Witaj!

[Propozycja] Duchy.
Valturi
Czarodziej




Posty: 361
Tematy: 22
Sty 2018
257
Slytherin
#1
Rainbow 
Serwus Potterowe Świry. 
No dobra to postaram się krótko i na temat... Przychodzę z propozycją aby ogłosić coś w stylu "naboru" na duchy, na początek chociaż Krwawego Barona, Szarą Dame, Grubego Mnicha i Sir Nicholasa de Mimsy-Porpingtona.

W filmie i jak i w książce Hogwart był pełen duchów, na serverze ducha odgrywanego przez gracza szczerze mówiąc jeszcze nie spotkałem, może dlatego że jedynym duchem jest ta dziewczynka która stoi przed salą pojedynków (NPC).

Kiedyś chyba było coś podobnego bo widziałem jakiś stary post o wolnych duchach domów. Z tego co kojarzę gracze mogli się o taką postać ubiegać i odgrywać danego ducha. Czemu by tego nie wznowić ? :v

^ Przejrzałem forum i znalazłem ten stary post. 
https://hapel.pl/forum/showthread.php?ti...ight=duchy

[Obrazek: uGkFUaG.gif]
Dajnozarł
Czarodziej




Posty: 28
Tematy: 2
Maj 2018
6
Ravenclaw
#2
Jestem za. Parę razy widziałem na serwerze Grubego Mnicha, ale jakoś, za mało dla mnie.
Matthew10
Azkaban




Posty: 577
Tematy: 33
Lip 2017
Hufflepuff

#3
Jest duch, który wysyła wiadomości w dormitorium gryffindoru. Ale to tylko tam chyba. Jestem za poza tym.
Rocky
Czarodziej




Posty: 171
Tematy: 16
Kwi 2017
218
Slytherin
#4
Mapi gra ducha, i to ucznia Hogwartu, który zginał niedługo po tym jak go opuścił, jednak taka gra jest nudna bo ogranicza sie do tego że uczniowie często po prostu dla jaj rzucają przedmioty w takich osobników KEK
Valturi
Czarodziej




Posty: 361
Tematy: 22
Sty 2018
257
Slytherin
#5
Rocky napisał(a): (19.07.2018 19:18)Mapi gra ducha, i to ucznia Hogwartu, który zginał niedługo po tym jak go opuścił, jednak taka gra jest nudna bo ogranicza sie do tego że uczniowie często po prostu dla jaj rzucają przedmioty w takich osobników KEK

Zdarza się XD

Mi raczej chodzi o duchy domów.
CzarnaMoc
Azkaban




Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#6
Właściwie to bardzo ciekawy pomysł, zawsze liczyłam, ze administracja to doda. No ale nie można tez zapominać, że ktoś musi takie duchy odgrywać. Administracja zgaduje, że gnie wykorzysta swoje pomysłu. Dlaczego ? Dlatego, bo oni zazwyczaj sami odgrywają duchy tego typu. Ja jestem jednak za tym, żeby to gracze zwyczajni odgrywali takie duchy. Jestem oczywiście ZA


[Obrazek: G18oigx.png]
Mapi
Antychryst Alchemista



Pracownik Hogwartu

Posty: 451
Tematy: 62
Sty 2016
712
Slytherin
#7
Nabory odbywały się wielokrotnie, zawsze kończyły się tak samo. Duchy też nie są zbyt ciekawe, gdy są to te same, kanoniczne. Po śmierci postaci możecie wrócić jako duchy, takie postacie są najbardziej aktywne. Nie widzę powodu wznawiania naborów, skończy się to tak jak zawsze.

I to co powiedział Rocky. Gracze nie wiedzą jak zachowywać się przy duchać i rozgrywka z nimi ogranicza się do patrzenia na siebie nawzajem albo wymijanie rzucanych w ducha jabłek.
Shizuku
Czarodziej




Posty: 142
Tematy: 27
Maj 2016
372
Gryffindor
#8
Według mnie wystarczy jakieś sporadyczne odgrywanie duchów przez moderację, kiedy im się chce (Bo to niestety w sumie ani ciekawe, ani konieczne w większości przypadków). Duchy nie mają wiele możliwości do ciekawych akcji. Coś około roku temu, może trochę więcej, kiedy rozdano graczom postacie kanonicznych duchów to praktycznie wszyscy bawili się nimi w prefektowanie. Spotkałam się kilka razy z akcją, jak Krwawy Baron gonił uczniów po ciszy i odgrywał akcję pokroju *przelatuje przez ucznia tyle razy, żeby ich organizm się wychłodził*. Coś w tym stylu. Po prostu nijaczenie ogólnie tych postaci, żeby na siłę coś odegrać.
Jestem przeciw co do duchów domów i ogólnie kanonicznych. Ale myślę, że fajnie by było jakby ktoś dostał postać Irytka. 
Irytek - zdecydowanie za
IxuGaming
Ten gad




Posty: 198
Tematy: 31
Paż 2015
130
Gryffindor
#9
Jak już mapi mówił - nabory odbywały sie wielokrotnie, zawsze z takim samym skutkiem - osoby które dostały konta, pograły tydzień i słuch o duchach zaginął. Można by zrobić kolejny raz nabór i zobaczyć jak to się dalej potoczy.
"Trzeba być bardzo dzielnym by stawić czoło wrogom, ale tyle samo męstwa wymaga wierność przyjaciołom"[Obrazek: https://media.giphy.com/media/Bh3YfliwBZNwk/giphy.gif]
Juliax
Czarodziej




Posty: 125
Tematy: 9
Sie 2017
41
#10
Jestem za.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.