Witaj!

[OOC1] Bill Ignacio Draytron
MrFrancuz
Adwokato



Donator

Posty: 147
Tematy: 30
Cze 2015
177
Gryffindor
#1
[Obrazek: Ri385ik.png]




Urodzony 5 Października 2053r w szpitalu świętego Munga.
Aktualnie mieszka w rodowej willi Draytronów
Czarodziej czystej krwi.
Pierworodny syn Nunizo i Donny Draytron.





[Obrazek: tenor.gif?itemid=5254360]





[Obrazek: q5ZlqC7.png]




Bill to średniej wysokości młodzieniec. Mierzy około 156 cm. Jest dobrze zbudowany. Jest wysportowany już od dziecka dzięki wielu treningom i akrobacjom których uczył go jego ojciec Nunizo Draytron. Plusem takiej postury jest siła i zręczność którą pomaga mu na co dzień. Ma typowo dziecięce, delikatne rysy twarzy, leciutko odstające uszy, oraz zgrabny, zadarty nos. Włosy Billa są gęste, kruczoczarne i starannie uczesane. Do koloru włosów, pasują jego ciemne dopasowane ubrania. Oraz ciemno niebieskie oczy które przypominają odbijające się w tafli wody niebo.







[Obrazek: GcHBZv9.png]




[Obrazek: EepSB6m.png]


Bill jest przeciętnie inteligentnym jak na swój wiek młodzieńcem. Jest wszechstronnie utalentowany, potrafi grać na gitarze. Jest jednym z tych osób które zawsze potrafią znaleźć sobie zajęcie. Już od najmłodszych lat przejawiał zamiłowanie do magicznych stworzeń oraz zaklęć. Jest ciekawy świata. Jednak od zawsze ma zdolność do wpadania w tarapaty. W przeciwieństwie do rówieśników lubi mieć wszystko uporządkowane i zaplanowane.  Niestety jest impulsywny ,często podejmuje odważne decyzje zanim pomyśli o skutkach i konsekwencjach. Nie jest leniwy, czytanie sprawia mu dużą przyjemność. Ponad to jest przeważnie wesoły i uśmiechnięty. Mówi się, iż jego ród wywodzi się od piratów. Sprawiedliwość i szczerość to rzadko spotykana cecha u członków tej rodziny, ponieważ zrobią wszystko, aby postawić na swoim. Jednak Bill jest wyjątkiem w swojej rodzinie ponieważ ceni sobie koleżeństwo i honor. Zawsze będzie bronił słabszych i nie pozwoli by jego bliskim stała się krzywda gdy on może zareagować. Pomimo to Bill jest bardzo uparty, potrafi godzinami siedzieć i ćwiczyć dane zaklęcie do momentu w którym nie opanuje go do perfekcji.
[Obrazek: aI15zHo.png]







 



[Obrazek: lsFZrBy.png]


Nunizo Draytron –  Ojciec mój największy autorytet. Pomimo dowcipów które często mi robi , to dzięki niemu podniosłem się po śmierci matki. Nauczył mnie latać na miotle jeszcze zanim dostałem list z Hogwartu.
 
Dona Draytron–  Matka (*)  Nauczyła mnie miłości do zwierząt , empatii oraz wychowała na prawdziwego gentlemana.

Edgar DraytronNieznośny , młodszy brat , kochany , dowcipny , nie rozważny, najbardziej uczciwy ze wszystkich osób w rodzinie.

Cedrella DraytronKuzynka  miła , ślizgonka , zawsze a przynajmniej zawsze jak mnie widzi uśmiechnięta i radosna. Pomocna w treningach.

Zoe Draytron Ukochana ciocia która przygarnęła mnie po śmierci matki na parę miesięcy pod swój dach.

Carter Draytron II–  Wujek słyszałem o nim wiele plotek niestety sam nie zdążyłem go poznać, prawdopodobnie zrobił coś złego ale ja w to nie wierzę.

