Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia - Poprawione
Konkidonki
Czarodziej




Posty: 20
Tematy: 11
Sie 2018
0
#1
Exclamation 
Jack Poster
Miejsce urodzenia: Londyn                                           NAPRAWIONE
Status krwi: 25%
Cechy charakteru: Nieboję się podejmować ryzyko dlatego jestem odważny, potrafię zmierzyć się z swoimy słabościami dlatego jestem szczery ze sobą, cenie sobie przyjaciul na których moge polegać dlatego uważam że jestem lojalny
Wygląd postaci: Mam ciemne włosy, zawsze nosze białe ubrania, mam 11 lat, mam 146cm  ,średniej długości włosy, niebieski kolor oczu,
Historia postaci: Przed pójściem do hogwartu miałem smętne życie, moja mama czarodziejka i mój tata czarodziej byli bardzo pomocni, lecz miałem duże problemy w szkole z kolegami, nagle w moje 10 urodziny w szkole zostałem pobity przez chłopaków byłem bardzo smutny *płakałem* i nagle jak znowu chcieli mnie uderzyć to na 5metrów ich wyrzuciło, rok później dostałem list z zaproszeniem do szkoły magii i czarodziejstwa w Hogwarcie. W następny dzień poszedłem z tatą na ulice pokątną kupić różdżkę, kocioł, szatę , zwierzę w moim przypadku sowę.Po kilku godzinach spędzonych na ul. Pokątnej poszedłem z tatą na stację pociągowy Kings Cross, na peron 9-3/4 z którego pojechałem do Hogwartu

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Nazywam się Jack Poster , a ty jak  się nazywasz?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]:
/o Pałac Kultury w Warszawie jest na skrzyżowaniu ulicy Marszałkowskiej i al.Jerozolimskiej
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *odbiera talerz idąc do stołu*

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
Jestem fanem Serii Harry Potter,bylem na innym serwie po czym jak on został zamknięty szukałem innego
Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?  Tak



Jeszcze 1...Jak zrobię 3 próby i będą 3 błędne to co się stanie?



POPRAWIONE
N4D1A
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 202
Tematy: 6
Sie 2017
81
Hufflepuff
#2
Wstrzymane

Porada:

Zapraszam do przeczytania Poradnika który jest bardzo dobrym wprowadzeniem na serwer, definitywnie może pomóc poprawienie podanie, oraz sprawić że o wiele łatwiej będzie ci odnaleźć się na serwerze:


Powody wstrzymania Podania:

1. Wybór czystości krwi 75% oznacza wybranie dla siebie najbardziej rygorystycznego progu sprawdzania ze strony weryfikatora.

2. Nie jest możliwe aby twoja postać miała 75% czystości krwi skoro dziadkowie są mugolami... Tak więc skoro oni są mugolami to twoi rodzice mają po 0% krwi i są mugolakami, a z powietrza nie zagęścisz 0% do 75%

3. Cechy charakteru muszą być opisane a nie wyliczone.

4. W śród cech muszą znajdować się co najmniej dwie negatywne.

5. Raczej po świecie nie chodzą dzieci umięśnione na Mariusza Pudzianowskiego z lat jego kariery w "Strong Menach"

6. Nie możesz pisać podania na trzynastoletniego ucznia, bo rekrutacja dla postaci ucznia kończy się kiedy ma lat jedenaście.

7. Zbyt krótki opis wyglądu postaci

8. Wygląd nie jest miejscem na opisywanie lęków.

9. Jedenastolatki nie mają 152 cm wzrostu, chyba że graczu okażesz ssy zgody moderatora na to by twoja postać była pół gigantem.

10. Proszę usunąć rozmiar buta z wyglądu postaci, albo przynajmniej opisać jakiej jest to firmy, albowiem każda firma ma inaczej opisany rozmiar butów.

11. Historia twojej postaci musi zawierać:
-Rozbudowany opis Dzieciństwa
-Objawienia mocy spowodowanej silnymi emocjami
-Zakupy na ulicy pokątnej.
-Otrzymanie listu z Hogwartu
-Odjazd z stacji Kings Cross
(Czegoś mi tu brakuje)

11. Objawienie twojej mocy magicznej musi zostać objawione przed jedenastymi urodzinami, oraz musi nastąpić za sprawą silnych emocji.

12. List ze szkoły otrzymujesz w okolicy swoich jedenastych urodzin, a nie trzynastych a warunkiem otrzymania go, jest objawienie mocy magicznej pod wpływem przeżywania silnych emocji, a nie pod wpływem czegoś ala nieudanego porwania ze strony ufo.

13. List z hogwartu powinieneś dostać w okolicach jedenastych a nie trzynastych urodzin

14. Nie podawaj dokładnej listy zakupów z pokątnej.

15. Brakuje w twojej historii elementów z wypisanego przeze mnie w punkcie 11.

16. Popraw odpowiedzi w pytaniu Pomocnika

3 Dni na poprawę
3 Próby poprawy
Why are we still here? Just to suffer? 
N4D1A
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 202
Tematy: 6
Sie 2017
81
Hufflepuff
#3
Gryffindor:
Zaakceptowane!
Trafiasz do...
[Obrazek: 58FGqR8.png]
Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].
Why are we still here? Just to suffer? 



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.