Witaj!

Annika Storm
SirLexPLAY
Pan Serek




Posty: 435
Tematy: 43
Lis 2016
Hufflepuff

#1
[Obrazek: sC9M12Z.png][Obrazek: mMq5BGD.png]

[Obrazek: 31278561_208542859930615_5141158892209700864_n.jpg]
"Dla niektórych mogłabym i nie istnieć. Uczniowie kiedyś to docenią."

Kobieta urodzona  14 sierpnia 2021 roku w niemieckim szpitalu Świętego Johannesa w Dortmundzie, córka małżeństwa - Evy Nitsche i Markela Nitsche, które jest już od dawno po rozwodzie. Swoich kilka lat szkolnych przetrwała w Instytucie Magii Durmstrang. W chwili obecnej zamieszkuje w domu rodzinnym Stormów w Little Hangleton. Przez jakiś czas chętnie zajmowała posadę w Szkole Magii i Czarodziejstwa Hogwart jako bibliotekarka. W chwili obecnej z prywatnych powodów wzięła urlop, więc uczniowie jej na co dzień w tym roku szkolnym nie będą widzieli.

[Obrazek: OEzpjEz.png]
"Kilka akapitów o moim życiu i jego najważniejszych chwilach."

~~ PRZED NARODZINAMI ANNIKI ~~
Dzień w dzień przyszły czarodziejski ojciec pilnował swoją czarodziejską żonę – Pani Nitsche żeby nie tykała alkoholu. Pani Nitsche jest półkrwistą czarodziejką, a Pan Nitsche pełnokrwisty. Jakiś czas temu sporo piła, ale kilka miesięcy przed zajściem w ciąży dała radę zwalczyć swoje uzależnienie. Na dziecko jeszcze gotowa nie była, a bóle i trudności z ciążom tylko bardziej zachęcało ją do ponownego zażycia alkoholu. Wiedziała, że może sobie zagrozić prawnie jeżeli zacznie pić mając dziecko w brzuchu. Parze się dobrze układało kiedy kobieta zaprzestała zażywać często alkohol, jednak podczas ciąży sprawy się pogorszyły.
 
Kiedy nadeszła ta chwila, kiedy Pani Nitsche zaczęła rodzić, para ruszyła do niemieckiego mugolskiego szpitala w Dortmundzie. Dziecko okazało się zdrowe, a jak tylko wrócili do domu postanowili poświętować narodziny swojego dziecka alkoholem. Od tego momentu Pani Nitsche z powrotem zaczęła z alkoholizmem.
 
~~ DZIECIŃSTWO ~~
Przez następne osiem lat para próbowała sobie jakoś ułożyć życie. Przez ten czas Annika – bo takie imię zostało jej nadane, zdążyła już być zesłana do przedszkola czarodziejskiego. Pan Nitsche nie chciał, żeby Annika miała zmarnowane dzieciństwo, więc wysyłał ją często do przedszkola, najlepiej czarodziejskiego – gdyż nie wiedzieli, czy w mugolskim objawią się jej moce magiczne.
 
W przedszkolu lubiła robić psoty, za które nie była surowo karana. Była średnio lubiana przez resztę dzieciaków, jednak miała swoją małą paczkę z którą lubiła się bawić. Pewnego razu natomiast spotkało ją wyjątkowe szczęście, gdyż mogło się jej to źle skończyć. Pewna przedszkolanka przypadkowo wysunęła szufladę wyjmując ją całkowicie, a w niej zaś były widelce i noże. Miała pobiec najpierw pomóc innym dzieciom, gdyż doszło do jakiejś sprzeczki, a żadnej innej przedszkolanki wolnej nie było. Jednie ostrzegła, żeby dzieci się nie zbliżały. Annika widząc te sztućce, chciała skorzystać z okazji i sobie zrobić nowe psoty. A więc polazła w ich stronę. Inne dziecko natomiast które nie lubiło Annikę, też polazło w stronę tych widelców i ostrych noży. Gdy Annika się zbliżyła, to inne dziecko ją wepchnęło by na nie upadła i się po kaleczyła. Jednak zanim upadła na ziemię, wszystkie sztućce, noże, widelce które leżały wtedy na podłodze z szybką prędkością się wystrzeliły w ścianę. Nikomu się nic nie stało, a o całym zajściu przedszkolanki zawiadomiły rodziców Anniki. Rodzice, przynajmniej tata Anniki już wiedział, że ją wyśle do Instytutu Magii Durmstrang.
 
~~ LATA SZKOLNE ~~
W czasach szkolnych Annika już się lepiej jej układało z rówieśnikami. Została nieco lepiej wydyscyplinowana przez nauczycieli. Nabrała większego szacunku wobec osób dorosłych. W każde wakacje i ferie wracała do domu by się zobaczyć z rodzicami. Pan Nitsche ku zawiedzeniu się na swojej żonie rozwiódł się, z powyżej już podanego powodu – powrotu do alkoholizmu. Ojciec Anniki zdążył się hajtnąć z inną. On bardzo ją kochał, więc się ostatecznie pobrali. Nowa Pani Nitsche nie była może najlepsza przebraną matką, była surową i również była tą osobą, co uczyła Annikę dyscypliny.
 
Lata przebiegły jej dobrze, z roku na rok była co raz poważniejsza. Z jednych przedmiotów była lepsza, z drugich gorsza. Latanie o dziwo zaliczyła, a nawet nie zasługuje na miano osoby która połowie opanowała latanie. Najlepiej szło jej w przedmiotach naukowo-ścisłowych.
 
