Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Maksymilian20063
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Lip 2018
0
#1
Imię i nazwisko: Jonny Rain
Miejsce urodzenia: rok 2054/01/28 [b] Urodził się w szpitalu w Anglii[/b]
Status krwi:50%
Cechy charakteru: Jest miły ale czasami zachowuje się agresywnie i antyspołecznie ale jest spokojny Denerwuje jest Uparty nie lubi przegrywać ma kilku znajomych jest Hetero jest zły momentami a momentami dobry lubi być w centrum uwagi lubi się bić ale też jest jestem nieśmiały do ludzi ma problemy z dogadywanie się z ludzi i woli pracować sam ale jak przychodzi do grupy zadanie to robi to tylko po to żeby być sam nie lubi sprzeciwu

Wygląd postaci: Wygląd jest mało znany bo miał kaptur na głowie w szkolę w domu już nie ale to co wiem to że miał niebieskie oczy włosy brązowe karnacji biały jest waga 87kg wzrost cm178 lubił ubierać czarną bluzę i kaptur zakładać na głowę ma zadrapanie na [b]ręce lewej i też lubi białą koszulę i białe spodnie buty czarne ma zeza lewego oka[/b]
Historia postaci: Jonny miał dzieciństwo dobre brał udział w konkursach i zdobywał nagrody ale z nauką miał problem słabo się uczył a to dla tego że wolał bardziej bić się z kolegami że szkoły gdy przegrywał doznał uczucia tak mocnego że powalił kolegę i miał okazje żeby go dobić ale nie zrobił tego ja wrócił do domu dowiedziała się o tym mama i tata mama opowiedziała Jonny o histori szkoły magi i czarodziejstwa w Hogwarcie Jonny ciekawił się jak to się stało że moc się ujawniła u niego mijały lata jonny dalej ciekawił się kiedy będę w Hogwarcie gdy miał 10lat mama powiedziała mu że już a rok będę w Hogwarcie Jonny cieszył się gdy list przyszedł zobaczył czarodzieje który zabrał go na zakup pierwszej różdżki i udał się na pociąg do Hogwartu miał 11lat
Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
nazywam się jonny miło mi jest cie poznać

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Plac Defilad Warszawa)
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*odbiera zupę i proponuje że pomoże*

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Z yt

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl tak przeczytałem był fajny

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Wilk
Siemowit




Posty: 512
Tematy: 6
Lip 2017
95
Hufflepuff
#2
Wstrzymuje.
Zmień nazwisko. Data urodzenia musi być. Popracuj nad gramatyką. Rozpisz charakter postaci, każdą z cech i dopisz przynajmniej dwie negatywne. To samo z wyglądem. Historia powinna zawierać:
Narodziny, 
Dzieciństwo, 
Otrzymanie listu z Hogwartu w 11 urodziny,
Zakupy na pokątnej,
Odjazd z stacji Kings Cross. 
Na pytania ooc odpowiadamy w nawiasach (...). Zapoznaj się z poradnikami zamieszczonymi na forum oraz zaskceptowanymi podaniami  (pod żadnym pozorem ich nie kopiuj).
3 dni, 3 szansę.

Wstrzymuje.
Do Hogwartu idzie się w wieku 11 lat, obecnie na serwerze mamy 2065 rok. Zmodyfikuj wygląd oraz usuń fragment o śmierci rodziców. Nie spiesz się, przemyśl wszystko jeszcze raz, masz czas.
3 dni, 2 szansę.
Wilk
Siemowit




Posty: 512
Tematy: 6
Lip 2017
95
Hufflepuff
#3
Wstrzymuje.
Data urodzenia cały czas jest zła. Zmień na 2054 rok. Nie zmieniaj osoby w trakcie pisania. Popraw wszelakie błędy językowe. Cały czas mi nie pasuje motyw śmierci rodziców.
3 dni, ostatnia szansa.
Wilk
Siemowit




Posty: 512
Tematy: 6
Lip 2017
95
Hufflepuff
#4
Rozwiń jeszcze charakter, bo na jego postawie nie mogę Cię nigdzie przydzielić.

Zaakceptowane!
Rewelacji nie ma, ale może być.
Trafiasz do...
[Obrazek: N8E9j5b.png]
Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.