Witaj!

Shannon Meaddl [Ucz3]
Vita_MinkA
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 186
Tematy: 22
Mar 2016
537
#1
   [Obrazek: PicsArt_09-05-11.16.53.png?width=581&height=567][Obrazek: PicsArt_09-05-11.16.53.png?width=581&height=567][Obrazek: PicsArt_09-05-11.16.53.png?width=581&height=567]
[Obrazek: e5bfc3064b5b862a9db66d5056d78496.png]

Cześć! Skoro tu trafiłeś, to pewnie chciałbyś się czegoś o mnie dowiedzieć. Szczerze mówiąc, rzadko opowiadam innym o sobie, więc będzie krótko. Moje imię “Shannon” oznacza “Bóg jest łaskawy”. Poza tym dzierżę jeszcze imiona “Lea” i “Patricia”. Urodziłam się trzydziestego pierwszego grudnia, siedemnaście lat temu, z połączenia dwóch czystokrwistych rodów. Zawdzięczam to moim ukochanym rodzicom - Naomi Margel i Davonowi Meaddl, bez nich by mnie tu nie było. Mieszkam z nimi w River Heights, odkąd tylko sięga moja pamięć. Aktualnie uczęszczam do Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie, gdzie trafiłam do domu Godryka Gryffindora. Podczas roku szkolnego, to właśnie koledzy z Gryffindoru zastępują mi rodzinę. Aktualnie w szkole pełnię funkcję prefekta naczelnego.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - 
[Obrazek: 700x400_16.11.16_CharlotteCardin_Skullcandy419.jpg]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Shannon - dziewczyna, od której wprost bije charyzmą. Tak właśnie wygląda naturalny, pełny pasji lider. W każdym stara się znaleźć choć pozytywnego. Uwielbia docierać do innych ludzi i inspirować ich do osiągania celów. Nie brak jej wrodzonej pewności siebie, dzięki której nie boi się żadnej walki. Bez problemu idzie jej zachowanie hartu ducha. Odwaga pozwala dziewczynie powiedzieć “nie”, kiedy inni mówią “tak”. Ludzie nazywają to zachowaniami asertywnymi. Nie boi się wstać i przemówić, gdy czuje, że należy zareagować. Bije od niej autentycznością, altruizmem i szczerą troską. Dzięki temu uchodzi za miłą i sympatyczną osobę. Potrafi dotrzeć do każdego, dzięki swojej przenikliwej naturze, co sprawia, że komunikacja z innymi nie przynosi jej żadnego problemu. Dostrzega związki między pozornie niepowiązanymi sprawami i wykorzystuje to, aby ukazać ludziom wspólny cel. Wieczna optymistka - tak można by ją nazwać. Bardzo angażuje się w sprawy i problemy innych, okazując im tym samym szczere zainteresowanie. Łatwo jest o zaufanie dziewczyny, jeżeli ktoś się pokaże z odpowiedniej strony. Bardzo wierzy w innych ludzi. Należy jednak uważać, gdyż kiedy ktoś raz zawiedzie jej zaufanie, sprawi tym samym dziewczynce straszny ból. Shannon stara się pomagać innym jak tylko może, przez co czasami zaczyna dostrzegać w sobie problemy, które w rzeczywistości są tylko tworem wyobraźni. Nie sprawia jej jednak problemu chwilowe wycofanie, aby z szerszej perspektywy spojrzeć na problem. Dla dziewczyny obietnica jest sprawą najwyższej wagi. Pochwala rycerskie wartości, takie jak uczciwość, lojalność, sprawiedliwość, odwaga, czy też odpowiedzialność. Jest typem myśliciela-obserwatora. Często sięga umysłem do odległych i filozoficznych tematów, dotyczących natury ludzkiej i działania świata. Uwielbia zgłębiać wiedzę, przez co bardzo dużo czasu spędza z nosem w książkach. Nic jej nie cieszy tak, jak dzielenie się wiedzą z innymi. Wiele słów jednak z jej ust pozostaje niewypowiedzianych, gdyż dziewczyna jest świadoma konsekwencji, które ze sobą niosą. Uważnie dobiera słowa i kilka razy zastanowi się, zanim coś powie. Jest bardzo spostrzegawcza i potrafi wiele powiedzieć o danej osobie, tylko na podstawie jednego zdania, czy też gestu. Zazwyczaj zachowuje to dla siebie. Nie lubi zbędnych kłótni, jak i nie lubi działać nieracjonalnie. Łamie zasady tylko wtedy, kiedy ma dobry powód. Uważa, że to ludzie chronią prawo, a nie prawo chroni ludzi. Do końca walczy o swoje, nie poddając się. Nie boi się trudnych wyzwań, gdyż jest bardzo ambitna. Sprawiedliwość jest dla niej sprawą nadrzędną - każdy powinien być tak samo traktowany, a za nieczyste czyny karany. Zawsze stara się spoglądać na wszystko obiektywnie, nawet jeżeli sprawa dotyczy jej samej. Dzięki temu na gryfonce można polegać, nawet w szachowych sytuacjach. Sytuacja jednak nie jest taka kolorowa, jak ją malują. Shannon nie jest zdolna do zdrady tego, w co wierzy. Niektóre decyzje podejmuje wbrew swoim uczuciom, co zadaje jej ogromny ból. Bez wahania przyjmie na siebie cios, jeżeli uzna sprawę za słuszną. Ukrywa często swoje emocje przed innymi, aby nie okazywać słabości. Dziewczyna nie postrzega siebie jako wzoru. Wie, że nie ma odpowiedzi na wszystkie pytania, co sprawia, że jest tolerancyjna. Wysłuchuje opinii innych ludzi, nawet jeżeli kłócą się one z jej własnymi. Potrafi je zaakceptować, o ile są konstruktywne. Okazuje każdemu szacunek, co jest częścią jej kulturalności. Stara się zawsze znaleźć najlepsze wyjście z sytuacji, nie idąc na skróty. Podchodzi kreatywnie do problemu, aby jak najefektywniej go rozwiązać. Na co dzień jest wyluzowana i lubi próbować nowych rzeczy, jednak jej postawa może się zmienić w jednej chwili. Jeżeli zachodzi taka potrzeba staje się bardzo poważna. W ten sposób usiłuje narzucić drugiej osobie podobne podejście do sprawy. Nie cierpi, gdy ktoś ignoruje jej czyny, lub słowa. Odbiera to za całkowity brak kultury ze strony drugiej osoby. Jest to kompletny brak dostosowania się do sytuacji. Świat można zmienić, ale wymaga to działania - tak właśnie sądzi Shannon. Dzięki temu nie ogląda się za siebie i ciągle patrzy w przyszłość.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

