Witaj!

[KP] Nicole Jallywall
nitala02
Azkaban




Posty: 189
Tematy: 29
Mar 2016
Slytherin

#1
,,Do zwycięstwa potrzeba nam odwagi, odwagi i jeszcze raz odwagi."

[Obrazek: AE5htjQ.png]

Kim jestem? Młodą Brytyjka z korzeniami polsko-francuskimi. Urodziłam się w Szpitalu św. Munga 14 marca 2061r. Wywodzę się z czytoskrwistego rodu, więc również posiadam czystą krew. Moimi rodzicami są Victoria Volkadov i Ulrich Jallywall. Aktualnie mieszkam ze swoim tatą w Otterach.

,,Dziś brak makijażu to odwaga, na którą stać nieliczne kobiety."

ZDJĘCIA

Jeszcze nie dawno tak wyglądałam!
**Pokazuje swoje zdjęcie.**


Teraz tak wyglądam!
[Obrazek: 06bb1da40dfb673f858ab7c7f78765b8.jpg]

WYGLĄD POSTACI

Podchodzę do swej komódki z lusterkiem i jak zwykle zaczynam się doprowadzać do porządku jak to zwykle z rana. Zatrzymałam wzrok jednak dłużej na swoim odbiciu i zaczęłam dokładnie analizować każdą rzecz swojego ciała. Na pierwszy rzut oka jestem szczupłą dziewczynką jak na swój wiek. Może dlatego, że jestem nie jadkiem?  Mniejsza. Ważę tylko 11 kg przy wzroście 90 cm. Jest to niezwykle mało. Często o to kłócę się z rodzicami. A wzrost? Jak widać dość niski. Co mówią mi ludzie. Już w tym wieku staram się o swoją kondycję by w przyszłości być kiedyś w lidze Qudditcha. Marzę, żeby grać w tym niesamowitym sporcie i być taka jak tatuś. No więc teraz moje włosy... Mam niezwykle gęste przez to często mi się puszą i wystają kołtuny. Koloru brązowego. Nie lubię swoich włosów. Czemu nie mogę mieć rzadkich i idealnie prostych? Przez to muszę o nie bardziej dbać. Eh... Dlatego wolę jak upinam je w kucyk lub robię warkoczyki. Wtedy aż tak bardzo się nie puszą. Cerę mam narazie gładziutką, gdyż nie zaczęłam jeszcze rosnąć. I oby tak zostało! Nie no, ale jak na mój ród mam dość ciemną cerę. Nie taką trupio bladą, ale taką normalną. Może to odziedziczyłam po mamie? Mniejsza z tym. Smułka i szczuplutka twarzyczka. Czerwone, pełne usta. Czasami się pytają czy używam jakiś kosmetyków, ale ja nawet nie wiem co to do końca jest! Do tego mam lekko zadarty nosek. Spojrzałam nagle w swoje oczy, gdyż dość znacząco różnią się od moich rodziców. Konkretnie? Mam kolor zielony tych oczów. Do tego są dość duże i wyraziste i na dodatek głębokie, że można w nich ,,utonąć". Można w nich zauważyć dość pewność siebie, śmiałość i odwagę. Tak zwane wesołe iskierki co każde dziecko posiada w tym i ja! A co do ubrań to uwielbiam nosić spodnie i luźne bluzki oraz oczywiście trampki, Często są one porwane,gdyż lubię ,, zaciekłe" zabawy. Nienawidzę sukienek! 

,,Silny jest ten, kto umie przezwyciężyć samego siebie."

CECHY CHARAKTERU

Ludzie mówią różne rzeczy. Lecz chce opowiedzieć jak ja uważam kim jestem. Na pierwszy rzut oka rzuca się u mnie odwaga. Czasami nawet i głupia.. No i co z tego? Lubię ten dreszczyk emocji gdy coś się dzieje! Przykładem jest to, że uwielbiam się wspinać na duże wysokości, szczególnie na drzewa! Marzę, żeby kiedyś polecieć na miotle... Hm nie brak mi śmiałości i pewności siebie. Znam swoje granice, ale lubię poznawać nowych ludzi. Do tego jestem gadatliwą osobą. Mogę gadać całymi dniami i nocami. Jestem również towarzyska. Uwielbiam się bawić z innymi dzieciakami! Mogę w cokolwiek się pobawić. Szybko się przywiązuję do innych ludzi i jestem wobec nich szczera. Moim zdaniem nie ma sensu kłamać skoro i tak kiedyś prawda wyjdzie na jaw? Uważam siebie za inteligentną dziewczynkę. No skoro już umiem czytać książki i pisać no to o czymś świadczy! Na dodatek interesuję się całym naszym światem. Nie tylko naszym światem magicznym, ale również mugolskim. Umiem też w ważnych chwilach zachować się poważnie lub ,,zimną krew". Jak skręciłam sobie kostkę (nie pytajcie jak) to wzięłam swój szalik i owinęłam swoją nóżkę, zamiast płakać. Czasami trzeba usiąść i pomyśleć zamiast od razu panikować. Chociaż wole działać niż myśleć. Cóż taka jestem. Zwinność i sprytność oraz zręczność też nigdy nie była mi obca. No cóż, z zabaw można wiele się nauczy

