Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
ProXokSGra
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Sie 2018
0
#1
Imię i nazwisko: Lukas Jackson

Miejsce urodzenia: Londyn

Status krwi: 0%

Cechy charakteru: Lukas jest sprytny i przebiegły lubi dręczyć słabszych od siebie.Nie raz wraca do domu z rzeczami swoich kolegów które ukradł lubi to robić i czuje z tego satysfakcje. Lukas choć nie wygląda jest bardzo odważny i sprytny. Jest to osoba ambitna i pewna siebie lubi poznawać nowe rzeczy. Lukas jest arogancki wydaje mu się, że jest lepszy od karzdego i morze nim pomiatać i patrzyć na niego z góry ale po bliższym poznaniu i daniu mu do zrozumienia że nie jest najważniejszy można go  polubić a nawet zaprzyjaźnić się z nim.

Wygląd postaci:Lukas jest wysoki ma czarne średniej długości włosy farbowane na bląd z lekkimi odrostami  i  piękne niebieskie oczy.Jego spojrzenie budzi przerażenie i strach. Jest szczupłym chłopcem o pięknej latynoskiej cerze nieskażonej żadnymi bliznami i pryszczami. Najczęściej ubrany w białą bluzkę rurki lub jeansy a na uszach dumnie nosi kolczyki.

Historia postaci: Lukas jest wychowywany przez ciocię i wujka ponieważ jego tata zmarł na raka przed jego porodem a mata zmarła od razu po porodzie ale dla Lukasa nie stanowiło to nigdy żadnej przeszkody, jego wujek i ciotka byli cenionymi i bogatymi biznesmenami nie mieli dzieci więc Lukas czuł się jak w raju dostawał wszystko czego chciał. Nie miał przyjaciół i kolegów ponieważ mimo swego charakteru nie podobało mu się to że wszyscy chcieli się z nim przyjaźnić ze względy na bogactwo jego rodziny.Pewnego dnia w szkole na lekcji został poruszony temat zbliżającego się dnia matki dnia matki koledzy z klasy Lukasa zaczęli obrażać go i śmiać się że nie ma matki ani ojca Lukas nie wytrzymał i wybiegł z klasy z łzami w oczach  do łazienki  zamknął się w kabinie i płakał po chwili usłyszał że ktoś wchodzi do łazienki i podchodzi do pisuaru był to kilka lat starszy kolega z innej klasy powiedział mu żeby przestał się mazać i że to nie jego wina że jego rodzice tak go nie kochali że woleli umrzeć niż go wychowywać Lukas wściekł się wyszedł ze swojej kabiny był wściekły a jednocześnie smutny patrzył się  na niego przez 3 sekundy z nieopisaną  złością aż tu nagle woda z pisuaru zaczęła sikać na niego Lukas na początki nie wiedział co się dzieje ale potem zaczął się śmiać a kolega wybiegł z krzykiem cały mokry. Od tego dnia często koło Lukasa zaczęły dziać się dziwne rzeczy np. coś nagle zaczęło latać wokół niego. Pewnego dnia a dokładnie w jedenaste urodziny Lukasa, do domu zapukała dziwna osoba z brodą przedsatwił się jako pracownik ministerstwa magii i powiedział że ma list dla Lukasa dał mi go i powiedział że zostałem przyjęty do szkoły magii na początku nikt mu nie wierzył ale po pokazaniu paru sztuczek to się zmieniło złożył życzenia i wszystko wytłumaczył. Pracownik ministerstwa magii zabrał Lukasa na ulicę pokontną aby pomóc mu zrobić zakupy, na początku Lukas podchodził to tych zakupów z dystansem jeszcze do końca nie wiedział co się dzieje kiedy podekscytowany kupił swoja pierwszą różdżkę nie mógł w to uwierzyć ulica żyła własnym życiem wszystko się ruszało widział rzeczy, których nigdy nie widział wszystko magiczne z zaczarowane.Pracownik ministerstwa magii był bardzo miły wszystko mu wytłumaczył i pokazał jak wejść na ukryty peron do Hogwartu, który znajduje się w ceglanej ścianie między peronem 9 a 10 a dalej poszedł już sam do pociągu.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Cześć jestem Lukas... Lukas Jackson. A ty ?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Byłem kiedyś ale nie zwracałem uwagi na jego lokalizacje zresztą znajdz sobie na mapie czy w internecie.)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*Lukas patrzy na niego z skrzywioną miną*Co to ma być !!???