[Obrazek: giphy.gif]

Matka - Naomi Margel [Naomi]
Ojciec - Davon Meaddl [Rayven]

Dla Shannon rodzina zawsze była czymś ważnym. W końcu są to osoby, z którymi przeżyła swoje pierwsze lata życia i to właśnie z nimi dzieli wiele wspaniałych wspomnień. Dali jej ciepło, dom i co najważniejsze - miłość i troskę. Od małego dziewczynka uczyła się od nich kultury i zasad dobrego wychowania. W jej oczach są to wielcy czarodzieje, którym zawdzięcza to, kim aktualnie jest. Matka od zawsze dawała swojej pociesze uwagę, a ojciec był dla niej wzorem do naśladowania.

Brat - Dettlaff Meaddl [Dettlaff]
Brat - Vergil Meaddl [Hylian]
Siostra - Alyssa Meaddl [Katenacja]

Z rodzeństwem spędziła wiele wspólnych chwil. Są to w końcu pierwsi znajomi poza rodzicami, jakich kiedykolwiek miała. To właśnie dzięki nim uczyła się komunikacji z innymi ludźmi. Tak jak w każdej rodzinie - zdarzają się różne sprzeczki, ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Zawsze znajdą w sobie wsparcie, kiedy tylko go będą potrzebować.

Dziadek - Herpon Margel [Eryk]
Babcia - Samantha Margel [Postać RP, nie żyje]
Dziadek - Draco Meaddl [Postać RP, nie żyje]
Babcia - Anne Meaddl [Postać RP, nie żyje]

Ich niestety nie zdołała poznać. Żadnego nie widziała na oczy, ale za to słyszała różne opowieści od swoich rodziców. Szkoda, że nie mogła z nimi porozmawiać osobiście. Kto wie, ile mogliby wnieść do jej życia? Niestety nie przekonamy się o tym.

