Witaj!

[1ucz] Nicolette Riannon
Naika
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 3
Mar 2018
11
#1
Nicolette Riannon 

Nicolette Urodziła się 25 Lipca 2052 roku. Krew dziewczyny jest w 75% czysta.
Młoda dziewczynka urodziła się w szpitalu Świętego Munga w Londynie. Aktualnie mieszka ze swoją rodziną w Riverhieghts. Podczas pobytu w Hogwarcie dumnie nosi szaty w barwach swojego domu Ravenclaw
**Na zdjęciu ma o wiele jaśniejszą karnacje**

 
[Obrazek: MEL2lMC.jpg]


 

Wygląd


Nicolette jest bardzo chudą jak i niziutka dziewczyneczka. Jednak jej waga oraz wysokość w niczym jej nigdy nie przeszkadzały, wręcz przeciwnie. Od góry patrząc na naszą piękność możemy zaobserwować ze jej włosy są koloru białego wiele osób porównywało ten odcień do śniegu. Nie upina ich, stara się by zawsze były rozpuszczone. Niżej możemy zauważyć niewielkie czoło jak na razie bez żadnych zmarszczek czy też innego rodzaju skaz. Poniżej owego czoła dziewczynki widać piękne duże oczy koloru jasno zieloniutkiego, jej czarno-szare brwi idealnie się z nimi komponują. Naszej uwadze również nie może ujść mały okrąglutki noseczek który dodaje jej niemałego uroku. Na jej twarzy odznaczają się również duże pełne usteczka które są w malinowym odcieniu. Jej cera jest bardzo jaśniutka co spowodowało, że pewnego dnia została pomylona z wampirem. Nie odstaje jednak od innych uczniów pod względem ubioru. Podczas pobytu w Hogwarcie dumnie nosi szaty swojego domu, Ravenclaw. Jednak kiedy tylko kończy się szkoła Nicolette ubiera się w jeansowe ogrodniczki, pod którymi znajduje się zazwyczaj jakaś luźna bluzeczka. Na swoich nóżkach zazwyczaj nosi zwykle trampki bądź adidasy. Na jej głowie stara się by znajdowała się jakaś ozdoba, zazwyczaj jest to jakiś wianuszek, z prawdziwych kwiatków.



Charakter



Nicolette jest to bardzo opanowana jak i mądra dziewczynka. Często lubi też być przemądrzałą czego ludzie zbytnio u niej nie lubią. Od zawsze uwielbiała spotkania ze swoimi znajomymi, czy to był wypad do jakiejś kawiarenki czy też po prostu do lasu, jest również bardzo otwarta więc zawieranie z nią przyjaźni nie jest zbyt trudne. Każdy jednak ma swoje wady jedną z  w przypadku Nicol jest na przykład lekkie lenistwo. Przez ową ceche Nicol nie zaraz niestety oblała jakąś kartkówkę. Nie lubi patrzeć na smutne czy też cierpiące, dlatego od zawsze uważała że nikt nie zasługuje na złe traktowanie. Nie zwraca uwagi na kolor skóry czy też rodzine z której dana osoba pochodzi, ponieważ każde życie jest dla niej ważne. Jednak jeśli ktoś naprawdę jej ubliża, niech się nie zdziwi, że dostanie Dętwotą.



Historia 

Będzie za niedługo obiecuje Shy



Relacje


Terra Solberg- „Poznałam ją w nietypowych okolicznościach albowiem podczas zabawy w chowanego. Przyszła nieoczekiwanie i tak zaczęła się nasza rozmowa, nie trwała może zbyt długo jednakże mogę już stwierdzić ze kiedyś staniemy się przyjaciółkami!”

Nicodem Storm- „O boniu, po tym jak mnie zaprosił na bal poczułam że to chyba coś więcej niż przyjaźń, boje się mu tego wyjawić w końcu jesteśmy jeszcze chyba na to za młodzi prawda?A może to tylko chwilowe... Jedno jest pewne, jest moim ulubionym ziemniaczkiem.


Angel Ellis- „Oh ten Angel... Ma strasznie długie włoski, może i jest to troche dziwne ale sam chłopak wydaje się naprawdę miły jak i sympatyczny. Z chęcią pogram z nim kiedyś w czekoladowa butelke!”


Willus Riannon- „Ma tak naprawdę na imię Will ale dla mnie lepiej brzmi Willus, nie wiem dlaczego stracił stanowisko prefekta, ale bardzo mi go szkoda. Bardzo fajnie się z nim rozmawia i wgl nie zapomnę gdy uczył mnie latać na miotle!”


Bill Draytron- „Oh ten Bill, nie rozumiem go za bardzo, na początku roku trochę pogadaliśmy, potem wydarzył się pewien incydent i się obraził potem jakoś dziwnie znowu się pogodziliśmy. Zauważyłam jednak że ciągle chce trenować zaklecia, okej może jest to to fajne ale bez przesady!”


Emma White- „Ta Emma nie wiem czy to przypadek czy jak ale gdy tylko zjawia się jakiś chłopak w pobliżu to zaczyna płakać czy też automatycznie się smuci... Jest to trochę dziwne ale czasami można z nią naprawdę fajnie porozmawiać”


Marysia Draytron- „O niej to też można by rozmawiać Goooooodzinami. Można z nią zrobić wszystko naprawdę WSZYSTKO od uczenia się po skakanie na niewidzialnych lianach. Po prostu jest przyjaciółką od Wszzystkieeeeego.”

