Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
martynka055
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 2
Sie 2018
0
#1
Imię i nazwisko: Sarah Meghan 

Miejsce urodzenia:  Szpital Św. Munga, Londyn

Status krwi: 50%

Cechy charakteru: Sarah jest spokojna i miłą dziewczyna.Smiało dąży do celu aby go zrealizowac.Sarah również jest bardzo towarzyska niektorzy na pierwszy rzut oka nie chca sie z nią zadawac lecz gdy ktos z nią porozmawia to spędza z nim owiele wiecej czasu niz ze swoimi przyjaciółmi. pamieta owiele wiecej rzeczy niż jej znajomi. Jest pewna siebie i odważna to wlasnie daje jej dązenie do wyznaczonego przez nią celu.Sarah jest także niecierpliwa i dużo sie awanturuje co nie zawsze wychodzi jej na dobre.

Wygląd postaci:  Sarah jest szupłą i zgrabną dziewczynka, ma chudą ,zaookrągloną twarz i zgrabnym nosem. Oczy ma brązowe a włosy długie zadbane i brązowe. Zazwyczaj ubiera sie modnie ale najczęściej nosi w wakacje spodenki i krótki rękawek a w zime czarne jeansy i bluze.Sarah nie zawsze ubiera sie ładnie niektóre dziewczynki sie z niej śmieją ma także odstające uszy

Historia postaci: Urodziłam sie 26 lutego 2054 roku.Rodzina była bogata więc gdy mama przyniosła mnie do domu na rękach zobaczyłam mnóstwo zabawek dla mnie bylam jedynaczka wiec tylko dla mnie . Gdy mialam 6 lat poszłam do przedszkola zaprzyjażnilam sie tylko z jedna dziewczynka nazywałą sie ona Viktoria odrazu załapałysmy kontakt gdyz inne dzieci mnie nie polubiły i tak mijały lata w przedszkolu. Nadeszła 1 klasa znalazłam wiecej kolezanek które mnie polubiły po szkole chodziłysmy razem na lody do kina.w wakacje rodzice kupili mi samolot na pilota gdy latałam nim był za duży wiatr i wpadł mi do wody ale nie umiałam pływać siedziałam na trawie i bardzo płakałam i histerowałam  nagle samolot podleciał w moje ręce. 26 lutego mając już 11 lat w moje urodziny niespodziewanie wleciała przez okno sowa miała ona list z hogwartu w liście było napisane,że dostałam sie do hogwartu.Kolejnego dnia mój tata zabrał mnie do dziurawego kotła było tam mnóstwo czarodzieji gdy podeszliśmy do ściany mój tata machnął różdżką i pojawiliśmy sie na ulicy pokątnej.Tata dał mi pieniądze i powiedział żebym poszła do pana  Ollivandera kupic różdzkę .Pan zaczął szukać różdzki i znalazł kazał mi machnąć,machnełam a pan Ollivandera powiedział ze to ta różdzka.Wróciłam do rodziców a Potem zaczeliśmy sie pakować.Na następny dzień dotarliśmy na dworzec i przeszliśmy przez ściane, nagle pojawiliśmy sie na peronie 9 i 3/4 pożegnałam się i weszłam do wagonu. I właśnie tak zaczeła sie moja przygoda ze szkołą magii. 
Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
*podnosi wzrok na Steavena i mowi* cześć nazywam sie Sarah miło mi cię poznać 

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Nie mam pojecia gdzie znajduje się pałac kultury nigdy nie bylam w Warszawie.)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*patrzy na Stevena* dziękuje bardzo, byłam głodna 

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
Od kolegi

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? 
Tak , wiele razy

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Wilk
Siemowit




Posty: 512
Tematy: 6
Lip 2017
95
Hufflepuff
#2
Najpierw usuń wszelkie elementy kolorystyczne, bo razi w oczy.
martynka055
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 2
Sie 2018
0
#3
Wilk napisał(a): (19.08.2018 11:49)Najpierw usuń wszelkie elementy kolorystyczne, bo razi w oczy.

Poprawione
Wilk
Siemowit




Posty: 512
Tematy: 6
Lip 2017
95
Hufflepuff
#4
Wstrzymuje. 
Rozpisz charakter, brakuje mi przynajmniej dwóch wad. To samo z wyglądem. Dopisz do historii jeszcze parę zdań złożonych, poza tym podanie nie zawiera takich fragmentów jak: objawienie mocy czarodzieja spowodowanej silnymi emocjami, zakupów na pokątnej oraz odjazdu ze stacji Kings Cross. Źle odpowiedziałaś na drugie pytanie w pomocniku.
3 dni, 3 szansę.
martynka055
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 2
Sie 2018
0
#5
Wilk napisał(a): (19.08.2018 13:54)Wstrzymuje. 
Rozpisz charakter, brakuje mi przynajmniej dwóch wad. To samo z wyglądem. Dopisz do historii jeszcze parę zdań złożonych, poza tym podanie nie zawiera takich fragmentów jak: objawienie mocy czarodzieja spowodowanej silnymi emocjami, zakupów na pokątnej oraz odjazdu ze stacji Kings Cross. Źle odpowiedziałaś na drugie pytanie w pomocniku.
3 dni, 3 szansę.

Poprawione
Wilk
Siemowit




Posty: 512
Tematy: 6
Lip 2017
95
Hufflepuff
#6
Zaakceptowane!
Trafiasz do...
[Obrazek: 58FGqR8.png]
Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.