Witaj!

[Dor] Cassiopeia Lestrange
Nagini
Jędza




Posty: 819
Tematy: 134
Lip 2015
1,482
Slytherin
#1
Star 
[Obrazek: a0314594f79891d212e9e1e43b3c54b5.png]
[Obrazek: 3CswEBf.png]
Cassiopeia Lestrange jest bezsprzecznie jedną z najbardziej kontrowersyjnych osobistości w świecie magii. I choć wielu nie słyszało jej jakże pięknego śpiewu, to tak naprawdę każdy wie kim jest ta mała, nieznośna suka. Pod z pozoru niewinną maską kryje się wyrachowana i bezwzględna czarownica, która przez całe dwadzieścia lat swojego życia robiła wszystko, aby zapewnić sobie bogate i pełne luksusów życie. Ale bycie dziedziczką nie jest tak proste jak się wydaje. Przekleństwo, jakie wcześniej niebywale jej przeszkadzało, okazało się kartą przetargową w wielu ważnych dla niej sprawach. W krótkim czasie otoczona została śmiercią wielu bliskich osób, w tym matki, macochy i rodzeństwa, co przez wielu nadal uważane jest za podejrzane. Jako córka jednego z najbardziej znanych czarodziejów dwudziestego-pierwszego wieku, zyskała wiele korzyści. Nie można zapomnieć o fakcie, iż jest czarownicą czystej krwi, która, mimo wielu wątpliwości ze strony rodziny, zdolna była wydać na świat aż dwóch potomków, co zapewniło przedłużenie linii rodowej.

Cassiopeia od zawsze, niczym pasożyt przylegający do swojego nazwiska, korzystała z tego, co dawały jej korzyści z bycia czarownicą czystej krwi. Była nieznośną ślizgonką i zawsze dawała się we znaki kadrze nauczycielskiej, która nigdy nie odważyła się poważnie jej ukarać. Jako mała księżniczka w wielkim magicznym zamku, uważała się za najlepszą, a opinia innych, mniej ważnych dla niej osób, była niczym. Częściej niż książki, w swych dłoniach trzymała małe, przenośne lusterko, w którym widziała coś, co jako jedyne nie budziło w niej odrazy. Jako ta wychowana w domu pełnym kłamstw i manipulacji, sama stała się w tym mistrzynią. Ta umiejętność pozwoliła jej dostać się do redakcji Proroka Codziennego, gdzie za niemałą stawkę mogła siać ogromny zamęt. Ale to nie to zapewniło jej rozgłos jakiego pragnęła, lecz moment, w którym poszła w ślady swojej matki, wydając pierwszy album. Jako piosenkarka również czerpała korzyści z faktu, iż jest córką Cary. Jej trasy sięgały daleko poza Wielką Brytanię, a jej imię stało się rozpoznawalne w wielu miejscach na świecie. Karierę muzyczną przerwała po urodzeniu dwójki dzieci - Corvusa i Narcissy Lestrange’ów. Nikt tak naprawdę nie wiedział kto jest ich ojcem, ale każdy doskonale zdawał sobie sprawę z tego, że jej kochankami byli przedstawiciele rodów czystej krwi, co nie było większym problemem. Po wielu podbojach miłosnych i zbudowaniu rodziny, klątwa dała się we znaki, uderzając w zdrowie psychiczne kobiety. To zmusiło ją do przerwania kariery i wyjechania do prywatnego zakładu w Paryżu, gdzie leczyła się przez ponad rok. Po powrocie na wyspy brytyjskie zamieszkała wraz ze swoim partnerem i dziećmi, chcąc ponownie wrócić na wyżyny świata magii. W pewnym momencie swojego życia, po prostu zniknęła, pozostawiając po sobie jedynie parę białych piórek.

