Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
FeVen
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Lip 2018
0
#1
Imię i nazwisko: Ned Hall
Miejsce urodzenia: Szpital św Munga
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: Ned jest inteligenty i chętny do nauki, jednak że bardzo często bywa porywczy i nie potrafi zapanować nad gniewem. Jest roztropny i życzliwy jednak że tylko dla osób które są dla niego ważne.
Jest pracowity, bardzo ambitny i kreatywny. Młody Clark jest bardzo ciekawski otaczającego go świata i ludzi, bardzo lubi poznawać nowe osoby. Zawsze ciągnęło go do obrony przed czarną magią i na ten temat bardzo dużo czytał.
Wygląd postaci: Ned Hall jest niski (157), jest przeciętnej postury, ma długie czarne włosy związane na końcu w małego koka, ma oczy koloru jasno niebieskiego. Ma bliznę na poliku ponieważ gdy miał 5 lat poturbował go pies sąsiadów.
Historia postaci:  Ned pochodził ze zwykłej rodziny gdzie wychowywali go Ojciec wraz z matką. Jego ojciec był czarodziejem a matka zwykłym mugolem. Ojciec Neda był bardzo źle nastawiony do czarodzieji jak i do samej magii. Był taki ponieważ nie czuł się dobrze w swojej naturalnej postaci, czuł się przez to wyrzutkiem i podludziem.
 Pewnego dnia starego Halla wyrzucono z pracy a ten aby o tym zapomnieć upił się i w takim stanie wrócił do domu, gdy matka Neda próbowała uspokoić swojego męża ten stawał się coraz bardziej agresywny . Ned w obronie swojej oraz matki w szale z wielką mocą odepchną ojca tak, że ten zrobił porządne wgniecenie w ścianie. Po tej sytuacji ojciec Neda stracił przytomność i młody Hall wraz z matką zanieśli pijanego i poobijanego ojca na górę do sypialni. 3 lata później przy wspólnym niedzielnym obiedzie, przez specjalny otwór w drzwiach, wleciała koperta, wszyscy domownicy poza Nedem wiedzieli o co chodzi. Gdy do starego Hall dotarło o co chodzi w szale zerwał płaszcz z wieszaka, wyszedł z domu i nigdy więcej się nie pojawił. Kilka dni później młody Hall poszedł pokupować wszystkie potrzebne rzeczy do rozpoczęcia nauki w szkole magii i czarodziejstwa. Na następny dzień po pożegnaniu się z matką udał się na peron 9 i 3/4 i wyruszył na przygodę życia

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Czesć, jestem Ned Hall miło mi... a ty jak się nazywasz?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(w Warszawie zapewne )

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*odstwiam talerz na bok* Wybacz ale nie jestem głodny.
Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
od uzytkownika Niev
Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?
Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Mikowskyy
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,105
Tematy: 60
Gru 2014
172
Ravenclaw
#2
Wstrzymane!
Nazwisko Bein jest już na serwerze, zmień je.
Rozpisz bardziej cechy charakteru, jak i wygląd postaci.
Rodzina patologiczna zmień to.
FeVen
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Lip 2018
0
#3
Mikowskyy napisał(a): (19.07.2018 19:41)Nie ma problemu tylko moje pytanie jest takie, że dlaczego nie może być tej patologicznej rodziny?
Mikowskyy
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,105
Tematy: 60
Gru 2014
172
Ravenclaw
#4
Z powodów takich że na serwerze chcemy coś takiego wyeliminować. Patrząc na zachowanie osób.
FeVen
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Lip 2018
0
#5
Poprawione Smile
Mikowskyy
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,105
Tematy: 60
Gru 2014
172
Ravenclaw
#6
Zaakceptowane!
Trafiasz do...
[Obrazek: 3dqndfR.png]
Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.