Witaj!

Marysia Draytron [Ucz] [Pod DARK]
Ouija
Czarodziej




Posty: 14
Tematy: 4
Lip 2018
31
#1
[Obrazek: aZqZKhu.png]


[Obrazek: szlaczek.png]
Czystość Krwi: 
 100%

Wiek:
 16 lat

Przynależność rasowa lub etniczna:
Brytyjka

Miejsce zamieszkania:
Jakiś domek w jakiejś wiosce.

Obecnie jest na roku:
Piątym 

Dom:
[Obrazek: latest?cb=20091129184403]

[Obrazek: szlaczek.png]
Opis wyglądu postaci

Marysia to dziewczynka z długimi, rudymi włoskami na głowie. Kiedyś, jej z jedną charakterystyczniejszych cech była korona na głowie, jednak teraz przestała ją nosić, przez słowa pani Nory; o częstym zakładaniu takich koron. Na jej twarzyczce znajdują się drobne brwi, o kolorze takim samym jak włoski. Pod brwiami, znajdują się malutkie, niebiesko-szare oczka, które na co dzień wyglądają na bardzo zadowolone z życia. Na jej twarzy widnieje również malutki nosek, oraz proporcjonalnej wielkości usta. Cała twarz dziewczynki jest wesoła. Nie używa żadnego makijażu, ponieważ skromnie uważa że i tak bez Tego wygląda superaśnie. Jej postura jest bardzo szczupła, jednak dość wysoka jak na swój wiek. W zamku ubiera się w szaty, zaś codziennie może się we wszystko ubrać. Jedyne, co można dodać do jej wyglądu, to fakt że delikatnie urosła od pewnego czasu. Zamiast mierzyć 140 cm wzrostu, mierzy aż 165! Sama dziewczynka twierdzi, że może jeszcze kiedyś urośnie dwa razy tyle... Chociaż to zbyt nierealne.

Cechy charakteru:
Od pewnego czasu charakter Marysi zmienił się diametralnie. Nie jest już tak wesołym dzieckiem jak kiedyś. Zauważyła, że większość osób ją olewała, i jak jej zdaniem nie okazywała żadnej pomocy. Niektórzy jedynie potrafią pocieszyć ją w trudnych chwilach- ale dziewczyna takich nie okazuje. Nie lubi się nad sobą użalać, woli pocieszać kogoś innego. Co do jej dziecinności- nie zanikła ona całkiem. Czasem jeszcze potrafi pobawić się jak dzieciak, ale jak to z wiekiem przechodzi. Zdaniem rudowłosej, przestała być już "uroczym dzieckiem". Zaczęła inaczej postrzegać świat, w ogóle nie patrząc na niego aż tak optymistycznie. Czasem zastanawia się, gdzie mogła popełnić jakiś błąd, że ludzie się od niej odwrócili. Tłumaczy sobie, że są to błędy przeszłości, a raczej jej dzieciństwa- które nie było dla dziewczyny jakoś strasznie przyjemne, jedynie pod koniec; kiedy miała pójść do Hogwartu, wszystko mogło się zmienić na lepsze, ale tak się nie stało. Najpierw miała masę przyjaciół, później kontakty zniknęły, a zostały pojedyncze jednostki, które rudowłosa darzy ogromną sympatią, i jest gotów oddać życie za nich. Jeżeli wspominając o osobach, których kocha- przez owe osoby, u Marysi narodziła się w pewnym stopniu odwaga, oraz patrzenie na świat z innej perspektywy. Być może gdyby nie one, dalej pozostałaby naiwnym dzieckiem, które we wszystko uwierzy.

"Kiedyś mówiłam takie rzeczy... A teraz widzę, że nie każdego da się darzyć miłością."
[Obrazek: szlaczek.png]
Historia
"Co wy chcecie o mnie wiedzieć? Opowiem tylko najbliższym!"

[Obrazek: szlaczek.png]
Relacje:

Rodzina:

Carter Draytron-  Dzięki za adoptowanie... I obdarzenie mnie jakąś opieką. Nie chce iść w Twoje ślady bo wiem, że źle uczyniłeś, zostawiając nas samych. Nie jestem Ci jakoś za złe... Chociaż mogliby mnie poinformować, że umarłeś... a nie dowiaduje się Tego po jakimś czasie. Szanuje, ale nie daże miłością.

Bill Draytron-  Jeden z nielicznych, którzy mi pomogli. Dzięki Tobie dałam radę napisać egzaminy... I obdarzyłeś mnie wsparciem rodzinnym. Dzięki Ci za to! Będę miała dług u Ciebie.