Lilisya Cheerywood- „Poznałam ja w dormitorium, płakała wtedy przez jakiegoś Laurentego HA TFU na niego. Naprawdę żeby robić coś takiego dziewczynie, Straszne. Sama Lilisia jest bardzo fajna wymyśliłyśmy nowa odmianę butelki a mianowicie CZEKOLADOWĄ Butelkę!”


Melody Heart- „Cóż mogę o niej powiedzieć kolejna moja najlepsza przyjaciółka, poznałyśmy się na schodach niestety zauważyła ona coś czego nie powinna. Myślę jednak ze nie wyjawi tego nikomu. Super się z nią Bawię”


William Prince- „Moja pierwsza miłość... Bardzo mi go brakuje, tak nagle znikną. Zostawił wielką dziure w moim sercu, jednak wydaje mi się ze wypełnia ją Nicodem. Szkoda, że znikną myślę że bylibyśmy wspaniałymi przyjaciółmi.”


Eron Baltimore Ince- „Bardzo fajnie się z nim rozmawia, gdy pierwszy raz go zobaczyłam myślałam ze z powodu bycia prefektem naczelnym będzie bardzo drętwy, ale jak widać myliłam się można z nim pogadać chyba na każdy temat!”


Grenda Goring- „Ohoho Grendusia można by o niej rozmawiać chyba godzinami! Jest naprawdę dobrą przyjaciółką i tak naprawdę chyba jej zazdroszczę tego ze nie zwraca uwagi na to czy ktoś się z niej nabija czy nie. Pewne jest ze zostanie Prefektem!”


Isaac Vascardi- „Nie moge o nim zbytnio dużo powiedzieć. Dla mnie jest bardzo fałszywy, najpierw udawał jakiegoż maczo a potem gdy przyszłam do niego do dormitorium to związał mnie, gdyby nie ja to coś czuje ze by już nie żył przez te upadek z balkonu...”


Antonina Riannon- „Eh, ta moja Tosia czasem mnie pouczy zaklęć, czasem pogadamy ale nic więcej. Ja się pytam dlaczego, tosz jesteśmy niby rodzina.”


Lilith Otwell- „Nie wiem co o niej myśleć ostatnio gdy Callidora zemdlała wcale nam nie pomogła, stała tylko i się patrzyła. A niby jest jej przyjaciółką i Panną prefekt...”


Dim Richardson- „O nim bym mogła chyba mówić bardzooo długo jest jednym z niewielu ślizgonów których lubię. Nie rozumiem jednak jednego dlaczego go nie było na balu z Grenda, dziwne...”


Scott Craven- „Oh ten to dopiero fajny poznaliśmy się nawet nie pamiętam jak ale czy to ważne? Uwielbiam go za to poczucie humoru, podczas balu gdy tańczyliśmy razem było bardzo fajnie. Świetny z niego przyjaciel!”


Evan Craven- „Mój słodki braciszek pomimo tego ze nie jest już Riannon'em to dla mnie zawsze będzie to brat z którym mogę normalnie porozmawiać, powygłupiać się czy tez pouczyć zaklęć. Kocham go nad życie!”


Dustin Beaton- „Lubie go jako dobrego znajomego jednak chyba nic poza tym. Można z nim fajnie pogadać pożartować ale nic więcej”


Dieter Nietsche- „Ahaha z tym to najlepiej gra się w czekoladowa butelkę! W skrócie jest to Mój jak i Lilis Kooooteczek.”


Nieśmiałek Bunio- „Bunio bo tak właśnie go nazwałam jest moim nieśmiałkiem. Nie mam zielonego pojęcia jak się on znalazł u mnie w kieszeni no ale jak już jest to muszę się nim zaopiekować prawda? Pomaga mi w wielu rzeczach!”


Skrzat Gruzek- „Mój kochany Gruzeczek. Nie mam pojęcia dlaczego tak wiele rodów traktuje skrzaty tak źle. Gdyby chciały to by dawno mogły nas sprzątnąć z powierzchni ziemi, jednak tego nie robią. Jestem im za to bardzo wdzięczna a szczególnie Gruzkowi że ze mną wytrzymuj!

Waż rogaty...- „Szłam z Melody do Pani Gajowej gdy 17 metrowy waż nas zaatakował, obwiązał się wokół mnie i zaczął LECIEĆ, był do tego jeszcze Niewidzialny, nie będę ukrywać że się bałam. Gdybym nie umiała schodzić ze szczytów drzew to chyba bym już nie żyła... Ufam jednak ze nie jest jakoś bardzo groźny ukradł mi tylko Kubełek KFC”
AisoTV
Czarodziej




Posty: 86
Tematy: 6
Mar 2018
36
Hufflepuff
#2
Repka od Willusia | +rep
TeksuSiK
Czarodziej



Donator

Posty: 215
Tematy: 25
Sty 2018
148
Gryffindor
#3
Słodziutko  Heart
Valturi
Czarodziej




Posty: 361
Tematy: 22
Sty 2018
257
Slytherin
#4
No tak sobie te kolorki
DonStorm
Francuz.




Posty: 20
Tematy: 2
Kwi 2018

#5
[Obrazek: Tvjwy5p.jpg]
Rower2
Czarodziej




Posty: 88
Tematy: 4
Lut 2018
12
#6
Repka



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.