Witaj!

[Ucz2] Percy Storm
AisoTV
Czarodziej




Posty: 86
Tematy: 6
Mar 2018
36
Hufflepuff
#1
[Obrazek: ihE3NtE.png]


Percy Storm, syn Edwarda Storma i Anniki Storm. Urodzony 8 lipca 2058 roku, chłopak czystej krwi. Obecne mieszka wraz z całą rodziną w Domu rodowym Stormów. Chłopak  trafił do domu Helgi Hufflepuff z czego nie był sczególnie zadowolony ale przyzwyczaił sie. Obecnie chłopak jest na IV roku nauki.

[Obrazek: BktdfcI.png]

[Obrazek: ZZufn2W.png]

[Obrazek: CkUTuOY.gif]

Percy to chłopak o dość jasnym odcieniu skóry i delikatnie ciemniejszej cerze. Ma krótkie czarne włosy oraz niebieski kolor oczu wpadający w granat. Jest on dość wysoki jak na swój wiek przez co często gdy rozmawia z kims w swoim wieku, musi kucnąc lub sie schylic. Jest tez wyjątkowo chudy i czasem można pomyślec ze jest głodzony. Zwykle ubrany jest w szarą koszulke oraz białą bluze. Zimą często zarzuca na siebie szalik. Zwykle nosi czerwone trampki które nigdy nie są rozwiązane. Jego dłonie są gładkie i praktycznie nie skalane bliznami.


[Obrazek: yrzIQe8.png]

[Obrazek: CfRSRmb.gif]


Percy to bardzo miły chłopak ale łatwo go zdenerwowac. Jest bardzo kreatywny i często ma więcej pomysłów niż jego głowa miesci. Jest niezbyt dobrze nastawiony do poznawania nowych ludzi ale jesli juz z kims sie zaprzyjaźni to trwa to przez wieki. Niestety chłopak jest też bardzo niecierpliwy przez co wiele osób sie na niego denerwuje. Zwykle nie interesują go sprawy innych ale gdy juz tak sie stanie to nie ma opcji by nie wyszło. Lubi spędzac czas z ludzmi ale tylko jeśli są wśród nich osoby mu znajome. Często gdy towarzystwo lub sytuacja mu nie odpowiada, woli uciec by nie prowokowac jeszcze gorszej. Intersuje sie Magicznymi Zwierzętami, bardzo dużo czyta o nich i źle reaguje kiedy widzi źle traktowane zwierze.

[Obrazek: R06xcBn.png]

[Obrazek: 7OiQDeh.gif]





[Obrazek: ztIXopP.png]


Annika Storm - Mama [pokerface]
Edward Storm - Tata [MateVu]
Hubert Storm - Dziadek [BlueMusic]
Nicodem Storm - Brat [Nicodem_]
Jonathan Storm - Brat [Jonathan]
Antony Storm - Wujek [IC]
Clark Storm - Kuzyn [Clark]
Madelaine Storm - Kuzynka [Madelaine]
Marcel Storm - Brat [Mepsien]
Olivia Storm - Siostra [Olivia_]
Lizzie Storm - Siostra [Paulla]
Vivienne Storm - Ciocia [Chimera]


[Obrazek: wQapY7U.png]
[Obrazek: XCfSAok.gif]

I
 Przepraszam ze tak wyszło... ale mam nadzieje ze kogos dla siebie znajdziesz. Najwyraźniej nie bylismy dla siebie.

II
Ostatnio wróciłas jakby zzaswiatów, nie cieszy mnie ta informacja ale niech juz będzie...

III
Pojawiasz sie na specjalne okazje a tak to nigdy cie nie widac, chłopie zmien to...

IV
Nigdy nie wybacze ci tego ze poszedłes do tego lasu. Zobaczysz, dopadne cie w zaświatach
[b] [/b]
V
Od... w sumie wiesz jakiego momentu rzadko sie widujemy. Gdzies tam w środku dalej cos do ciebie czuje. Moze poprostu zachowam to dla siebie

VI
Fetysz cięcia sie ? Kto co lubi... uważaj na siebie dziewczyno bo to sie moze zle skończyć.

VII
 Czemu ty zawsze wszystko psujesz... gdziekolwiek nie bede, ty zawsze si pojawiasz i doprowadzasz mnie do szału.


[Obrazek: fYOQtR5.png]

[Obrazek: wXAOZt8.gif]

*Fascynuje się magicznymi zwierzętami

*W wieku 5 lat nauczył się czytac i pisać.

*Lubi czytac mugolskie powieści

*Zwykle mówi po Angielsku ale uczy się Polskiego oraz Japońskiego. Umie tez szczątkowo Portugalski

*Całkiem ładnie rysuje

*Umie latac na miotle

*Ma jaskinie w której urządził baze ze dla znajomych

*Podpis:

[Obrazek: 0ovcA3h.png]


Wygląd zaporzyczony od Andrew'a Garfield'a

Wygląd just uwaga... jak zwykle przyszłym wyglądem postaci ( nie chciało mi sie szukac aktualnego Tongue)
AgresywnyAgresor
Czarodziej




Posty: 200
Tematy: 13
Kwi 2018
20
Gryffindor
#2
.....
Dajnozarł
Czarodziej




Posty: 28
Tematy: 2
Maj 2018
6
Ravenclaw
#3
Boże za dużo kolorów. Repy nie ma 
Dropsik1337
Czarodziej




Posty: 227
Tematy: 42
Sie 2017
213
Hufflepuff
#4
"Negatywna relacja, w takim razie repki ci nie dam" XD?
Nie wiem dlaczego, ale często tak ludzie robią. Gdyby tak usunąć pogrubienia to karta będzie znośna.
A pomimo, że @up napisze "-REP BO ZŁA RELACJA" to tylko i wyłącznie głupota. W karcie postaci ocenia się tekst i estetykę, a nie relacje. Pamiętaj, że twoja postać może być dla kogoś straszna i ty tego nie zmienisz.. Pisanie czegoś takiego jest zbędne w kartach postaci.. Ja już nie będe zaśmiecać, oczywiście dla zachęty zostawiam +rep!
Tlenusss
trawiarz




Posty: 468
Tematy: 19
Sie 2017
226
Ravenclaw
#5
Coraz bardziej mnie zadziwiacie, nawet nie wiedziałem że mam jakiegoś Percyego w rodzinie.
pdw
Rower2
Czarodziej




Posty: 88
Tematy: 4
Lut 2018
12
#6
plus rep
AisoTV
Czarodziej




Posty: 86
Tematy: 6
Mar 2018
36
Hufflepuff
#7
@reff
Valturi
Czarodziej




Posty: 361
Tematy: 22
Sty 2018
257
Slytherin
#8
Rep bo relacja z Made Heart
AisoTV
Czarodziej




Posty: 86
Tematy: 6
Mar 2018
36
Hufflepuff
#9
@reff
AisoTV
Czarodziej




Posty: 86
Tematy: 6
Mar 2018
36
Hufflepuff
#10
@reff bo why not 



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.