Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
milknhoney
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 2
Sie 2018
0
Slytherin
#1
Imię i nazwisko: Courtney Sweeney
Miejsce urodzenia: Szpital Św. Munga, Londyn
Status krwi: 75%
Cechy charakteru: Courtney choć może na taką nie wygląda, jest bardzo odważną i sprytną dziewczynką. Jest to osoba ambitna i pewna siebie, która nie boi się wyrazić własnej opinii. Na początku znajomości można zauważyć, że dziewczynka jest niemiła i patrzy na innych z góry, jednak jej zachowanie jest spowodowane tym, że od zawsze powtarzano jej, że na szacunek trzeba sobie zapracować. Po poznaniu jej lepiej okazuje się, że Courtney potrafi być przyjacielska i nie jest aż taka zła jak może się wydawać. 
Wygląd postaci: Courtney to niebieskooka dziewczynka z lśniącymi blond włosami sięgającymi do pasa. Jej smukła sylwetka i niski wzrost sprawiają, że wygląda uroczo kiedy się złości. Zawsze ma na swojej głowie dużą kokardę, przez co nie trudno ją zauważyć. Dziewczynka ma małą bliznę tuż przy prawym łuku brwiowym po "małym" incydencie z nieznośnym synem jej sąsiadów.
Historia postaci: Siedemnastego kwietnia w szpitalu Św. Munga przyszła na świat mała dziewczynka o imieniu Courtney, była tak drobna, że pielęgniarki dały jej przezwisko "brzoskwinka". Jej rodzice jak i starszy o pięć lat brat Niall byli tak szczęśliwi, że od razu po powrocie do domu urządzili huczne przyjęcie, na które została zaproszona cała okolica.  Jej magiczne moce ujawniły się dosyć wcześnie, a dokładnie w wieku pięciu lat, kiedy to mały Ben z sąsiedztwa zepsuł jej ukochaną lalkę. Dziewczynka wpadła w wielki płacz po czym nagle głowa lalki powróciła na swoje wcześniejsze miejsce. Od tego czasu rodzice Courtney zaczęli uczyć ją podstawowej wiedzy o magii i czarach. 
Courtney ma dobry kontakt z całą rodziną, jednak to jej babcia mugolka najbardziej się nią opiekuje, dziewczynka wie, że do niej zawsze może zwrócić się z problemem. Kiedy w wieku 11 lat do ich domu wleciała biała sowa z listem z Hogwartu, wszyscy zaczęli piszczeć i skakać jak dzieci. 

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
*Przeskanowała ucznia od góry do dołu* Umm, jestem Courtney Sweeney, a ty?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Nie wiem, nigdy nie byłam w Warszawie)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*Wącha zupę po czym odstawia ją na bok* Podziękuję.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: 3 lata temu widziałam gdzieś filmik na yt i chwilę pograłam, jednak zapomniałam na długi czas o tym serwerze.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Mikowskyy
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,105
Tematy: 60
Gru 2014
172
Ravenclaw
#2
Wstrzymane!
Nazwisko występuje na serwerze zmień.
milknhoney
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 2
Sie 2018
0
Slytherin
#3
Mikowskyy napisał(a): (05.08.2018 19:45)Wstrzymane!
Nazwisko występuje na serwerze zmień.

Nazwisko zmienione.
milknhoney
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 2
Sie 2018
0
Slytherin
#4
Poprawione.
Mikowskyy
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,105
Tematy: 60
Gru 2014
172
Ravenclaw
#5
Zaakceptowane!
Trafiasz do...
[Obrazek: GnXTpe2.png]
Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.