Witaj!

Tatiana Lena Gingerblade [Dor]
Zgagusia
(:Czerwona Panda:)




Posty: 98
Tematy: 20
Sie 2015
Gryffindor

#1
[Obrazek: 4KI4r70.png]

~^~^~^~^~^~^~^~^~^~^~^~^~
[Obrazek: original.gif]
~^~^~^~^~^~^~^~^~^~^~^~^~

Spójrz w górę.. Co widzisz?

To nie są zaczerwienienia od łez. Możesz się tylko domyślać.. Nie mówię tego wcale w ironii. Szczerze życzę Ci powodzenia.

A teraz..
Jak zakładam.. Przyszedłeś tu poczytać nieco suchych faktów. Nie widzę w tym sensu, ale.. Proszę

Urodzona? - 30 Października, roku 2046.
Zastanawiasz się czy jestem prawdziwym czarodziejem czy może jakąś nędzną podróbą? Otóż nie. Mogę się poszczycić czystą i niczym nie skalaną krwią.
Nie urodziłam się jak większość tutaj.. W Mungu, a w szpitalu w Moskwie, czyli jak się możesz domyślić.. Jestem Rosjanką. Co wcale nie znaczy, że akcent przez to mój się zmienił. Nie, spokojnie.. umiem się przystosować.
Moje miejsce spoczynku i odosobnienia jednak zostawię dla siebie. Nie chce wam narzucać informacji, która do szczęścia potrzebna Wam nie jest.
Jeszcze dom.. Tak. Hogwart. Nie zapomnę tego obskurnego zamku przepełnionego mało rozgarniętymi małolatami do których kiedyś należałam. Jednak miałam w tym nieszczęściu kilka rzeczy które nie były aż tak złe. To chyba proste, że domem moim był ten stworzony przez Salazara Slytherina. Jedyny prawdziwy.. Szkoda tylko, że większość osób należących do niego nie docenia jego wielkości i nie szanuje prawa ustalonego przez Starszyznę i poprzednie pokolenia, które ukształtowały jego cechy i poważanie wśród reszty.  
[Obrazek: qqa9zRy.png]

~^~^~^~^~^~^~^~^~^~^~^~^~
[Obrazek: f43c177deac2da0b7182b00b57b6736e.gif]
~^~^~^~^~^~^~^~^~^~^~^~^~
Chcesz wiedzieć jak wyglądam? Co za problem spojrzeć do góry..
I?
Co? Było Warto?
Wątpię by to wątłe ciało i blada, trupia cera była warta uwagi. Tak mnie stworzono.. A raczej sama się taką uformowałam. Moim celem nie jest świecenie urodą i blaskiem jak reszta panien wśród tej całej hołoty nazywanej "Czarodziejkami" i "Czarodziejami".

~*~
Cera blada niczym ludzkie, kości trupie,
Zieleń oczy pokrywa, a włosy.. 
Ułożone na ciele.. Ciele ukrytym w skorupie.
Co pod nią.. Sekrety.. Szepczące głosy.
Spowite mgłą i zimnem porannej rosy.
Po co te słowa zawiłe...,
Po co tyle starań... By ciekawość wzbudzić..
Nie uważasz?
~*~

.~^~^~^~^~^~^~^~^~^~^~^~^~
 [Obrazek: tumblr_nm93l2xIaD1rtvgwpo1_500.gif]
~^~^~^~^~^~^~^~^~^~^~^~^~

[Obrazek: qqa9zRy.png]

Chcesz poznać mój charakter? Nie dość się dowiedziałeś?
Zakładam, że już postawiłeś mnie w złym świetle po kilku słowach które, jak podejrzewam, mogły Cię obrazić.
Pewnie myślisz, że jestem wielkim ukrytym w głębi czarnoksiężnikiem,
a może przeciwnie?
Może właśnie tylko próbuje sprawić byś tak pomyślał? Lub mam w zamiarach coś jeszcze innego?
Tego nie wiesz i się nie dowiesz. A może już mnie znasz na wylot i bawi Cię to co tu czytasz..
Twoje zdanie pozostawiam Tobie.
Nie mam zamiaru na nie wpływać w żaden sposób.

~^~^~^~^~^~^~^~^~^~^~^~^~
~^~^~^~^~^~^~^~^~^~^~^~^~

Co dalej?
Liczysz na poznanie mojej historii?
Jesteś pewien, że wystarczająco się postarałeś by poznać to co mnie stworzyło? Co świadczy
i mnie kształtuje?
Sama, nawet Cię nie znając.. w to wątpię. Na co więc Ty liczysz?
Ale dobrze, udostępnię Ci kilka faktów z okresu życia, kiedy jeszcze nie do końca byłam świadoma swoich poczynań. Zważ jednak na to, że to słowa 12-latki, czyli... Dziś według mnie - równie  mało istotne, co wiarygodne.

Miłej Lektury


Aż dziwne jak wylewna byłam..

[Obrazek: qqa9zRy.png]

Przewijasz tą stronę by co?
Zobaczyć co o Tobie myślę? Zobaczyć Swoje nazwisko w relacjach?
Zgadłam?
Zapewniam Cię, że nawet jeśli byś tu był, to wątpię by to, co byś przeczytał, Cię usatysfakcjonowało.

Co innego, jeśli chodzi o rodzinę,
tu sprawy się komplikują, jednak tylko w kilku przypadkach.

Na pierwszym miejscu..
zawsze będzie moja nieżyjąca matka - Tamara Pleskun. Mimo Twojej śmierci, chcę byś wiedziała, że jestem Ci wdzięczna za to, czego mnie nauczyłaś, a Twoja śmierć również się nie zmarnowała, gdyż moja jedyna słabość przepadła wraz z Tobą.

Co do ojca.- Aleksandrze Loganie Gingerblad'ie Ty nijak się śmiercią nie wytłumaczysz od nieobecności i porzucenia własnych dzieci na przeznaczenie losu. Dziękuje Ci za danie mi dachu nad głową przez lata szkoły, jednak to rodzicielstwo, a zwyczajny obowiązek.
Bracie.. Lawliet..Tak jak reszta rodziny, tak i ty nie potrafiłeś się do mnie zbliżyć bym zachowywała się jak reszta dzieci w moim wieku. Zapewne dorosłam jeszcze wcześniej niż Ty. Nic Ci nie zarzucam, prócz jak reszcie - Mało poświęcanego mi czasu. 

Kaja? Ty mało wniosłaś do mojego życia, prócz zabrania uwagi ojca, której i tak było za mało dla naszej dwójki.

[Obrazek: qqa9zRy.png]
Ciekawostki Tak..?
Chcesz poznać Ciekawostkę? W takim razie dobrze się przysłuchaj..

Liczba bakterii i wszelakich Form życia,
zasiedlających się na Twojej skórze,
przekracza liczbę osób żyjących na naszej Planecie.
Pomyśl.
Teraz na Twoich palcach pełzają małe szkodniki, a Ty nawet ich nie widzisz. Nie możesz się ich pozbyć. Współegzystują z Tobą w każdej sekundzie życia.
Pamiętaj.
Nigdy nie jesteś sam, zawsze ktoś Cię dotyka i obserwuje.
Wiedząc to, nie musisz czuć się samotny.

Tlenusss
trawiarz




Posty: 468
Tematy: 19
Sie 2017
226
Ravenclaw
#2
Wspaniała
pdw
Valturi
Czarodziej




Posty: 361
Tematy: 22
Sty 2018
257
Slytherin
#3
Repka za Morgane i ciekawostkę ok.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.