i reszta rodu MEADDL oraz MARGEL
Szczerze mówiąc, mimo wielkiego szacunku do swoich korzeni, z pozostałymi osobami nie jest zbytnio zżyta. Dla dziewczynki najważniejsze są osoby, z którymi w głównej mierze dorastała. Do dalszej rodziny nie czuje już takiego sentymentu, co nie zmienia faktu, że poczuwa się do więzi, która ich łączy. W końcu rodzina trzyma ludzi razem. 
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[Obrazek: giphy.gif]

I | "Koleżanka"
Uwielbiam twoją prostotę w każdym wydaniu. Uwielbiam to, że żyjesz we własnym świecie. Uwielbiam cię, naprawdę. Twój schemat działania jest prosty - ktoś ci dokucza? Dostanie w nos i może go to nauczy. Jak to sama mówisz “Ze mną się nie zadziera!”. Nie znam bardziej ludzkiej osoby, niż ciebie.

II | "Kolega"
Dusza towarzystwa, inicjator spotkań i integracji różnych osób. Lubię otwartość w twoim wydaniu. Serio. Zdajesz wrażenie osoby, do której zawsze można pójść z problemem. Jak każdy masz własne zmartwienia, ale najważniejsze jest to, że z nimi walczysz. Odwaga godna ucznia domu Godryka Gryffindora.

III | "Koleżanka z dzieciństwa 
Nie przepadałam za tobą. Co prawda spędziłyśmy dużo czasu w dzieciństwie skacząc po drzewach, czy też uciekając od pszczół i miło wracam pamięcią do tamtych chwil. Sprawa jednak wygląda tak, że nie widziałam w tobie nic ciekawego. Nic tam nie widziałam. Nie miałam cię za złą osobę, naprawdę nic do ciebie nie miałam, ale nie byłaś po prostu w moim typie. Teraz, gdy ciebie już z nami nie ma, żałuję tylko jednego. Tego, że nie zdołałam z tobą odpowiednio porozmawiać.

IV| "Długa przyjaźń"
Wspólne latanie po domku na drzewie, a nawet więcej - szkoda, że to wszystko już odeszło. Zdarzało mu się palnąć coś głupiego, a kiedy się chciałam się z nim wdać w dyskusję na ten temat, to zamilkł. Zawsze miał tendencję do pakowania się w tarapaty. Ostatnio zauważyłam, że dojrzał i wydaje się być grzeczniejszy.

V | "Długa przyjaźń"
Dlaczego kiedy myślę o tobie, to czuję tyle skrajnych emocji? Nie wiem, czy już to zauważyłeś, ale często zdarza ci się wprowadzać mnie w zakłopotanie. Tak często to robisz, jak jeszcze nikt inny.. Staram się okazywać opanowanie i dystansuję się do twoich słów, jak przystało na prefekta. Jesteś po prostu dla mnie jedną wielką niewiadomą. Nie wiem czego chcesz, nie wiem ile z twoich słów to prawda, nie mam pojęcia czy specjalnie to wszystko robisz, czy jest to tylko zbieg okoliczności, ale tym wszystkim robisz mi mętlik w głowie. Nie zrozum mnie źle, naprawdę cię lubię, ale ostatnio prawie w ogóle cię nie widuję.

VI | "Spoko ziomek"
Ogólnie to może na zewnątrz wyglądasz na groźnego czarnego patusa handlarza trawą, ale w środku jesteś dobrym czarnym patusem handlarzem trawą. Robisz głupoty, ale to twój styl bycia, którego nie mam prawa kwestionować. Najważniejsze jest to, kim w rzeczywistości jesteś. Wobec mnie zawsze byłeś uczciwy, więc nie mam powodu, aby cię nie lubić mimo małych sprzeczek. Wiem, że nie jestem łatwą osobą, ale ty jesteś naprawdę spoko gościem.

VII | "Kolega"
Dziwny, a zarazem śmieszny i uroczy dzieciak. Na każdym kroku pokazuje jak bardzo ceni zegarek, który ode mnie dostał, dzięki czemu się niezmiernie cieszę. Cieszę się, że mogłam ci sprawić takim małym gestem, tak wielką radość.

VIII | "Przyjaciel"
Widziałam w tobie osobę, na której zawsze mogłam polegać. Podziwiam wolność, którą czuć od ciebie z daleka. Jesteś takim lekkoduchem, że bardzo miło wspominam wspólne rozmowy. To jest chyba ta część, której brakuje mnie. Poza tym wydaje mi się, że jesteśmy bardzo podobni pod różnymi względami, jak brat i siostra. Niestety czas mija, a nasze drogi się rozeszły. Co porabiasz?

