Witaj!

Ucz.1 MIKI Mikeyla Cesaire
Shizuku
Czarodziej




Posty: 142
Tematy: 27
Maj 2016
372
Gryffindor
#1
[Obrazek: PjLCyKt.png]
czyli Mikelyla Cesaire.
Urodzona 1 kwietnia w Manchesterze, gdzie
aktualnie mieszka.
Obecnie uczęszcza do pierwszej klasy
w Hogwarcie jako puchonka.



Wygląd
[Obrazek: 38ckkz1.jpg]
(rysunek mojego autorstwa)
Miki to średniego wzrostu, ciemnoskóra dziewczynka o lekkiej nadwadze, jej całe ciałko jest przyjemnie pulchniutkie a twarz okrąglutka. Posiada szerszy, zadarty nosek i duże, pełne usta o zaokrąglonym łuku kupidyna. Włosy układają jej się w drobne loczki, zazwyczaj spina ich część w dwie kitki na czubku głowy żółtymi kokardkami. Posiada duże oczy, otoczone grubą warstwą rzęs, w kolorze złota.



Charakter
[Obrazek: ALx3waU.png]
,,TY NO NIE WIEM ALE HYBA DOBRY CZŁOWIEK **nieczytelny fragment** LUBIEM ZWIERZAKI NAWET TAK CZENSTO NIE PRZEKLINAM, ALE DISY ROBIE, ALE TO SZTUKA TO SIE NIE LICZY. ZAWSZE CI POMOGE CHYBA ZE MASZ PROBLEM DO KTOREGOŚ Z MOICH BRO. USMIECHAJCIE SIE WIENCEJ LUDZIE BO RZYCIE JEST PIEKNE I RADOSNE” ~ Miki
,,Nie zastanawiasz się zbytnio nad tym co mówisz, a wszystko dla ciebie jest proste jak drut. To właśnie twój wyluzowany i “miejski” styl życia, sprawia osobom wokół ciebie tyle powodów do uśmiechu. Przy tobie momentalnie opuszczam gardę i tracę swoją powagę. Jestem pewna, że to dotyczy nie tylko mnie. Sprawiasz, że ludzie robią rzeczy sprzeczne ze swoją naturą. Jesteś poetą ulicy i typowym przykładem odwalacza. Robisz wszystko spontanicznie i wręcz nieprzewidywalnie.” ~ Bro Shannon
,,Super się z tobą robi rap” ~Beatboxer Eva
Na dodatek jest słodka i dba o swoją dziewczęcość.


Historia
[Obrazek: r53NG4n.jpg]
Żyła sobie robiąc rap i street art
O życiu Miki mówi jej muzyka, tu nie będzie historii, gościu.



Ciekawostki
[Obrazek: x0zTfGO.jpg]
- Ma silną dysleksję i dysortografię
- Uwielbia słodycze
- Jej największym idolem jest Snoop Dogg
- Chciała być koszykarzem, ale dostała kontuzji kolana
- Kiedyś ukradła skitelsy ze spożywczaka
- Ma słabość do słodyczy
- Jej boginem jest Eminem
- Twierdzi, że jest artystką streetartową. Na ścianach przedmieścia Manchesteru znajduje się ponad kilkadziesiąt podpisów ,,MIKI TU BYŁA”
- Jej pismo jest tak niewyraźnie, że zmuszona jest pisać same wielkie litery o wysokości co najmniej dwóch centymetrów
- Jest uzależniona od oranżady w proszku i skitelsów
- Ma lekką nadwagę
- Jej największą miłością jest rap


