Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
TropicalSnowman
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 2
Sie 2018
0
#1
Imię i nazwisko: Jerry Ferltz
Miejsce urodzenia: London
Status krwi:  50%
Cechy charakteru: Jestem osoba mila i pomocna. Jak mnie ktos zdenerwuje staram sie opanowac ale jest ciezka. Duzo pracuje poniewaz to mnie uspokaja. Nie lubie osob co cwaniakuja, jak ich widze to ciezko mi sie opanowac. Przez to jestem nerwowy i nieopanowany
Wygląd postaci:Wyskoki Brunet z długimi włosami. Szczuply i lekko umiesniony. Zielone oczy. Blizna na prawym policzku. Najczesciej ubrany w garnitur.
Historia postaci: W dziecinstwie wyjechalem do Rosji na 8lat. Nauczylem sie tego jezyka w 80%. Po skonczeniu 8lat wrocilem do Anglii gdzie przez 2 lata uczylem sie jezyka angielskiego. Skonczylem 10 lat gdy zobaczylem jak ktos zabija moja matke. Chodzilem do psychologa. Rok pozniej zobaczylem ta osobe ktora ja zabija, strasznie sie zdenerwowalem i chcialem go zlapac gdy on  wyciagnalem reke i  zranił mnie nozem w prawy policzek po czym zostala mi blizna, przez co zdenerwowalem sie i  w momencie wyciagnalem do niego reke a on uderzył w scianę z duza sila. I dopiero zrozumialem jak ojciec mowil ze nie chodzil do normalnej szkoly tylko jakies innej. Nastepnego dnia dostalem dziwny list, ojciec domyslil sie. Byl to list w ktorym bylo napisane ze zostalem przyjety do Hogwartu i jeszcze tego dnia ojciec zaprowadzil mnie na ulice pokątą gdzie kupiłem swoja pierwsza rozdzke i kota. Nastepnego dnia juz ojciec zaprowadzil mnie na peron na stacji Kings Cross gdzie powiedzial mi troche o Hogwarcie. Gdy skonczyl przyjechal pociag do ktorego wsiadlem i po chwili wuryszylismy.
Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Czesc, ja sie nazywam Jerry Fritz, a ty?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(ja jestem z podkarpacia i nie znam adresu.)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*Odbiera* Chetnie spróbuje.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Z internetu

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
N4D1A
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 202
Tematy: 6
Sie 2017
81
Hufflepuff
#2
Wstrzymane

Porada Weryfikatora:
Zapraszam do przeczytania Poradnika który jest bardzo dobrym wprowadzeniem na serwer, definitywnie może pomóc ci w poprawnym napisaniu podania, oraz sprawić że o wiele łatwiej będzie ci odnaleźć się na serwerze:


Powody wstrzymania podania:

1. Ród Fritzów już istnieje, zmień nazwisko swojej postaci.

2.W cechach charakteru musisz mieć opisane co najmniej dwie negatywne cechy.

3.Nie sądzisz że coś jest nie tak, że jedenastoletnie dziecko wzrostem bije o głowę statystycznego, dorosłego mężczyznę?

4. Jeśli chcesz by twoja postać miała jakieś blizny, czy inne defekty, warto by było opisać ich genezę w historii postaci.

5. W wieku trzech lat niektóre dzieci nawet nie mówią... sądzę że raczej nie opanowałbyś w tym czasie języka rosyjskiego do poziomu umożliwiającego ci recytowanie radzieckich haseł propagandowych.

6. Niestety w Anglii jest inny system edukacyjny niż w Polsce, tak więc no... Albo zmodyfikuj tą historię, albo poproś jakiegoś Admina żeby nastała rewolucja systemu oświaty w Wielkiej Brytanii, żeby pasowało pod twoją historię.

7. Jedenastoletnie dziecko, definitywnie nie biegło by łapać jakiegoś morderce, w końcu hej, jak dał radę zabić dorosłą kobietę, to jak 11 letni chłopiec w gajerku miałby zagrozić zimnokrwistemu mordercy?

8. Nie możesz pisać w podaniu o tym że miałeś kontakt z postaciami kanonicznymi... 

(I tak swoją drogą Hagrid to raczej nie żyje, na serwerze mamy rok 2065, tak więc trochę odległe czasy od tego co działo się w książkach i filmach)

9. Do twojej postaci przyszedł by tylko i wyłącznie list. W przypadku kiedy nie masz opiekuna,albo osoby w rodzinie która mogła by cię wprowadzić do świata magii, przychodzi pracownik ministerstwa magii który to robi, no ale jak sam napisałeś twój ojciec wie co i jak w kwestii czarodziei, to w takim razie on powinien cię zaprowadzić na pokątną, no i na peron 9 i 3/4

3 dni na poprawę
3 szansy poprawy
Why are we still here? Just to suffer? 
N4D1A
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 202
Tematy: 6
Sie 2017
81
Hufflepuff
#3
Wstrzymane


Na przyszłość proponuję zaznajomić się z poradnikiem + napisać szybką odpowiedź pod swoim podaniem po tym jak je zedytujesz, żeby było widać że je poprawiłeś...

Link do poradnika: 

Powody dalszego wstrzymania:

1. Usuń informacje o wzroście albo wklej ssy zgody na gigantyzm, nie przepuszczę jedenastolatka większego od statystycznego dorosłego mężczyzny.

2. Rozpisz bardziej wygląd.

3. Co twoja postać skończyła gdy zobaczyła że ktoś zabija jej mamę?

4. Jeśli przed wiekiem 11 lat nie objawi się u ciebie moc, nie dostajesz się do szkoły, a w wieku 23 lat, to już raczej nie ma sensu żeby cię ojciec zawoził na pokątkną, tym bardziej że już od 6 lat miałbyś hogwart za sobą.

5. Popraw to w jaki sposób napisałeś historie, tego się nie da czytać, masa niespójności i nielogicznych zdań.

6. Następnym razem proszę od razu po zedytowaniu podania napisać komentarz pod nim o treści "Poprawiłem".

Pozostałe próby 2/3
Why are we still here? Just to suffer? 
TropicalSnowman
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 2
Sie 2018
0
#4
Juz pozmienialem
N4D1A
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 202
Tematy: 6
Sie 2017
81
Hufflepuff
#5
Hufflepuff:
Zaakceptowane!
Trafiasz do...
[Obrazek: N8E9j5b.png]
Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].
Why are we still here? Just to suffer? 



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.