,,Każdy z nas piszę swoją historię od nowa."

HISTORIA

**Widzisz czerwony zeszycik. Otwierając go widzisz ładne pismo opowiadające życie małej Nicoli**

,,Od rodziny się wszystko zaczyna. Nasze istnienie i nasz życia ciąg."

RODZINA

Drzewko już nie długo tutaj

,,Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie."

RELACJE

Rodzina

Ulrich Jallywall [Ulrich] - Tatuś mój ukochany! Gdy ciebie nie ma długo to smutno mi jest. Ty przy mnie zawsze jesteś. Nie to co mama.... Kocham cię najmocniej na świecie i dla mnie jesteś najlepszym tatą na świecie!

Victoria Volkadov [Wkicia] - Mama... a raczej była mama..... Co ja tu mogę powiedzieć?  Wzięłaś walizki i zostawiłaś mnie i tatę.... I nie wróciłaś... Tęsknię za tobą... Widziałam się z tobą ostatnio. Dalej tęsknię...

Scott Jallywall [Daniel_PL] - Wujek! Fajnie, że pod nieobecność taty wziąłeś mnie do siebie! Jesteś fajnym wujkiem! I pamiętaj, że masz mnie pouczyć z latania na miotle!

Dzieci

Shawn Navarro [...] - Trzy lata ode mnie starszy a dużo mamy ze sobą wspólnego. Obyśmy jeszcze raz się zobaczyli! Przecież mamy tyle do obgadania!

Percy Storm [_Percy_] - Nie lubię jak mnie wrzucasz do wody! *Obrażona minka* Ale tak to ogólnie jesteś miły i fajny. No i oczywiście wszystko umiesz, dzięki swojej książce. Super, że jesteś przy mnie! 

Magiczne stworzenia
Gruzek [...] - Fajny skrzat! Bardzo go lubię za to, że wyczarowuje mi ciasteczka! Jest fajny!

,,Co z tego, że jestem inna? Każdy z nas ma w sobie coś wyjątkowego."

CIEKAWOSTKI

- Już w wieku 4 lat umiem biegle czytać i pisać.
- Uwielbiam słodycze! Bez nich nie mogę się obejść!
- Qudditch moja pasja! Lubię słuchać jak tata opowiada o nim!
- Lubię rysować.
- Dostałam od takiego pana koteczkę - pluszak! Nazwałam ją Lila!
- Miałam przy Percym objawienie mocy. To było niesamowite!
- Moim ulubionym zwierzątkiem magicznym jest jednorożec!
- Chciałabym być w Gryffindorze (tylko nie Slytherin!)
- Ulubiony kolor to czerwony!
- Nienawidzę kłamstw!

(Jeśli kogoś pominęłam pisać na discordzie!)
Valturi
Czarodziej




Posty: 361
Tematy: 22
Sty 2018
257
Slytherin
#2
*Miły komentarz*
Rep
AisoTV
Czarodziej




Posty: 86
Tematy: 6
Mar 2018
36
Hufflepuff
#3
Słodkie to <3 | +rep
Rower2
Czarodziej




Posty: 88
Tematy: 4
Lut 2018
12
#4
+REP
kurła czekam na relacje ze skrzatem 
nitala02
Azkaban




Posty: 189
Tematy: 29
Mar 2016
Slytherin

#5
@Ref
Lekkie zmiany
kefirx
Czarodziej




Posty: 48
Tematy: 6
Lip 2015
35
Hufflepuff
#6
Ten "Taki pan" to taki Martin, całkiem spoko jest, w sumie jak ta karta też.
Dropsik1337
Czarodziej




Posty: 227
Tematy: 42
Sie 2017
213
Hufflepuff
#7
Mniam mniam :3 Karta postaci ładna i estetyczna! +rep



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.