Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
niemampomyslu
Azkaban




Posty: 57
Tematy: 11
Sie 2018
Slytherin

#1
Imię i nazwisko: Michael Cathey 
Miejsce urodzenia: Oakland, Stany Zjednoczone
Status krwi: 0% 
Cechy charakteru: Mike to bardzo nadpobudliwy chłopak z ulicy. Towarzystwo w którym się wychowywał ukształtowało jego charakter. Nigdy nie był zbyt inteligentny i do nauki się nigdy nie przykładał. Mike zawsze był szczery do bólu i mówił co mu leży na serduszku. Jest zabawowym chłopakiem, który lubi wyzywać po koleżeńsku. No ogólnie to w serduszku to dobry chłopak, ale otoczenie w jakim przebywał go zmieniło. Trudno mu się dostosować do nowych warunków życia oraz nowych znajomych. Nie przepada za białym osobami, jest nie ufny wobec nich. Mike jest również dumnym patriotą i kocha USA. Jest on również arogancki, lekkomyślny i leniwy. 
Wygląd postaci: Mike to grubiutki czarnoskóry chłopczyk, średniego wzrostu. Krótko obstrzyżony. Nie ma żadnych blizn ani niczego takiego. Ubiera się zazwyczaj w koszule na ramiączka oraz dresiki, zawsze do tego nosi na szyjki złoty łańcuch.
Historia postaci: Kiedy urodził się Mike ojciec siedział w pierdlu za handel, matka pracowała i nie miała czasu wychowywać tego przeuroczego chłopczyka, więc można by powiedzieć że to ulica wychowała Mike'a. Nigdy nie był za bystry oraz inteligentny więc nie radził sobie ze szkołą. Tak właściwie to prawie do niej nie chodził. Większość czasu spędzał na wożeniu się po dzielni z kolegami. W wieku 9 lat kiedy dowiedział się że jego ojciec już nigdy nie wyjdzie z więzienia, ponieważ policja odkryła że zamordował dwie osoby. Mike tak się wtedy zdenerwował że odkrył swoje magiczne umiejętności (przesunął wazon, przez co spadł na ziemie i się rozbił). Mike nikomu o tym nie mówił. Kiedy Michael miał 10 lat jego matulka dostała super prace w Anglii i się tam przeprowadzili. Na 11 urodziny dostał liścik z Hogwartu.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
UczeńKlasa1 [MichaelJones] : Siema mordo jestem Mike, ale mów mi Big M.

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
UczeńKlasa1 [MichaelJones] : (Nie wiem)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
UczeńKlasa1 [MichaelJones] : *odbiera* Dzięki ziomek.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: internet

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?  ta

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Blusimusic
Władca Gwiazd



Pracownik Hogwartu

Posty: 1,045
Tematy: 40
Sie 2015
179
Hufflepuff
#2
Wstrzymane!
Zmień imię lub/i nazwisko, gdyż aktualne należą do sławnej osoby.
Dopisz do charakteru więcej cech, aby łatwiej mi było zdecydować o domu, do jakiego trafi Twoja postać.
Trzy dni na poprawę.
niemampomyslu
Azkaban




Posty: 57
Tematy: 11
Sie 2018
Slytherin

#3
poprawiłem
Blusimusic
Władca Gwiazd



Pracownik Hogwartu

Posty: 1,045
Tematy: 40
Sie 2015
179
Hufflepuff
#4
Zaakceptowane!
Trafiasz do...
[Obrazek: GnXTpe2.png]
Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.