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:

Wszedłem przez przypadek i mnie bardzo zainteresowało, ponieważ zawsze lubiłem "Harrego Pottera"

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?

Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
N4D1A
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 202
Tematy: 6
Sie 2017
81
Hufflepuff
#2
Wstrzymane

Pozwolę sobie zacząć, od zaproponowania, zaznajomienia się z niżej wklejonym linkiem do poradnika, który z całą pewnością pomoże ci poprawić podanie oraz dopomoże ci w odnalezieniu siebie na serwerze, byś mógł czerpać całymi garściami z jego uroków.


Powody przez które podanie zostało wstrzymane:

1. Twoje nazwisko jest już na serwerze, więc prosiłbym o jego zmianę.

2. Każda szkoła ma określony rejon, z którego prowadzi swoją rekrutację, i na przykład patrząc po miejscu urodzenia i zamieszkania twojej postaci, trafiłbyś raczej do Durmstrangu, więc proponuje opisanie przeprowadzki z Katowic w jakieś bardziej Angielskie rejony, bo niestety na tym serwie prowadzimy Hogwart.

3. Status krwi 0%, w takiej sytuacji w historii musisz opisać jak do ciebie przychodzi pracownik ministerstwa magii i wprowadza cię we wszystkie niezbędne informacje o tym kim jesteś i czym tak na dobrą sprawę jest świat Magii.

4. Jedenastolatek "Krwawie rozprawiający się ze swoimi wrogami" ? Proszę to usunąć i dodać parę cech charakteru, rozpisując je tak, jak rozpisałeś porywczość swojej postaci.

6. Poza "Pytaniem Pomocnika" sprawdzającego znajomość pojęcia "OOC", w podaniu niedozwolone jest pisanie emotikonów, skasuj je.

5. Przerób wygląd swojej postaci by było wiadomo że grasz jedenastolatkiem, ewentualnie proszę tu wkleić zgodę na gigantyzm, bo nie jest normalnym że jedenastolatek ma wzrost przeciętnego, dorosłego mężczyzny i jest umięśniony jak jakiś wojownik z MMA. Popraw to.

6. Historia Postaci musi zawierać:
-Dzieciństwo
-Objawienia mocy spowodowanej silnymi emocjami
-Otrzymanie listu z Hogwartu.
-Opis zakupów na pokątnej.
-Odjazd z stacji Kings Cross
(Czegoś mi brakuje w tej historii, łącznie z opisem wprowadzania cię do świata magii przez pracownika Ministerstwa, który jest wymagany w przypadku kiedy osoba nie miała nikogo kto mógłby wprowadzić ją w ten świat)

7. Błędnie odpowiedziałeś na "pytań pomocnika", popraw to.

8. Akcje Czynności piszę się w trzeciej osobie.

3 dni na poprawę
3 szanse poprawy
Why are we still here? Just to suffer? 
ProXokSGra
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Sie 2018
0
#3
Poprawione
N4D1A
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 202
Tematy: 6
Sie 2017
81
Hufflepuff
#4
Wstrzymane

Powody:

1.Dodaj parę zdań do wyglądu swojej postaci

2.Minister Magii jest czymś w rodzaju Prezydenta w świecie magii... tak więc raczej bezpośrednio by nie przyszedł po ciebie, prędzej najzwyczajniejszy pracownik Ministerstwa Magii by cię odwiedził.

3.Podałeś złe nazwisko w Pytaniu Pomocnika

3 Dni na Poprawę
2 Szanse
Why are we still here? Just to suffer? 
ProXokSGra
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Sie 2018
0
#5
Poprawione ponownie
N4D1A
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 202
Tematy: 6
Sie 2017
81
Hufflepuff
#6
Slytherin:
Zaakceptowane!
Trafiasz do...
[Obrazek: GnXTpe2.png]
Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].
Why are we still here? Just to suffer? 



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.