XIX | "Oczko w głowie"
Jesteś dla mnie naprawdę bardzo ważny. Zrobiłabym dla ciebie wszystko. Staram się jak mogę i chcę dać ci od siebie tyle, ile tylko mogę. Zdajesz się jednak tego nie zauważać,ale nic nie szkodzi. Możesz mnie nienawidzić, możesz mówić mi same okropne rzeczy, ale ja i tak będę dawać ci swoje całe serce. Nie przeszkadza mi taki stan rzeczy. Nawet jeżeli mnie odrzucasz, ja zawsze będę tu dla ciebie. To prawda, czasami mnie doprowadzasz do szału. Czasami mam ochotę cię udusić, nie zmienia to jednak faktu, jakie miejsce zajmujesz w moim świecie.

X | "Znajomy na drugim świecie"
Gdzie się podział ten szarmancki osobnik? Gdzie twoja charyzma? Uważałam cię za osobę godną miana przywódcy, ale ostatnio się tylko staczasz. W moich oczach straciłeś szacunek, ale cię nie przekreśliłam. Ciągle miałam nadzieję, że zauważysz co się z tobą dzieje i wrócisz na właściwe tory. Chyba się przeliczyłam. Upadłeś, a wkrótce po tym… umarłeś

XI | "Kolega"
Masz dobre zamiary, choć czasami nie idzie po twojej myśli. Może wyglądasz w oczach niektórych jako “konfident”, ale czy oni kiedykolwiek próbowali z tobą porozmawiać? Zrozumieć dlaczego się tak zachowujesz? Przepraszam za pochopne wyciąganie wniosków, ale sam rozumiesz! Jeden głupi list wystarczył, aby przynieść tyle smutku jednej osobie. W tym momencie wszystko co chciałam zrobić, to jakoś podnieść cię na duchu. Całe szczęście nie tak łatwo cię złamać.

XII | "Prawie młodsza siostra"
Współczuję presji, jaką wywierają na ciebie rówieśnicy. Jestem jednak dumna z tego, że potrafisz im się postawić. Ludzie mogą z ciebie szydzić, zazdrościć ci i mieszać z błotem, ale ty im się nie daj. Pamiętaj, że zawsze możesz do mnie przyjść po pomoc. Jestem tutaj po to, aby zaoferować ci wsparcie. W takich momentach czuję się niczym starsza siostra, haha.

XIII | "Koleżanka"
Nasza relacja jest dosyć… dziwna. Lubię cię, serio, ale czasami mnie strasznie irytujesz. Zachowujesz się bardzo dziecinnie i dajesz wrażenie księżniczkowatości. Może z czasem dojrzejesz do niektórych spraw. Nie zrozum mnie źle, nie mam ci nic za złe. Każdy bez wyjątku ma jakieś wady. Poza tym jesteś naprawdę dobrym rozmówcą na krótszą, lub dłuższą chwilę.

XIV | "Zagubiony dzieciak"
W życiu spotykamy ludzi trudnych i łatwych. Jesteś tym pierwszym. Zagubiony dzieciak, który nie potrafi sobie poradzić z życiem. Może jesteś porywczy. może nie jesteś zbyt przyjazny, ale zdecydowanie nie jesteś złą osobą. Po prostu nie wiesz co robić. To wszystko cię przerasta. Próbowałam ci pomóc, próbowałam ci podać dłoń, ale skończyłeś w odległym ode mnie miejscu. Tam już nie jestem w stanie cię dosięgnąć, musisz radzić sobie sam.

XV | "Bro"
Raper ulicy, nie potrafi nadal alfabetu. Godziny wspólnego czytania i rapowania to za mało, aby ci coś weszło do tej głowy. Czasami śmieszne akcje odwalasz i ogólnie ciekawie jest z tobą, to nie żałuje żadnej wspólnie spędzonej chwili. Szkoda tylko, że ten projekt na HM nie wypalił. Weź tylko nie rozwalaj tak tych okien.