Aron Lestrange
Ojciec
No dobrze, tatusiu. Co mogłabym ci powiedzieć... Z pewnością nie jesteś dobry w podejmowaniu dobrych decyzji, bo wzięcie za żonę jakiejś przygłupawej charłaczki Belli Dregtiv, było czymś, co mocno uderzyło w naszą rodzinę. Ale teraz, gdy ta suka smaży się w piekle i zapewne romansuje tam z bin Ladenem, osiągnęliśmy pewne porozumienie. W końcu jesteś źródłem dochodów, co nie?

Caroline Stronghold
Matka
Na całe szczęście nie pożyłaś zbyt długo, dzięki czemu uniknęłam wychowania przez kobietę, która byłaby dla mnie teraz sporą konkurencją na rynku. A, jeszcze jedno. Zapewne nigdy się już nie zobaczymy, więc chciałabym ci życzyć wszystkiego co najlepsze. Buziaczki, pa.

Priscilla Stronghold
Kuzynka
Moja kochana Priscilla. Zawsze u mego boku, nawet wtedy, gdy mogłyśmy wpaść w prawdziwe kłopoty. To smutne, że nie mamy już kontaktu, bo byłaś jedną z niewielu, którzy myśleli w sposób zdrowy, czyli mój.

Perseus Stronghold
Brat
Zawsze byłeś niezłym dupkiem i właśnie dlatego jeszcze się od ciebie nie odwróciłam. Mimo wielu moich przytyków, zawsze stałeś obok i pomagałeś, więc pamiętaj, że możesz na mnie liczyć.

Madelaine Storm
Dawna przyjaciółka
To smutne, że się zabiłaś, ale tylko tego można było się po tobie spodziewać. Mam tylko nadzieję, że w piekle nie spotykasz się z Bellą i nie dajesz Hitlerowi po kątach.

Bella Dregtiv
Macocha
Jesteś martwym dowodem na to, że głupota przenosi się genetycznie. Twoje dzieci są tak samo tępe jak ty, suko.

Vergil Meaddl
Ukochany
Cieszę się, że miałam okazję cię poznać. Teraz mam tylko ciebie, ojca i nasze dzieci. Mam nadzieję, że to z tobą będę miała okazje spędzić resztę swojego życia. Choć nie ukrywam, że nasz ogrodnik ma całkiem ładny tyłe... To znaczy, pamiętaj, że cię kocham.

TeksuSiK
Czarodziej



Donator

Posty: 215
Tematy: 25
Sty 2018
148
Gryffindor
#2
Repkuje
Miranda
Azkaban




Posty: 7
Tematy: 1
Wrz 2017
Ravenclaw

#3
Eron Baltimore | Areque Uczeń "A na trzeci dzień Bóg stworzył strzelbę Remingtona, by człowiek mógł walczyć z dinozaurami. I homoseksualistami. Amen."

Kocham cie Cara Heart
Repke juz dałam xD
Valturi
Czarodziej




Posty: 361
Tematy: 22
Sty 2018
257
Slytherin
#4
Aż chyba dam unrep za to "Madeline".
Poprawiaj na Madelaine grr
MateVu
Atencjusz




Posty: 352
Tematy: 25
Sty 2015
239
Slytherin
#5
Przecudowne, przepiękne
Shizuku
Czarodziej




Posty: 142
Tematy: 27
Maj 2016
372
Gryffindor
#6
Fajno, fajno
RoxStars
łajdak



Donator

Posty: 359
Tematy: 13
Sty 2017
112
Gryffindor
#7
Repkuje.
Veniqui
Fałszywy Odmieniec



Donator

Posty: 683
Tematy: 39
Gru 2015
1,005
Slytherin
#8
Nie bede
SirLexPLAY
Pan Serek




Posty: 435
Tematy: 43
Lis 2016
Hufflepuff

#9
*spadł z krzesła*
Kolorowo15
Czarodziej




Posty: 278
Tematy: 28
Gru 2014
Ravenclaw

#10
O NIE TO TA OPIEKUNKA KTÓRA JEST W KONTAKCIE Z SZATANEM! :O



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.