Witaj!

Percival Johansen [Ucz3]
Narcyz
Czarodziej




Posty: 107
Tematy: 8
Lut 2018
39
Slytherin
#1
**Po otworzeniu dzienniczka można zauważyć, że jest on wyblakły, w wielu miejscach poplamiony atramentem, natomiast styl pisma na pierwszej stronie jest dosyć staranny, schludny niczym dziennik pokładowy.**


[Obrazek: Dell%27oreficeria_antica_ornament1.png]Dane osobowe:
Percival Dracon Rabastan Johansen

Data urodzenia:
1 czerwiec **17 lat temu**

Miejsce urodzenia:
Klinika Magicznych Chorób i Urazów Szpitala św. Munga w Londynie

Czystość krwi:
100%

Miejsce zamieszkania:

Hogsmeade

Szkoła:
Szkoła Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie ~7 rok~

Dom:
[Obrazek: a9ab28e1723e9da1a2a7b5113b873f189d71d164_hq.gif]



[Obrazek: Dell%27oreficeria_antica_ornament1.png]

**Po przerzuceniu kartki, widać kolejną. Pełną w niej bazgrołów, skreśleń i strzałek, jak w notatkach ucznia.**

Szczegółowe informacje:

Wygląd:

[Obrazek: bc398460fc53d36b5ae62b782e45f7bc--blonde...e-hair.jpg]


Średniej długości, ciemne, dosyć jasne, blond włosy. Niebieskie oczy i adekwatne rysy twarzy. Dos wysoki jak na swój wiek. Chudy... W Hogwarcie ubieram szaty swojego domu, ale poza nim, ubiera się jak chce, czyli różnie. Nie noszę tokularów, brak wady.  Na lewym nadgarstku noszę zegarek z podobizną Grindelwalda.  Na lewym prawym barku - pieprzyk.

Kiedyś... nie kiedyś, tego już nie ma, a może zostaje? Teraz jest byle jak. Już nie jestem wywyższającym się lizusem, umiem zachować temperament i spokój. Raczej mam mało przyjaciół. Po co mi więcej? Nie wszyscy muszą o wszystkim wiedzieć. Nie obchodzi mnie los wszystkich. Lubię najbardziej zakazane rzeczy, to moja odskocznia. Szanuję nauczycieli, szczególnie lubię OPCM.

Historia?
Nie...nie...nie...

[Obrazek: Dell%27oreficeria_antica_ornament1.png]
RELACJE:

Emma White  - no kiedyś to byliśmy przyjaciółmi, bliskimi. Nie ukrywam, że to ona chciała na siłę wymusić na mnie miłość do niej, przez co trochę się poróżniliśmy, ale dalej się kolegowaliśmy. Szkoda, że zniknęłaś i zaczęłaś odpie*dalać różne rzeczy. Kochałem Cię jak siostrę przez pewien moment, gdyż bardzo mi pomagałaś.

Callidora Bowes - szkoda, że nasz związek tak się potoczył. Może nie umiem się z tym pogodzić, ale mam nadzieję, że wszystko już sobie wyjaśniliśmy i wszystko jest między nami OK. Nigdy Cię nie zapomnę, życzę Ci, żebyś była szczęśliwa.

Prof. Lorcan Procter - typ nauczyciela, który robi to co kocha i pasjonuje się tym. Lubię jego wykłady i ogólnie rzecz biorąc lekcje. Mam nadzieję, że długo pozostanie na stanowisku dyrektora i będzie odpowiednio rządził tą szkołą. Jak na razie, nieprześcigniony w eliksirach.

Prof. Leticia Bulstrode - nauczycielka na czasie, potrafi dogadać się z uczniami i dużo nauczyć, bo wiele wie na temat magicznych stworzeń. Też widać, że lubi to co robi.

Prof. Carrick Procter - trochę mi żal samego siebie na jego lekcjach, bo nie jestem najlepszy z transmutacji. Szkoda, że zawiodłem jego zaufanie. Trzeba przyznać, że potrafi wstrząsnąć człowiekiem. Jest dobrym wychowawcą.

Chris Reinhart - no w sumie nie wiem co o nim sądzić. Z jednej strony kolega ale raz tak mnie wku*wił, że go na*ebałem. Ale chyba już wszystko jest między nami dobrze, mam nadzieję, że jesteśmy i będziemy kolegami.

Cassiopeia Stronghold - wkurzająca dziewczynka, trochę chciałem ją nastraszyć ale wyszło jak zawsze. Przepraszam, nie chciałem Ci zrobić krzywdy!

Priscilla Stronghold - mała i też wkurzająca Ślizgonka, która chyba mnie nie lubi bo nastraszyłem jej koleżankę.




[Obrazek: Dell%27oreficeria_antica_ornament1.png]
Valturi
Czarodziej




Posty: 361
Tematy: 22
Sty 2018
257
Slytherin
#2
Całkiem całkiem.
Zmieniłbym tylko wygląd relacji. 
Rep.
Tlenusss
trawiarz




Posty: 468
Tematy: 19
Sie 2017
226
Ravenclaw
#3
siema siemanko wyglądasz jak john white masz repke kolego przybij pięć
pdw
Narcyz
Czarodziej




Posty: 107
Tematy: 8
Lut 2018
39
Slytherin
#4
aa sry juz zmieniam zdj
Tlenusss
trawiarz




Posty: 468
Tematy: 19
Sie 2017
226
Ravenclaw
#5
Luzik mordeczko
pdw
CzarnaMoc
Azkaban




Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#6
ślicznie repeczka :*
Narcyz
Czarodziej




Posty: 107
Tematy: 8
Lut 2018
39
Slytherin
#7
@Ref relacje
Adrian
Czarodziej




Posty: 451
Tematy: 36
Maj 2015
480
Ravenclaw
#8
Skromnie, ale ujdzie.
„Forgive your enemies, but never forget their names.” ~ John F. Kennedy



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.