Witaj!

prawie wolny i dorosly mike cathey
niemampomyslu
Azkaban




Posty: 57
Tematy: 11
Sie 2018
Slytherin

#1

**kilkanaście lat później**
**nagranie z przesłuchania**


[Obrazek: giphy.gif]


**Agent wszedł do pokoju**
Agent: Nie mamy nic o Tobie w systemie,
więc musimy wszystko uzupełnić. Podaj 
podstawowe informacje.

Mike: Michael Cathey. Krew 0%. Oakland, California,
Stany Zjednoczone Ameryki. Brak wykształcenia, ponieważ
wyrzucili mnie ze szkoły. Dwa razy byłem w poprawczaku
**Agent położył na stół zdjęcie**
Agent DEA: No dobra, to twoje zdjęcie prawda?
Mike: No.



[Obrazek: lzok5sW.jpg]

Agent DEA: Opisz jak wyglądasz.
Mike: Jestem czarnoskóry, jak widać. No wysoki. Co tu powiedzieć?
Taki trochę byk ze mnie. Emmm... jestem łysy mam średni zarost. Duże wyłupiaste ciemne
 oczy. Nos mam chyba płaski oraz szeroki, też czarny jakbyś psie nie zauważył. Usta jak 
każdy czarnuch, czyli jakby duże czy coś takiego. Uszy też duże i bardzo odstające.
Hmmm... znaków szczególnych raczej nie mam. Chyba, że duże dłonie się zaliczają.
Ubieram się w czarne dresy, ponieważ moje ulane nogi nie zmieszczą się w dżinsy. 
Nosze, spodnie jak każdy czarnuch, czyli nisko. Czemu? Nie jest to ważne. Lubie łazić 
w białych butach. Bardzo o nie dbam. Zabiłbym kogoś kto by mi je ubrudził, no albo mocno 
pobił. Nosze zazwyczaj czarną bluzę, żeby lepiej kamuflować się w nocy. Tylko, że w tym
przeszkadza mi zawsze mój złoty łańcuch. Który ukradłem kiedyś. Nawet nie pamiętam kiedy, w
każdym bądź razie bardzo dawno temu. Co do łańcuchów to mam jeszcze jeden. Mało kto o
nim wie, jak złoty jest na ubraniach to ten drugi jest pod ubraniami. Jest to taki wisiorek z 
krzyżem. Na pierwszym miejscu bóg, na pierwszym miejscu wiara. Na łbie noszę niebieską
bandanę, kolor mówi wszystko. Co teraz?

[Obrazek: giphy.gif]

[Obrazek: lzok5sW.jpg]

Agent DEA: Teraz, charakter.
Mike: I co jeszcze? Może frytki? No dobrze... Jestem trochę nadpobudliwym czarnuchem z ulicy.
Towarzystwo ojca mnie chyba niezbyt dobrze wychowało. No przez nich nie łaziłem do szkoły, więc
mam trochę małą wiedzę. Po prostu nie jestem jakoś mega mądry, ale za to uważam się za nawet 
inteligentną osobę. Nienawidzę osób, które płaszczą się przed swoimi znajomymi, ja zawsze mówiłem 
wprost to co myślę. Czasem nawet przesadzam i wyzywam ludzi, nie wiem czemu, tak jakoś mam.
Trochę we mnie nienawiści, ale co ja na to poradzę? W serduszku to nawet dobry chłopak ze mnie.
Wiesz jak jest. Musiałem jakoś przeżyć na dzielni. Tam nie ma zmiłuj. Zawsze potrzebuje dużo 
czasu na zaaklimatyzowanie się. Tak było w Anglii nie ogarniałem dużo, z czasem no... to 
nie jest informacja dla pana. Z magicznych przyczyn. W Anglii jest dużo białych. Nie lubię ich.
Są jacyś tacy dziwni? Musze poczuć pewną więź, żeby jakiemuś zaufać. Natomiast czarnym ufam 
bezgranicznie. Żółci są dziwni i bardzo pracowici. Znam jedną taką Chinkę, jak wymieniłem z nią
kilka zdań, od razu poczułem tą więź i jej zaufałem. To taka moja młodsza ale starsza siostra.
Nie wiem czy wiesz psie, ale jestem patriotą. Kocham Stany Zjednoczone i mógłbym w każdej chwili 
oddać życie za ten piękny kraj. Podobno jest arogancki, nie wiem. Wiem na pewno, że jestem lekkomyślny 
i najpierw coś robię, a potem myślę. Teraz powoli dochodzi do mnie, że mogłem zapobiec mojemu wydaleniu
ze szkoły. Może chciałem zostać wyrzucony? Nie wiem, jeżeli tak było to z powodu mojego lenistwa.

