów, jakie robiłem w szkole czy też ambicji na przyszłe lata mojego życia! Na tatę zawsze mogłem liczyć, zabierał mnie i mojego braciszka w wiele ciekawych miejsc takich jak parki rozrywki czy parki wodne, a przede wszystkim do teatru! Często chciał zabierać z nami też Idę, szkoda było mu dziewczynki, która zawsze siedziała w domu sama ze względu na pracę wujostwa, jednak rodzice jej wyraźnie zabronili. Na list z Hogwartu czekam niecierpliwie do 10 czerwca, dnia moich jedenastych urodzin, to właśnie w tym okresie do każdego czarodzieja przybywają wiadomości z informacją o dostaniu się do szkoły! Jestem z tego powodu bardzo podekscytowany, z resztą, podobnie jak mój brat - już nie może usiedzieć w miejscu!Wspomniałem już, że mam kota? Nazywa się Anton, mieszka u mnie pod łóżkiem. Znalazłem go pewnego chłodnego wieczoru, przechadzając się po pobliskim parku, kotek i ja od razu się  sobie przypodobaliśmy. Ciocia Gabriela pomagała mi go chować przed dziadkiem, który strasznie nie lubił kotów. Mama śmiała się, że jej ojciec wpasowałby się do rodziny Nietzsche bardziej niż rodzony tam jej mąż! Teraz, kiedy mieszkamy - chwilowo - sami, Anton może swobodnie biegać po całym mieszkaniu! Dlaczego chwilowo? Babcia i dziadek nie są już najlepszego zdrowia, więc mama wraz z tatą podjęli decyzję o przyjęciu ich do nas. Jestem z tego powodu bardzo zadowolony, kocham ich z całego serca, mógłbym spędzać z dziadkami każdą wolną chwilę! Jednak gdy tak się stanie, moja mała, czarna, puszysta kuleczka będzie musiała znów wrócić pod łóżko. Jestem kolekcjonerem różnorakich... czy to biletów, drewnianych kukiełek, portretów znanych teatralnych artystów, w prost wszystkiego co ze sztuką teatralną jest związne! większość oszczędności wydaje... Na słodycze i gry planszowe! Często razem z dziadkami siadaliśmy wieczorami i graliśmy w dużo rzeczy, poczynając od kart przez "Twista" aż po moje ukochane planszówki! Moja część rodziny wydaje się być zupełnie inna, niż ta, do której należy moja kuzynka. Jestem pewien, że wszystko to mogę zawdzięczać mojej mamie, bo to własnie ona obudziła w ojcu empatię i radość, pojawiła się wtedy, kiedy tata najbardziej tego potrzebował, a potem pojawiłem się ja i mój brat.



[Obrazek: original.gif]
   [Obrazek: rvp583q.png]
"This is the world we live in. People relying on each other’s mistakes to manipulate one another and use one another, even relate to one another. A warm, messy circle of humanity."

