Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Wintour
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Lip 2018
0
#1
Imię i nazwisko: Marc McQueen
Miejsce urodzenia:  Obrzeża Londynu,Anglia 
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: Marc jest kreatywnym oraz optymistycznym chłopakiem.Na co dzień interesuje się modą oraz jej historią.Dużo rozmawia,lubi poznawać nowe osoby ale na początku za bardzo im nie ufa.Średnio lubi naukę.Nie lubi kłamać i nie lubi też jeśli ktoś go okłamuje.Jest honorowy,lubi pomagać innym.Uwielbia zwierzęta.Interesuje go również amerykańska kultura.Jego ciemną stroną jest to że lubi czasami sobie powagarować. Kolejną jego wadą jest to że potrafi znielubić osobę przez jej wygląd czyli jak się ubiera itd.
Wygląd postaci: Marc jest wysokim chłopakiem.Ma brązowe oczy,jego kolor włosów to ciemny blond.Na co dzień ubiera się w ubraniach w ciemnych kolorach.Nosi wisior z napisem "Fashion is my love".Jest chudy i ma zgrabny nos.
Jego górna warga jest trochę mniejsza od dolnej.Jego oczy są średniej wielkości.Ma twarz w kształcie trójkąta.Włosy zazwyczaj stylizuje tak aby grzywka szła w górę,zazwyczaj używa pasty i lakieru do włosów.
Historia postaci: Marc urodził się w mugolskim szpitalu na obrzeżach Londynu. Jego ojciec jest czarodziejem za to matka jest mugolką. Tata chłopaka spotkał jego matkę na wyjeździe służbowym do Nowego Jorku.Postanowili razem zamieszkać w domu jedno rodzinnym na obrzeżach Londynu,ponieważ chcieli mieć spokojne życie.Chłopak chodził do mugolskiego przedszkola tak jak i do mugolskiej szkoły do 11 wieku życia. Marc w szkole miał wiele przyjaciół.Pewnego razu w szkole chłopak zobaczył że jego przyjaciela biją na boisku,przez co szybko się wkurzył na tych prostaków.Gdy podszedł krzyknął do jednego chłopaka aby go zostawili,szturchnął go, a ten zaczął nagle lewitować wysoko w powietrzu.Wszyscy zaczęli zbiegać się do okoła,gdy chłopak zobaczyć co się dzieje szybko uciekł do domu, gdzie byli rodzice.Marc szybko powiedział rodzicom co się stało,nie pozostawił rodzicom wyboru czyli musieli mu powiedzieć o magii itd.Gdy miał 11 urodziny rodzice zrobili mu przyjęcie w ogródku.Gdy wszyscy się świetnie bawili,Marc zauważył, że na jego krześle siedzi sowa z listem.Podbiegł szybko,sowa zostawiła list i odleciała.Pokazał list rodzicom,był to list z Hogwartu. Przed wyjazdem Marca do Hogwartu rodzice zabrali go na zakupy na ul.Pokątną.Na zakupach kupili mu odpowiednie podręczniki,przyrządy na lekcje oraz jego pierwszą różdżkę.Po zakupach udali się na peron 9 i 3/4 gdzie chłopak wsiadł do pociągu,który miał go zawieść do Hogwartu.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Cześć!Jestem Marc i tak samo jak ty dopiero zacząłem naukę w Hogwarcie. Może pójdziemy razem przywitać się z innymi? *wskazał na tłum pierwszorocznych przy Wielkiej Sali*

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Wiem,wystarczy wyjść z dworca centralnego i powinieneś zobaczyć wielki budynek)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
Dziękuję.*Odbiera talerz i kładzie na stole przed sobą*

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Szukałem w internecie gier związanych z HP i wyskoczyła mi strona hapla i zaciekawiłem się.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Wilk
Siemowit




Posty: 512
Tematy: 6
Lip 2017
95
Hufflepuff
#2
Wstrzymuje.
Zmień objawienie mocy. Na trzecie pytanie musisz odpowiedzieć akcją. Do charakteru dopisz jeszcze jedną wadą, co do tej pierwszej to manipulacja innymi koliduje z tymi pozytywami. 
3 dni , 3 szansę.
Wintour
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Lip 2018
0
#3
Wilk napisał(a): (22.07.2018 16:02)
Wstrzymuje.
Zmień objawienie mocy. Na trzecie pytanie musisz odpowiedzieć akcją. Do charakteru dopisz jeszcze jedną wadą, co do tej pierwszej to manipulacja innymi koliduje z tymi pozytywami. 
3 dni , 3 szansę.

Już poprawione.
Wilk
Siemowit




Posty: 512
Tematy: 6
Lip 2017
95
Hufflepuff
#4
Zaakceptowane
Trafiasz do...
[Obrazek: N8E9j5b.png]
Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.