Relacje
[Obrazek: 9Fnfzbw.jpg]
Potężna Eva - beatboxer, bro i największy rywal
SUPER RYWALIZOWAĆ ZE SWOIM BRO, BYLAS NAPOCZATKU TYLBO BABA OD BEATBOX, POTEM BYLAS BRO, APOTEM WYZWALAS MNIE NA RAP BITWE. WTEDY POCZULAM, ZE ZYCIE POSTAWILO PRZEDEMNA OGROMNE WYZWANIE ALE UCZEN NIE PRZEROSNIE MISTRZA
Shannon lider, żelazna dama ale może zaspać
OGÓLNIE TROCHE BEKA JAK NAGLE ZASYPIASZ A POTEM CI SIE MOZG RESETUJE. KOZAK JESTES, EPICKA BYLA TWOJA WALKA O PUNKTY, POWINNAS BYC KIEDY JAKIES GENERAL, PRZYWODZCA LUDU. TY KRZYCZYSZ CZAPKI Z LISOW SA MODNE TO WSZYSCY KRZYCZA CZAPKI Z LISA SA MODNE. CIESZE SEI ZE MAM TAKIEGO BRO JAK TY, JAK TY KRZYKNIESZ CZAPKI Z LISA SO MODNE TO JA TEZ KRZYKNE CZAPKI Z LISA SA MODNE.
Bianca flirciara, baba do odpałów
   NORMALNIE UCIEKALAM Z NIA PRZED PREFEKTAMI, AKCJA MIODZIO. POMOGALA MI Z LITERKOWYMI CWICZENIAMI I CZYTANKAMI. ROBIE Z NIA I SHANNON FAJNO RZECZ DLATEGO JEST FAJNA. ROBI ROMANS Z FRANCUZEM
Ryo - chłopak od ryżu
GOŚCIU NO ILE TY JESZ, NO WINCEJ NIZ JA MIMO ZE UZYWASZ TYCH PALECZEK GDZIE TO SIE NIC NIE NABIERA, JA BYM NA TO MOGLA CO NAJZWYJE KOTLETA NABIC I JESC NA OKOLO. LUBIE TWOJE WLOSY I TWOJA SKOSNA TWARZ, NO KURCZA. FRYZURY TO MASZ KOZAK I OGOLNIE SMIESZNY JESTES. TYLKO NIE OGARNIAM DLACZEGO JAK JESTES W KUCHNI TO ZAWSZE WPIERDZIELASZ RYZ JAK JEST TAK DUZO CIASTECZEK.
Terra ci nie odpuści
ALE TY TO MASZ GADKE, KAZDEGO PRZEGADASZ. JA TAK NIE UMIALAM JAK MNIE ZLAPALI ZA ROBIENIE STREET ART, TY BYS NORMALNIE BYS PRZYGADALA TAK TYM BAGIETOM ZE BY JESZCZE UCIEKLI. PRAWIE ZALATWILAS PREFEKTA, ZROBILAS ZE MNA ODPAL, NO KURCZA. BADZ MOIM JEDNYCH Z NACZELNYCH BRO. 
Grenda fajna baba
JAK CIE TU NIE LUBIC JAK JESTES SLICZNA, LUBISZ CIACHA, MASZ FAJEN DZIEWCZENSKIE GADZETY. JESTES ISCIE DOSTOJNA I ELEGANCKA, JESTES KWINTESENCJA KOBIECOSCI, PODZIWIAM NORMALNIE.
Matt jajcarz
NO KURCZA GOŚCIU, JESTES KOZAK JAJCARZ. SZKODA ZE NIE WIDUJE CIE CZESCIEJ BO CHCIALABYM ZEBYS BYL MOIM BRO, DOBRZE SIE Z TOBOM DOGADUJE, POTRAFISZ NAWET ROBIC BEATBOX CO PLUS. 
Angel słodziak jak lolitka
NO W SUMIE SMIESZKI BO MYSLALAM ZE JESTES DZIEWCZYNA. MONDRY Z CIEBIE GOSC ALE ZAWSZE JAK CIEBIE WIDZE TO MAM OCHOTE SIE SMIAC BO PAMIETAM JAK PODRYWALES GOBLINA. TROCHE SZTYWNIAK JESTES, WIEC WYCIAG KIJKA Z TYLKA I CHODZ CZASEM ZE MNA NA PRZYGODE.
April brzoskwinka
TAKA BARDZIEJ PSIAPSI NIZ BRO, CHO CZASEM ZE MNA ZROBIC RAP, ALBO POSZALEC NO. JA WIEM ZE PREFEKT DO DYSCYPLINA I TAKIE NO ALE PLIS, CZASMI CHODZ SIE POBAW.
Święta Lexie 
NO MASZ DOBRE SERDUCHO, JESTEŚ MILA, WRAZLIWA BARDZO NO I CIE LUBIE. NIE JESTES JAKAS SZALONA CZY COS, ALE TO NIC ZLEGO OPROCZ TEGO ZE CIEZEJ MI SIE Z TOBA DOGADAC. DOBRZE ZE JESTES DOBRY CZLOWIEK I NIE KONFIDENT, MIMO ZE NIE LUBIUSZ JAK KTOS WYCHODZ PO CISZY I TRACI PUNKTY.
Regi idzie na przeszpiegi
GOŚCIU GDZIE TY SIE CHOWASZ JA CIE TU CHCE ZROBIC MOIM BRO, JESTES FAJNY, POSZANOWELS MOJ DIS NA CALLIDORE NO JAK TU CIE NIE LUBIC. 
Callidora ork
śCIĄGI BIERZ DO RĄK, LEPIEJ ZMYKAJ STĄD, BO DOPADNIE CIĘ JEJ TRĄD.
Marsen Wrum Wrum
NIE TO PAN MARSEN TO KOZAK ZMIENIL DLA MNIE HASLO SPECJALNIE BO NIE UMIALAM SIE NAUCZYC TEJ CHINSKIEJ WYLICZANKI. 
LR francuski kochaś Bianki
KURCZA GOSCIU WYCIAGNIJ KIJKA Z TYLKA BO CIE BIANCA NIE ZECHCE ONA CHCE ROZRYWKOWEGO CHLOPAKA TAKIEGO.


 
Julia154
Azkaban




Posty: 126
Tematy: 8
Maj 2015
Hufflepuff

#2
Karta zacna a relacja z eva potezna
SirLexPLAY
Pan Serek




Posty: 435
Tematy: 43
Lis 2016
Hufflepuff

#3
Co.
Valturi
Czarodziej




Posty: 361
Tematy: 22
Sty 2018
257
Slytherin
#4
Ja myślałem że to facet wchodząc w tą kp.
Już miałem pisać czemu jest wszędzie "Jej" etc.
Iksde
Vita_MinkA
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 186
Tematy: 22
Mar 2016
537
#5
pieknosc
Mathef
Czarodziej




Posty: 8
Tematy: 4
Sty 2017
19
#6
Gruuuubo!
Polecam 
Aveloo
cyborg




Posty: 73
Tematy: 7
Lip 2018
102
Slytherin
#7
YIKES,  "z Kalkuty"... D: No ale cóż, jestem tu! No i przede wszystkim - ciekawa i niekonwencjonalna karcioszka, RzEPKA for you!
DonStorm
Francuz.




Posty: 20
Tematy: 2
Kwi 2018

#8
Ziomalka cnie.
(Chyba tak to sie pisze.) 
Shizuku
Czarodziej




Posty: 142
Tematy: 27
Maj 2016
372
Gryffindor
#9
up bo koks miki
KapitanUkraina
Legendarny Gracz




Posty: 356
Tematy: 16
Sty 2019
71
Gryffindor
#10
[Wideo: https://youtu.be/I8B1118wp98?t=421]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.