Ciocia Lui- Oj ciociu! Jesteś tak bardzo kochaną osóbką, że nie mam na to słów! Uwielbiasz moje kanapki z cukrem! Dawno Cie nie widziałam, jednak skrycie wiem, że tęsknimy za sobą! Pamiętaj ciociu, kiedyś zrobię na całą zimę zapas takich kanapek!


Znajomości ze szkoły

Mayumi ...... - Zniknęłaś jak wszyscy.

Laurent La Mettrie- Weź ty człowieku idź do diabła.

Nicolette Riannon - Kim jesteś? Znamy sie?

Emma White- Mogłabym ją nazwać Siostrzyczką od Lodów, ale Tego nie zrobie! Zostane przy Siostrzyczce! Jest bardzo miła, uwielbia mnie przytulać, a jej dawać rady. Oczywiście nigdy mnie nie chce posłuchać, i woli ostatnimi czasy płakać! Ale ja nie pozwolę aby tak płakała! Wierzę, że to się zmieni z moją pomocą! Nie poddawaj się, bo nie ma po co!

Callidora Bowes- Jak ja mogłam zapomnieć o Pani Prefekt... Nie nie mogę! Callidora jest bardzo poważna, i super poważna... Nie no, nie mogę tak ściemniać! Pani Prefekt Callidora, jest super odważna, według mnie! Nadaję się do wszystkiego! Czego by nie zrobić, ona zrobi to jeszcze lepiej od Ciebie... W przybliżeniu to gdzieś tak milion razy lepiej. Może kiedyś zdradzi mi swoje tajniki tak perfekcyjnych rzeczy! Odedzwij się do mnie, proszę!

Li Huang- Wreszcie nauczyłam się Twojego nazwiska. Bardzo, bardzo Cie kocham. Nie wiem co bym bez Ciebie zrobiła. Bardzo dobrze, że Cie mam. Ty podałaś rękę tonącemu, nawet jeżeli nie umiałaś pływać. Jesteś dla mnie prywatnie mamusią, i to się nie zmieni! Nie stanie mi nic na przeszkodzie, aby Ciebie zobaczyć, obronić w sytuacji zagrożenia! Jestem gotów do dalszych poświęceń. Może nie jesteś moją biologiczną matką, ale wiedz że ja dażę Cie ogromnym uczuciem, i myślę że nasze relacje, dalej pozostaną matka- córka.

Avery Dragovich - O tym człowieku, mogłabym wiele napisać, bardzo dużo. Ostatnimi czasy, pomogłeś mi ogromnie. Dzięki Tobie odnalazłam chociaż drobny sens istnienia... No i jakby to powiedzieć, pokazałeś jaką drogą należy iść, aby nie zabłądzić. Wiem, że będę miała zawsze wiele wyborów, ale postaram się nigdy nie zejść na złą drogę. Człowiek- porada na całe życie.

Taisuke - Przemiły, przenajlepszy... I prze w ogóle! Poznałam go... Em... sama nie pamiętam kiedy, ale jakoś... Hm... Zresztą to nie ważne! Bardzo, bardzo go lubię! Mimo, że na początku nie potrafił nic powiedzieć po angielsku, to teraz w pełni się rozumiemy. Mogę go nazwać swoim przyjacielem... albo nawet najlepszym przyjacielem. A to w czymś pomoże, a to powie miłe słówko, no po prostu jest najlepszy!

Jason-  **Zamazane, bo padło za dużo niecenzuralnych słów**

Isabelle - Dosyć specyficzne dziecko... Jednak na swój sposób bardzo miłe. Pocieszała mnie gdy ten szmatogłowiec, mnie zranił... Ale jak wspominałam, nie mam niczego za złe! Wracając do tej słodyczy; jest bardzo kochana, jednak z czasem mogłaby przystopować z wyzwiskami, bo nikt jej nie będzie lubił. No... To tyle ode mnie dobrych rad i ciepłych słówek! 

Lilisya - No cóż, zaczęło się to bardzo, bardzo dawno. Kiedyś byłyśmy nierozłącznymi przyjaciółkami, a teraz? Szkoda gadać, jedynie jakieś "cześć" na korytarzu i tyle. Chciałam to ratować, ale się nie udało. No cóż, może w dalekiej przyszłości, znowu będzie jak dawniej, na co liczę. Może to i ja zawiniłam będąc irytującym dzieciakiem, który chce abyś zwróciła chociaż raz na mnie uwagę... Wracając, dalej Cie darzę jakąś sympatią, no i... To tyle mojego wywodu.