  • Dieter Nietzsche - Dieter nadal jest moim ukochanym bratem, ale jak mam być szczery to zaniedbał nasze relacje i już ważniejsza jest dla mnie Klara, ale mimo wszystko go kocham i czuję zawsze taki sam ból jaki on czuje, nie pozwolę nigdy żeby coś mu się stało. Nawet jeżeli znienawidzi mnie za decyzje, które podejmuje.
  • Perseus Gingerblade - Wydawało mi się, że jesteśmy dobrymi znajomymi. Wydawało mi się także, że mogę na Tobie polegać i Ci ufać, ale chyba wszystko okazało się złudną iluzją a trzymałeś ze mną w Hogwarcie tylko dla mojej pozycji oraz sławy.
  • Anna Margelica II - Każdy w gronie swoich znajomych bądź rodzinie ma taką czarną owcę. Margele to ogólnie czarne owce ale Margelica to prawdziwie czarny baran. Udaje wielce uczoną a wszystko za sprawą ściąg, które ciągle robi i podlizywania się nauczycielom. Najpierw uczy się wszystkich notatek, które dostała pewnie w spadku po któryś z pierwszych mądrzejszych Margeli i to tak przechodzi z pokolenia na pokolenie ogłupiając ich z każdym dzieckiem. Przecież jak ktoś zapyta ją o historię to ona nagle niczego nie wie bo wie jedynie to co zostało zapisane paręnaście lat temu. Nic się nie zmieniło poza tym, że każdy wykorzystuje jej naiwność jakim cudem jest ona ślizgonem? Meh. Szkoda jej czasem ale po prostu ją ignoruję. Może lepiej spłoń.
  • Maurice Wright - Także nie utrzymujemy już kontaktu ale nie mieliśmy chyba aż tak dobrych relacji jak z Perseusem. W ogóle zniknąłeś gdzieś 
  • Ivy Wright - Kuzynka Maurycego. Była kobieta Perseusa, zabawne... Mamy bardzo dobry kontakt, często rozmawiamy, głównie wieczorami. Wyjątkowo wiem o niej bardzo dużo, pracuje dla mnie, kto by się spodziewał, że polubię tego wyszczekanego bachora i dojdzie do takich rzeczy. Nie jest ułożona, ubiera się całkowicie inaczej niż inni, nie przejmuje się makijażem czy siniakami... Sprzeciwia się społeczeństwu, kiedyś mnie to odrzucało a aktualnie...? Nie... Nic, na pewno odrzuca to u innych osób, ale ona jest wyjątkowa.
  • Marsen Wrynn - Ulubiony nauczyciel! Ma poczucie humoru, można z nim miło porozmawiać ale przy tym wszystkim jest odpowiedzialną osobą i wie gdzie są granice. Stawia wszystkich uczniów na równi... Trochę to przykre bo wiadomo, że większość ślizgonów powinna być ponad, ale to zrozumiałe. W końcu jest opiekunem w szkole. Lubię go bardzo!! Chciałbym abym moim prywatnym nauczycielem został profesor Wrynn.
  • Ida Nietzsche - Ida, ukochana kuzynka. Jest szanowana przez bardzo wiele osób za swoje podejście do życia i samą osobowość, chociaż wiele ludzi tez jej nie lubi to ja ją uwielbiam! Jest ikoną rodu Nietzsche i nie ma nawet co dyskutować. Uwielbiam jej śmieszne teksty, role się nieco odwróciły. Kocham Cię kuzynko! Nie pozwolę nikomu zniszczyć renomy Nietzsche!
Lorcan Procter - Dyrektor, który chyba wszystko ma gdzieś... Pochwalił mnie ostatnio, pośmiertnie ale pochwalił cudowne uczucie. Dziękuję profesorze.
  • Shannon Meaddl - Prawdą jest, że jesteśmy jak Ying i Yang, totalnie odwrotni i przeciwni ale coś sprawia, że jesteśmy ze sobą połączeni i potrafimy się komunikować bez większego problemu. Po prostu nie rozmawiamy o pewnych tematach, które nas różnią, to nieco daje mi dowód na to, że jednak nie każdy człowiek posiadający inną ideologię jest gorszy. Może nie zdajesz sobie z tego sprawy ale naprawdę często otwierasz mi oczy na brytyjskie społeczeństwo, co prawda nie zmienisz mojego postępowania ponieważ będę robił to co moje serce oraz umysł mówi ale naprawdę dziękuję Shannon, nie usłyszysz tego nigdy ode mnie, ale lubię Cię. Obyś dobrze trzymała się na prefekcie.
  • Klara Nietzsche - Kuzynka, która jest dla mnie bardzo wyjątkowa. Pewnie za sprawą tego jaka jest, pragnę jej chronić ponad wszystko ale to nie tyczy się tylko jej. Wielokrotnie powtarzałem, że rodzina jest dla mnie najważniejsza, ale Klara chyba najbardziej sprawia, że pragnę jej chronić przed każdym złem, złamanym sercem i innymi podobnymi sprawami, które towarzyszą w Hogwarcie. Mam nadzieję, że Idan i Lotta będą jej pilnować i chronić skoro mnie nie ma. Pamiętaj Klaro wystarczy jeden list a znajdę sposób żeby znaleźć się nawet w Hogwarcie. Gdy wyjdziesz z Hogwartu będę czekał z wieloma fantami, które lubisz!
  • Ingvar Lavenhart - Ingvar... Bez dwóch zdań byłeś moim najlepszym przyjacielem, jesteś nim dalej... Wiele przeżyliśmy, bardzo wiele... Wiele wypiliśmy i przeprowadziliśmy wiele rozmów, ufałem Ci w pełni i traktowałem jak brata ale zniknąłeś... Wyślij ten cholerny list jak jesteś gdzieś za granicą.
[Obrazek: tumblr_pb0hwrdA9Q1qzyoxwo6_500.gif]
 [Obrazek: KdOoXwY.png]
>Nie przepada za swoim uśmiechem<
>Nie posiada ulubionego koloru<
>Gdy zje za dużo cukru staje się nadpobudliwy<
>Ostatnio zaczął z bratem robić sobie zdjęcia polaroidem<
>Zapomina wszystkie mało ważne rzeczy<
>Przestrzega się przed uzdrowicielami i nie ufa w żadne eliksiry uzdrawiające poza tymi od rodziny<
>Jest strasznie leniwy ale utalentowany<
>uwielbia płatki "babcine" czyli zwykłe kukurydziane<
>Jego boginem jest diplodok<
>Posiada sztuczną rękę<
>Zaczął interesować się na potęgę magotechniką<
>Interesuje się okultyzmem oraz satanizmem, wykonał już parę rytuałów<
Album ze zdjęciami ~ Klaus Nietzsche
Tlenusss
trawiarz




Posty: 468
Tematy: 19
Sie 2017
226
Ravenclaw
#2
Pierwszy.
pdw
olasmo
Azkaban




Posty: 64
Tematy: 7
Lip 2016
Ravenclaw

#3
O jakie urocze, niemieckie maleństwo  Heart Trzeba będzie go i braciszka kiedyś wyrwać z tego Hogwartu na wagary.
strzyga
Basic witch.




Posty: 258
Tematy: 18
Sie 2017
629
Ravenclaw
#4
Bobo.
Pylwan
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 1
Kwi 2018
6
#5
Podbijemy razem świat, repka braciak.
snakeu
Czarodziej




Posty: 71
Tematy: 6
Wrz 2017
60
Slytherin
#6
Ładniusia karta.
Repeczka ; )
xDemmi
Czarodziej




Posty: 17
Tematy: 3
Sie 2017
28
Gryffindor
#7
FINN I DWÓCH TIMOTHEE CHALAMETÓW W HOGWARCIE..?
W ten właśnie sposób Hogwart stał się niebem. Repa oczywiście!
Veniqui
Fałszywy Odmieniec



Donator

Posty: 683
Tematy: 39
Gru 2015
1,005
Slytherin
#8
no relacje dodalem jakie tam
CzarnaMoc
Azkaban




Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#9
o nie ,,Emma White"
Masz te repeczke+
Veniqui
Fałszywy Odmieniec



Donator

Posty: 683
Tematy: 39
Gru 2015
1,005
Slytherin
#10
cze cze cze czendzys



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.