XVI | "Przyjaciółka"
Spędzałyśmy razem dużo czasu, ale teraz już nie jest tak samo, nie sądzisz? Zawsze stoisz na uboczu i się go kurczowo trzymasz. Czasami próbowałam cię z niego wyciągać, inni w sumie też, ale… ostatecznie sama do niego lgnęłaś. Szkoda tylko, że nie potrafisz nikomu zaufać. Cały czas usiłuję do ciebie dotrzeć i czekam, aż sama wyjdziesz z jakąś inicjatywą. Może zbyt wiele oczekuję? Mam wrażenie, że cały czas się od siebie oddalamy. Dziewczyno, gdzie się podziałaś? Jest w końcu tyle rzeczy, o których chciałabym ci powiedzieć.

XVII | "Przyjaciel"
Czasami mógłbyś chociaż trochę przestrzegać reguł, bo potem kończysz za murami zamku. Robisz co chcesz i tyle, nic prostszego. W gruncie rzeczy spoko z ciebie chłopak, tylko pokazujesz się z tej gorszej strony. Pech tkwi w tym, że znaleźliśmy się po przeciwnych stronach barykady. Szczerze mówiąc to podziwiam w jakim stylu walczysz o swoje, ale los chciał, że nie mogę ci na to pozwolić. Mam w środku cichą nadzieję, że nie będę musiała psuć ci krwi w zamku, dlatego postaraj się nie rozrabiać aż tak, dobra? Wraz upływem czasu stałeś się moim przyjacielem i czuję w tobie oparcie. Musi być ci ciężko z X, nie? Po prostu jest głupia i nie widzi jaką jest szczęściarą, ale wierzę, że to się zmieni. Nie zwieszaj głowy i pnij po swoje chłopie. Przyznaję, że z początku byłam do ciebie nastawiona sceptycznie, ale… okazałeś się być zupełnie inny.

XVIII | "Kolega"
Zawsze uważałam cię za zdolną osobę. Podziwiam to, że tak bardzo poświęcasz się nauce i że tak wiele czasu spędzasz na rozwijaniu swoich pasji. Dzięki swojej pracowitości możesz osiągnąć naprawdę wiele. Lubię cię jako osobę, jesteś naprawdę sympatyczny. Może nie zgadzamy się w kilku sprawach, ale widzę, że chcesz dobrze. Czasami nie zaszkodziłoby, gdybyś posłuchał innych i odłożył dumę na bok.

XIX | "Kolega"
Większość widzi cię jako aroganckiego chwalipiętę, ale nie rozumiem tego do końca. Dlaczego by nazywać tak osobę, która po prostu stara się jak może, wykonywać swoje obowiązki? Czy to, że pchasz się do ratowania innych osób jest złe? Jak widać niektórzy tak uważają. Widzę, że zmagasz się z problemami. Gdybyś tylko potrzebował wsparcia, wystarczy dać znak. Już nieraz starałeś się mi pomóc, więc czemu miałabym ci się nie odwdzięczyć tym samym?

XX | "Przyjaciel?"
Szczerze? Jesteś najtrudniejszą osobą, którą kiedykolwiek spotkałam. Nie wiem dlaczego, ale mam wrażenie, że wokół ciebie kłębią się wszystkie chmury tego świata. To prawda bywasz czasami zawzięty, narwany, agresywny i masz nietypowy styl bycia. Na co dzień bywasz wyluzowany, swobodny i robisz co chcesz. Tak właściwie, mam wrażenie, że pod tym zhardziałym obliczem kryje się sporo dramaturgii. I wiesz co? Chciałabym je lepiej poznać.

XXI | "Koleżanka"
Z początku nie przepadałam za tobą. Irytowało mnie to, jak wtrącałaś swój nos gdzie tylko mogłaś, jednak wraz z upływem czasu zmieniłaś się. Aktualnie jesteś wzorem do naśladowania. Podziwiam cię za twoją postawę, chęć pomocy oraz rozległą wiedzę. Zawsze mogę na tobie polegać i jeszcze nigdy mnie nie zawiodłaś.

XXII | "Przyjaciel"
Na początku widywałam cię tylko jak przechodziłeś gdzieś bokiem, aż nie postanowiłam cię poznać. I co? Bingo. Okazałeś się być naprawdę w porządku. Taki trochę z ciebie śmieszny pajac, ale w razie potrzeby potrafisz spoważnieć. Nawet nie wiesz jak ostatnio mi zaimponowałeś swoją postawą. A, no i oczywiście życzę ci szczęścia w tej skomplikowanej relacji, bo ci się przyda. Zawsze możesz przyjść do mnie po poradę, a nie walczyć ze wszystkim sam, wiesz?