Orion Maghnus Draytron -Dalszy wujek jego inspirator i nauczyciel, nauczył chłopca jak bronić się przed rzeczywistością , udzielał dodatkowych lekcji w Hogwarcie z przedmiotu zaklęć i uroków. Wymagający , potrafi wycisnąć z osoby to co najlepsze, specyficzny. Bardzo go lubię i jestem wdzięczny za wiedzę którą mi przekazał.

Dennis Johansen Kuzyn (Przybrany brat) – Dennis no tak , osoba która zawsze ginie w tłumie ludzi , kiedyś mieliśmy lepsze relacje , zawsze się asymiluje i woli przebywać w samotności.

Eron Baltimore - (Nie spokrewniony przybrany brat . Sam fakt ,że jest w zakładce „Rodzina” powinien znaczyć wystarczająco dużo. ) „Bardzo ważna dla mnie osoba”


[Obrazek: 2StGdgB.png]


Eron Baltimore –„ Osoba która zawsze mi pomoże nawet w najgorszej sytuacji , wzorowy prefekt , przybrany brat, mentor i osoba którą darze ogromnym szacunkiem i autorytetem. Jest miły pomocny , czasem zabawny a czasem surowy zależy od sytuacji. Bardzo go Kocham (jak brata)”

Angel Ellis „Nie jedna zazdrości mu jego włosów, sam myliłem go nie raz na samym początku. Empatyczny , miły i charyzmatyczny , kreatywny i opiekuńczy. Przyjaciel”

Marysia Draytron –„Rozwydrzona ,rozpieszczona wścibska i nieznośna kuzynka której zachowania nie pochwalam”

Clark Storm –„Nasza znajomość zaczęła się trochę fatalnie na szczęście teraz jesteśmy dobrymi kumplami. Zawsze uśmiechnięty wesoły i zaradny prefekt. Według mnie ma aspiracje na prefekta naczelnego.”

Nicolette Riannon-„ Gdyby nie zasady panujące w naszych rodach myślę ,że mogli byśmy się zaprzyjaźnić. Miła ,czasem dziecinna, temperament ognisty.”

[Obrazek: t0DyiA3.png]



~Potrafi płynnie mówić po włosku  i francusku gdyż część dzieciństwa przebywał u ciotki włoszki a część u wuja w Paryżu.
~Na własne oczy widział śmierć matki co wstrząsnęło jego dzieciństwem, widzi Testrale.
~ Jego różdżka zrobiona jest z Cisu ma 15 cali (38cm) a unikatowy rdzeń pochodzi z krwi Reema.
~ Potrafi grać na gitarze ,czego nauczył go jego ojciec.
~ Już w pierwszej klasie dostał się do drużyny quiddicha na pozycje ścigającego dzięki jego dużemu talentowi i wielkiemu wysiłkowi włożonego w trening.
~ Jego sowa to średniej wielkości płomykówka.
~ Jego patronusem będzie RYŚ.
~ Jego bogin przybiera postać dementora który kiedyś usiłował zabić jego matke.
RoxStars
łajdak



Donator

Posty: 359
Tematy: 13
Sty 2017
112
Gryffindor
#2
koozak. Repeczka ;v
Carter
Azkaban




Posty: 61
Tematy: 8
Lip 2017
Ravenclaw

#3
Noooo jeszcze parę popraweczek i wyjdzie na kp na ludzi!
Ogólnie fajnie ci poszło :Big Grin   repka +
DonStorm
Francuz.




Posty: 20
Tematy: 2
Kwi 2018

#4
Re - la - cje.
MrFrancuz
Adwokato



Donator

Posty: 147
Tematy: 30
Cze 2015
177
Gryffindor
#5
Kp robione na szybko dlatego cześć relacji zostsnie dodana na dniach.
CzarnaMoc
Azkaban




Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#6
Kochany Bill śliczna Kp :*



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.