Eron .... - Dzięki za opiekę. W dalszym życiu sobie poradzę. Nie zapominaj o mnie, dobra? Mam nadzieję, że dalej mnie choć w drobnym stopniu kochasz, jak swoją własną siostrzyczkę. Nie jestem już mała, ale wiem, że w Twoich oczach jestem dalej tą samą, słodką Marysią.

July ... - Urocza i słodziutka dziewczynka z lekkimi problemami. Ale i tak jest słodziutka, mimo że zaczęła częściej narzekać na wszystko- albo mi się wydaje. No cóż, sama chodząca słodycz. Aż chce się z nią rozmawiać, o wszystkim i w ogóle! Podaruje Ci kiedyś artefakt, jak dorośniesz słodziaku!

Nicodem ... - Ostatnio nasze kontakty się polepszyły i wróciły na ten właściwy tor. Jestem Ci wdzięczna, za zaniesienie do skrzydła... No i jakąś tam dobrą pomoc. Warto mieć kogoś takiego. Cały czas czekam na Ciebie, aby oddać Ci tą szatę! Buziaaki!

Chris ... - Kiedyś z tym człowiekiem, nawet można było się pośmiać czy pogadać... Teraz? Teraz jest zupełnie inaczej. Skoro chcesz mnie ignorować, i mnie unikać- proszę bardzo, nic nie stoi na przeszkodzie. Nie jestem zła, na Ciebie czy coś... Ale jak chcesz się tak zachowywać, to po prostu nie wchodź mi w drogę. Jestem zajęta ważniejszymi rzeczami, niż lataniem za Tobą, jak dawna mała Marysia.


[Obrazek: szlaczek.png]

Ciekawostki:
-Jej życie to jedna wielka ciekawostka
-Jej ulubione zwierzę to "flaming
-Czasem jest zazdrosna o Sir Królisia
-Ma wiele pseudonimów; Sir Marysia, M4RYS1A, Maryś, Super Marysia, Mad Marysia, G-Marysia, Big Marysia
-Tak śpiewa jej ulubione piosenki: https://www.youtube.com/watch?v=4Kc4Np1rdPc
https://www.youtube.com/watch?v=dgha9S39Y6M
-Umie mówić po podlasku.
"Uga buga, uga buga uga buga co tam u Ciebie uga buga?"
-Zainteresowała się wynalazkami w świecie czarodziei.
-Jej kolejną pasją jest gra na pianinie, chociaż nie lubi Tego ukazywać.
-Bardzo lubi jeździć na łyżwach, oraz pływać.
-Ostatnio polubiła latać na miotle, oraz grać w Łomot.
-Jak postrzega ją lustro:

       [Obrazek: flaming.png]  [Obrazek: flaming.png]             [Obrazek: flaming.png]                                                                                                             





DonStorm
Francuz.




Posty: 20
Tematy: 2
Kwi 2018

#2
Piękne.
Carter
Azkaban




Posty: 61
Tematy: 8
Lip 2017
Ravenclaw

#3
No pięknie dziecko, pięknie! Heart
Aveloo
cyborg




Posty: 73
Tematy: 7
Lip 2018
102
Slytherin
#4
Ciekawe Big Grin  Rep!
AisoTV
Czarodziej




Posty: 86
Tematy: 6
Mar 2018
36
Hufflepuff
#5
Nie ma mnie w relacjach ale dam te repke Smile
TeksuSiK
Czarodziej



Donator

Posty: 215
Tematy: 25
Sty 2018
148
Gryffindor
#6
Jest dobrze
ambi
dyyihjfvyfur6u8vhg;oufruyjm




Posty: 692
Tematy: 10
Paż 2017
651
Hufflepuff
#7
Halo, HALO! A gdzie duża siostrzyczka Li?!
Nie no, wszystko super, ale mi tego ^ tylko zabrakło :'(
Tlenusss
trawiarz




Posty: 468
Tematy: 19
Sie 2017
226
Ravenclaw
#8
Nie będzie cie ryżu głupi.
pdw
Dajnozarł
Czarodziej




Posty: 28
Tematy: 2
Maj 2018
6
Ravenclaw
#9
Szanuje za zdjecie. Ogolnie fajna karta. Repka. (Dodaj Lełona)
CzarnaMoc
Azkaban




Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#10
Kocham kocham kocham ????



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.