XXIII | "Oczko w głowie2"
Dobra, może ty nie jesteś taka nieznośna, co twój brat, ale równie często starasz się mnie wyprowadzać z równowagi. On to robi ze specjalnym przekąsem, a ty po prostu go naśladujesz. Nie potrafię sobie wyobrazić was osobno, serio. Zgrane duo, które zgranie działa mi na nerwy. Czemu, aż tak to do mnie dociera? Bo najzwyczajniej w świecie jesteś dla mnie bardzo ważna. Nie zamieniłabym cię nigdy na nikogo innego.

XXIV | "Znajoma"
Jeżeli musisz znaleźć osobę, która sprowadzi cię na ziemię to BINGO. Doskonały wybór. Dziewczyna ta nie ma łatwego charakteru i trudno do niej dotrzeć. Gdybym miała ją jakoś nazwać stereotypami, to bym powiedziała, że macie do czynienia z nastoletnią buntowniczką. Sama budujesz przed sobą ścianę, toteż sama ją teraz powinnaś burzyć, a jednak ktoś ci przybył z pomocą. Ciekawa jestem tylko czy dostrzeżesz jak bardzo ten chłopak się stara. Biedak z niego.

XXV | "Znajoma"
Jesteś miła...i jesteś… no... jesteś po prostu miła. Nie znam cię za bardzo, ale wydajesz się sympatyczna. Czasami zagadujesz mnie rozmową, ale jakoś wtedy czuję się nagle zmęczona. Nie mam pojęcia dlaczego mnie śledziłaś po ciszy, ale okej? Już chyba nie musisz tego robić? W końcu masz odznakę… co nie?
XXVI | "Koleżanka"
Mała, energiczna, szalona i nadzwyczaj ufna dziewczynka. Jesteś wszędzie, dosłownie. Wprost rozpiera cię energia, a twoje pomysły tylko pomagają ci w byciu w każdym miejscu. Strasznie emocjonalnie do wszystkiego podchodzisz i za bardzo bierzesz każde słowo do siebie. Fakt faktem jesteś psychopatką... plotkarską psychopatką. Zdziwiło mnie to jak szybko zaczęłaś mi opowiadać całe dnie o swoich problemach. Temu jednak nawet ja nie podołałam.

XXVII | "Kolega"
Osoba, której poglądy są zupełnie inne od moich. Serio, zupełnie inaczej patrzymy na świat. W wielu kwestiach się z tobą nie zgadzam. Wiesz co jest najśmieszniejsze? To, że mimo tych różnic nieźle się dogadujemy. Myślę, że jest to idealny przykład, że całkowicie inni ludzie mogą się dogadać. W gruncie rzeczy jesteś w porządku. Po prostu stoisz mocno przy swoich zakorzenionych poglądach.


XXVIII | "Znajomy"
Łączy nas dość nietypowa relacja. Tak jak ja cię lubię, tak ty mnie pewnie nienawidzisz. I wiesz co? Nie dziwię ci się nawet. Sęk w tym, że mi to zupełnie nie przeszkadza. Swoim zachowaniem przypomina takie duże dziecko w okresie buntu. Oczywiście ma swój powód. Jest ofiarą, która musi się wykrzyczeć. Ofiarą, która potrzebuje pomocy. Ofiarą, do której nie mogę się zbliżyć. Żyj dalej w tym świecie pełnym okrucieństw, może tam cię ktoś lepiej potraktuje. Do zobaczenia?


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

[Obrazek: giphy.gif]

