Witaj!

Podanie na Nauczyciela
TestingNow
Robotyczny czarodziej




Posty: 424
Tematy: 48
Kwi 2017
428
Slytherin
#1
[IC]

Imię i nazwisko: Arcanus Thorne
Wiek: 45
Miejsce urodzenia: **Gdzieś w Polsce(?)**
Wykształcenie magiczne (Hogwart = Podstawowe): Instytut Magii Durmstrang
Posada, na którą aplikujesz: Nauczyciel Historii Magii

Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:
[b]**Do dyrekcji przyleciała szaro-brązowa sowa. W swoim krzywym dziobie trzymała szaro-fioletową kopertę, która zawierała podanie.**[/b]
Szanowna Dyrekcjo,
kiedy dotarła do mnie informacja o poszukiwaniu osoby godnej na zostanie nauczycielem Historii Magii w renomowanej szkole hogwarckiej, zacząłem rozważać ów propozycję. Nazywam się Arcanus Thorne, obecnie mam 45 lat. Urodziłem się w Polsce, jednak rodzice wychowywali mnie w sposób abym szanował przodków, dlatego od urodzenia poznawałem obie kultury i miałem styczność z kulturą angielską. To doświadczenie otworzyło mnie na świat. Czuję się Polakiem, lecz także Anglikiem. Odkąd tylko pamiętam pociągała mnie dziedzina eliksirów jak i historii magii co zadecydowało o ocenie z egzaminów. Po ukończeniu szkoły wyruszyłem w podróż i postanowiłem osiąść samotnie w Kanadzie na czas prowadzenia badań eliksirowarskich.Zająłem się tworzeniem magicznych perfum, jednak jest to odmienna historia. W tym czasie musiałem jakoś zarabiać na siebie, dlatego wykorzystałem moje zainteresowanie historią magii oraz prawem. Udałem się na studia prawnicze a po wypełnieniu odpowiedniej aplikacji zostałem adwokatem. Cały czas rozwijałem moje zainteresowanie historią. Po kilku latach nadszedł czas na przeprowadzkę do Wielkiej Brytanii. Otrzymałem odpowiedzialne zadanie zajęcia się siostrzeńcem. Otrzymałem także posadę Szefa Biura Czarodziejskiej Pomocy Prawnej w Departamencie Przestrzegania Prawa Czarodziejów ze względu na moje wybitne osiągnięcie w dziedzinie historii i prawa. Kilka lat później sprowadziłem część rodziny do Anglii. Obecnie mieszkamy razem. Teraz moim głównym zajęciem zostało pełnienie obowiązków ordynatora w Klinice św. Munga. Jak widać każdy mój zawód był powiązany z pracą z ludźmi. Nabyłem dzięki temu wiele cierpliwości, ale i empatii. Kiedy opiekowałem się młodszym potomkiem rodu przed jego udaniem się do Waszej szkoły często opowiadałem mu różne historyczne wydarzenia, których słuchał uważnie. Uważam, że potrafię ciekawie przeprowadzić zajęcia żeby zainteresować głodnych wiedzy uczniów i pomóc rozwinąć skrzydła tym, którzy wybiorą moją dziedzinę magii, tak jak mój stary nauczyciel zrobił to ze mną. Chciałbym się odwdzięczyć w postaci poświęcenia się młodemu pokoleniu. Moja obecność w zamku także byłaby wsparciem, dla mojego chorego siostrzeńca. Jak się Państwo dowiedzieliście mam ogromne doświadczenie z dziedziną historii magii i myślę, że spełniłbym się a co ważniejsze, poradził sobie w zawodzie nauczyciela. Od siebie mogę dać wsparcie uczniów w każdej sytuacji, a wiem, że oni też mają swoje problemy. Chciałbym prosić o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.
 Dziękuję za czas.
Arcanus Thorne

Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę):  
SUMy: Wybitny
OWUTEMy: Wybitny

[OOC]

Nick w grze: Arcanus
Czy masz jeszcze inne konta?: Tak, ale łącznie posiadałem pięć.
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): Brak doświadczenia na posadzie nauczyciela, jednak na poprzedniej postaci prowadziłem swego czasu klub kulinarny oraz klub transmutacji. Kilka razy miałem możliwość przeprowadzenia lekcji Historii Magii, jednak to są dawne czasy. Obecnie na innej postaci prowadzę kursy teleportacji w DTM i nie mogę powiedzieć, że kursanci narzekają na nudny i monotonny tok zajęć. Staram się kreatywnie podchodzić do zadania (pozdrowienia dla kumatych Wink.

Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):*
Od początku mojego pobytu na Haplu chciałem doświadczyć tego, jak to jest być nauczycielem. Zdaję sobie sprawę, z tego, że ta rola jest bardzo wymagająca i aby ją spełniać trzeba posiadać dużo czasu. Ja ten wymagany czas posiadam i zapewniam o tym, że mogę go przeznaczyć na posadę nauczyciela. Mam kilka pomysłów na nowatorskie prowadzenia zajęć czy innych wydarzeń, które zaplanowałem. Jedyną barierę jaką tu widzę to nie wystarczająco długi czas spędzony na tym serwerze aby znać na własnej skórze wszystkie wspomnienia haplowej historii, jednak posiadam odpowiedni materiał na lekcje, dlatego na poprzedniej postaci uzyskiwałem wybitne oceny z tego przedmiotu. Zdecydowanie przykładam się do prowadzenia zajęć takich jak kursy teleportacji co mogą potwierdzić moi kursanci. Jestem kreatywną osobą przez co sposób w jaki prowadzę spotkania jest nietuzinkowy i ciekawy. Powiem, że dużo się dzieje... Stosuję autorski system, dzięki któremu dzielę uczniów na tych, którzy są zaangażowani w lekcję w IC i OOC oraz na tych, którzy tylko na nią przychodzą w celu bycia AFK lub nie przychodzą w zupełności. Mam nadzieję, że to podanie zostanie zaakceptowane, a jeśli nie to liczę na to, że chociaż pomoże otworzyć przede mną przyszłą drogę. Dziękuję za poświęcenie chwili.

Nazwa Skype: Posiadane przez dyrekcję.
⛲Eviva l'arte. Wasze życie nic nie warte.⛲



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.