~~ DOROSŁOŚĆ ~~
Wiele lat później na pewnej delegacji w Polsce napotkała mężczyznę, w którym się zakochała – nazywał się Edward. Wyjeżdżała do niego jak najczęściej tylko mogła, gdy w końcu postawiła mu ultimatum – zamieszkać w Niemczech na stałe, albo wyprowadzić się wspólnie do Wielkiej Brytanii, czym zresztą było ich marzeniem. Więc się zdecydowali na wspólną wyprowadzkę do Wielkiej Brytanii.
 
Teraz zamieszkują w czarodziejskiej wiosce Little Hangleton, razem ze swoją szóstką dzieci.


[Obrazek: OEzpjEz.png]
~~ CHARAKTER ~~
"Ja nie posiadam dyscypliny po moich rodzicach, a po spędzonych latach szkolnych. Moja macocha też pozostawiła na mnie swoje ślady."

Przez dyscyplinę od strony macochy i nauczycieli za czasów szkolnych jest teraz surową kobietą. Jedynie miłą kobietą jest wobec swojego ukochanego męża i swoich dzieci, które też kocha i chce dla nich jak najlepiej – jak tylko są grzeczne. W przeciwnym wypadku wychodzi z niej to co właśnie reprezentuje jej główną osobę – surową kobietę. Do innych dzieci już ma inne podejście, a do każdego dorosłego też nie jest za pozytywnie nastawiona. Oczywiście, dla swojego dobra pracy dla przykładu stara się wykazać na osobę umiejącą współpracować. Generalnie to widzi w sobie perfekcyjną i uporządkowaną kobietę. Kobietę, która zawsze ma racje.


[Obrazek: OEzpjEz.png]
~~ RODZINA ~~
"Rodzinę się jednak szanuje - to skarb mojego życia. Jednak jak to ze skarbami bywa - jedne są bardziej wart od drugich."

Ojciec - Markel Nitsche
Matka - Eva Nitsche
Macocha - Magdalena Nitsche
Mąż - Edward Storm
Syn - Jonathan Storm
Syn - Nicodem Storm
Syn - Percy Storm
Szwagier - Syriusz Storm
Szwagier - Antony Storm
Siostrzeniec - Clark Storm
--- TBC ---


[Obrazek: OEzpjEz.png]
~~ RELACJE ~~
"Do każdego mam inne podejście. Taka moja natura."

Edward Storm
Ach, ten mój mężunio. Poznałam go wiele lat temu na delegacji w Polsce. Z pozoru wyglądał na typowego mężczyznę co lubi się zabawić, na pewno nie w moim typie w każdym bądź razie. Dałam radę się namówić na rozmowę z nim, kiedy to on rzekomo próbował mnie poderwać. W sumie, nie żałuję tego wieczoru. Okazał się świetnym materiałem na męża. Mamy dużą rodzinę, dom. Jeszcze wiele wspólnych marzeń mamy. Życie z nim jest jak bajka. Kocham go nad życie.

James Liveblack
Szczerze powiedziawszy, to jeden ze współpracowników w Hogwarcie za którym zbytnio nie przepadam. Denerwowało mnie jego durne dokuczanie, jednak po jakimś czasie postanowiłam zachowywać zimną krew w żyłach. Nie zamierzam czegokolwiek stracić przez tego człowieka.

Callidora Bowes
Młoda uczennica, która często przychodziła do biblioteki po książki. Trochę tak jak ja za czasów szkolnych. Trzyma poziom i nie głupkuje jak połowa innych uczniów. Myślę, że wyjdzie na ludzi jeżeli tak będzie kontynuowała.

Nora Coletti-Bell
Ta Pani delikatną kobietą też nie jest, również trzyma swój poziom w stosunku do uczniów, jednak z nią niestety nie można się dogadać. Mam nadzieję, że relacje się jakoś naprostują po moim powrocie z urlopu.





~~ TO BE CONTINUED ~~
*Dla rozjaśnienia - Nope. Annika nie jest pokrewniona z Nietsche'ami.
Tlenusss
trawiarz




Posty: 468
Tematy: 19
Sie 2017
226
Ravenclaw
#2
pierwszy essa
pdw
Valturi
Czarodziej




Posty: 361
Tematy: 22
Sty 2018
257
Slytherin
#3
Fajna ta moja ciocia :b
rep
ambi
dyyihjfvyfur6u8vhg;oufruyjm




Posty: 692
Tematy: 10
Paż 2017
651
Hufflepuff
#4
Najsik
AisoTV
Czarodziej




Posty: 86
Tematy: 6
Mar 2018
36
Hufflepuff
#5
Śliczna karta | +rep
TeksuSiK
Czarodziej



Donator

Posty: 215
Tematy: 25
Sty 2018
148
Gryffindor
#6
Kocham za zdjecie
SirLexPLAY
Pan Serek




Posty: 435
Tematy: 43
Lis 2016
Hufflepuff

#7
~~ @Refresh ~~


Dodałem trzy relacje + dla atencji do mojej karty postaci superanckiej kobiety.
MateVu
Atencjusz




Posty: 352
Tematy: 25
Sty 2015
239
Slytherin
#8
Git żona
Dropsik1337
Czarodziej




Posty: 227
Tematy: 42
Sie 2017
213
Hufflepuff
#9
Matka, dodaj mnie do relacji.
Sean White
Manvyps kiedy unban




Posty: 137
Tematy: 10
Paż 2017
46
Ravenclaw
#10
+rep bo serek
[Obrazek: fDwQ2vw.png]
..............................................



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.