Skoro już wam o niej tyle opowiedziałem, to czemu by nie zajrzeć dalej? Przed wami kilka faktów, o których mogliście nie wiedzieć. Założę się jednak, że nie umknęła nikomu jej skłonność do zasypiania. Jeżeli ktoś potrafi zasnąć podczas rozmowy, lub biegu to tylko Shannon. Po wybudzeniu zazwyczaj idzie przed siebie, nie bacząc na innych. Każdy ma przecież jakieś słabości. Jeżeli przyszliście tutaj dowiedzieć się czegoś o jej czułych punktach, wadach, czy też lękach, to możecie już sobie darować. Nie dowiecie się niczego konkretnego. Wracając, wspomnę może, że Shannon już w pierwszej klasie dostała się do drużyny quidditcha Gryffindoru. Gra tam na pozycji pałkarza i jest w tym bardzo dobra i chociaż z niej sportowy świr, to większość swojego czasu poświęca na czytanie książek. Legendy głoszą, że podczas jednego meczu posłała tłuczkiem dwie osoby do skrzydła szpitalnego. Upodobania? Ah tak, może przejdźmy do tego. Shannon lubuje się w eleganckich ubraniach, muzyce klasycznej, herbacie oraz lubi ambitnych i pracowitych ludzia. Woli brać kąpiel w zimnej wodzie, a swój czas spędzać na łonie natury. Jeżeli chodzi o rzeczy, których nie lubi, to jest ich również kilka. Do tej grupy zaliczają się upały, nowoczesna muzyka (Pomaga przy rapie pewnej osobie dla wyższych celów), zbędne kłótnie, zdrajcy, ograniczeni ludzie, chamstwo, brak manier oraz pożegnania oraz osoby nie szanujące Ziemi. O czym by tu… ah tak, jeżeli przechadzasz się czasami lasem, to może to zauważyłeś. Czasami po policzkach dziewczyny, w otoczeniu drzew spływają łzy, bez większego powodu. W taki sposób oddziałuje na nią natura, z którą zawsze stara się być blisko. Shannon jest agnostyczką i nie za bardzo zagłębia się w świat różnych wierzeń. Jeżeli chodzi o kolory - jej ulubionym jest szary. Stara się zachować zasadę spożywania pięciu warzyw i pięciu owoców dziennie. Gdybym miał wybrać coś, co miałoby symbolizować gryfońskie dziewczę, wybrałbym wizerunek rycerza, tarczę, lub koronę. Dlaczego? Może podpowiem wam trochę, uchylając wam rąbka przyszłości. Kiedy Shannon nauczy się przyzywać patronusa, zjawi się on pod postacią konia. Na czwartym roku została żeńskim prefektem domu Godryka Gryffindora, natomiast w ostatniej klasie zaczęła pełnić funkcję prefekta naczelnego. Z tego powodu towarzyszy często jej ksywa "Pani prefekt", a po zamku rozprzestrzeniła się kwestia "Uga buga jestem Shannon", zapoczątkowana przez nikogo innego jak jej najukochańszego brata Vergila.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Kilka informacji OOC: 

Zdjęcie oczywiście jest przybliżeniem wyglądu postaci, ukazując jej (uwaga, uwaga, to może być szok) przyszły wygląd. Nie mam zamiaru bawić się w szukanie zdjęcia podobnego dzieciaka na siłę, a potem czekać kiedy będę mogła je zmienić.

Co do relacji - nie są one podpisane, aby uniknąć w pewnej mierze MG. Jeżeli nie jesteś pewny i chcesz się dowiedzieć, czy twoja postać znalazła się w relacjach - pisz PW. 

Małe urozmaicenie - jeżeli klikniesz w numerek przy relacji, odpali ci się piosenka podpięta pod tekst.  Taki tam easter egg. Potem już mi się nie chciało muzyczki szukać to się ciągle to samo powtarza, sory.



[Obrazek: 241443194031212.png?r240x240]
Kaariell
Czarodziej




Posty: 15
Tematy: 5
Wrz 2015
32
Gryffindor
#2
cudna karta
Vita_MinkA
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 186
Tematy: 22
Mar 2016
537
#3
a i coś się psują obrazki niektóre to jutro to naprawię, nie chce mi się teraz
DonStorm
Francuz.




Posty: 20
Tematy: 2
Kwi 2018

#4
Wspaniała karta, nawet siebie znalazłem. Podoba mi się.
MateVu
Atencjusz




Posty: 352
Tematy: 25
Sty 2015
239
Slytherin
#5
Kochana kuzyneczka.
Ładna karta, śliczna wręcz!
Kocham Cie kuznka
Matthew10
Azkaban




Posty: 577
Tematy: 33
Lip 2017
Hufflepuff

#6
Piękna
Leroy
Czarodziej




Posty: 19
Tematy: 2
Cze 2018
27
#7
Ładniutka karta, +1 rep
TeksuSiK
Czarodziej



Donator

Posty: 215
Tematy: 25
Sty 2018
148
Gryffindor
#8
A no ladne ladne
Czarna Owieczka
Czarodziej




Posty: 79
Tematy: 12
Sie 2017
51
Slytherin
#9
Obojniak
Wilk
Siemowit




Posty: 512
Tematy: 6
Lip 2017
95
Hufflepuff
#10
Mistrzyni planszówek i super koleżanka.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.