[Obrazek: insta-22.gif]

[Obrazek: lzok5sW.jpg]

Agent DEA: Opowiedz swoją historię, od a do z.
Mike: Urodziłem się w Oakland w 2054 roku. Mój tata trafił do więzienia, kiedy moja matka była w 
4 miesiącu ciąży. Trafił tam za... w sumie nie jest to ważne. Siedzi za niewinność. Rodzicielka nie miała
czasu, aby mnie wychowywać oraz mnie w jakimś stopniu kontrolować, więc kumple ojca to zrobili.
Ziomale tatusia, chyba niezbyt przejmowali się tym co jest dla mnie odpowiednie i już jako małolat widziałem
dużo rzeczy, których nie powinienem. Wmawiali mi pewien kodeks, którego trzymam się do dzisiaj. Póki co
nigdy go nie złamałem... chyba. Nie łaziłem za często do szkoły, głównie spędzałem czas na mojej dzielnicy ze
starszymi kumplami. Zazwyczaj oni wtedy pili alkohol oraz palili trawkę, mi tego zabraniali i dawali mi colkę do 
picia. Zawdzięczam im bardzo dużo, bo to oni mnie nauczyli jak żyć na tym brutalnym świecie. Kiedy ziomki
leciały na robotę, ja nie miałem co robić i musiałem zadawać się z dzieciakami w moim wieku. Dziwnie się czułem 
w ich towarzystwie. Chyba przez to wole zadawać się ze starszymi ode mnie. Natomiast kiedy wracali z roboty
odpalali mi czasem jakiś hajs. Czasem nawet jakiś duży procent, ale tylko wtedy kiedy planowałem im akcje.
I tak sobie żyłem dniem, nie myślałem o przyszłości. W wieku 9 lat dowiedziałem się, że mój tata nie wyjdzie
już z więzienia, że niby zamord... nieważne. Wtedy zdarzyła się dziwa, rzecz. Eeee... no... wazon nagle spadł na 
ziemie i się rozbił. Nieważne jak to się stało. Na moje 10 urodziny, matulka powiedziała, że przeprowadzamy  się do
 Anglii. Niestety. Powiedziała, że dostała super prace. Było to kłamstwem, bo pracowała tam na zmywaku. Wydaje mi 
się, że przeprowadziliśmy się tam bo mama nie chciała, żebym skończył jak ojciec. Możliwe też, że nie chciała 
zajmować sobie głowy tym, że jej ukochany nie wyjdzie już z więzienia. Nawet nie wiem, jakie mieli relacje ze sobą.
Na 11 urodziny dostałem list od specjalnej szkoły. Poznałem tam trochę ludzi w tym dwie miłości mojego życia.
Jedną z nich odpuściłem, a druga okazała się fałszywa. Nie chce opowiadać o szkole. Raz nie zdałem.
 Zostałem raz zawieszony za chyba pobicie, ale w sumie to nie wiem. No i mnie wyrzucili. Po wyrzuceniu ze 
szkoły, otworzyłem z kumplami bar "Trzy Mopy" i zamieszkałem w sierocińcu bo matka wyrzuciła mnie na zbity pysk.
Podobno sprawiałem problemy i opiekunka dwa razy umieściła mnie w poprawczaku. Po wyjściu kupiłem dom,
uzależniłem się od hazardu. I wpadłem w kłopoty.
[...]

[Obrazek: jXRYDS9.gif]

[Obrazek: lzok5sW.jpg]

Agent DEA: Rodzina? Masz jakąś?
Mike: No... ojciec siedzi w pierdlu, powinieneś o tym wiedzieć. Matulka mnie wyrzuciła z domu
kiedy miałem jakieś nie wiem 14 lat? Jest jeszcze moja ekipa z West Coast, ale o nich nic nie 
powiem.
Agent DEA: Jakieś ważne osoby w twoim życiu?
**Mike po prostu pokręcił głową**

[Obrazek: lzok5sW.jpg]

Agent DEA: Jakieś 
Mike:  Tatulek miał jakieś laboratorium w piwnicy. Lubie dobre jedzenie zalane colką.
 Ojciec mi obiecał gnata na 18 urodziny. Chciałem grać w futbol amerykański,
również chciałem zostać baronem narkotykowym. Chce mieć złote zęby. Zarobiłem
kiedyś na pogrzebie 1176 złotych monet podając się za ministranta.
 Kieruje się kodeksem dzielni. Jestem uzależniony od hazardu. Mam tatuaż na klacie
 
**Agent wyszedł z pokoju**
AisoTV
Czarodziej




Posty: 86
Tematy: 6
Mar 2018
36
Hufflepuff
#2
Eeeeeeeee... co ?
CzarnaMoc
Azkaban




Posty: 864
Tematy: 86
Lut 2018
Slytherin

#3
Up  ^  dobrze powiedziane xDDDD
       |
Valturi
Czarodziej




Posty: 361
Tematy: 22
Sty 2018
257
Slytherin
#4
X D
lel
Tlenusss
trawiarz




Posty: 468
Tematy: 19
Sie 2017
226
Ravenclaw
#5
Piękne Heart
pdw
neksiakuwa_
Czarodziej




Posty: 70
Tematy: 4
Lip 2017
4
#6
kozak
Tlenusss
trawiarz




Posty: 468
Tematy: 19
Sie 2017
226
Ravenclaw
#7
[Wideo: https://www.youtube.com/watch?v=MrTz5xjmso4]
pdw
ambi
dyyihjfvyfur6u8vhg;oufruyjm




Posty: 692
Tematy: 10
Paż 2017
651
Hufflepuff
#8
Aha
ok
Dajnozarł
Czarodziej




Posty: 28
Tematy: 2
Maj 2018
6
Ravenclaw
#9
NO PIĘKNE!
niemampomyslu
Azkaban




Posty: 57
Tematy: 11
Sie 2018
Slytherin

#10
dodałem ciekawostki i jakieś tam relacje



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.