Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Zytro
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Lut 2015
0
#1
Imię i nazwisko: Constantymhir Piggy
Miejsce urodzenia: Pigvent, Republika Kiribati
Status krwi: 25%
Cechy charakteru:Constantymhir jest ambitną osobą, jednak ze "słomianym zapałem". Prawie każde jego przedsięwzięcie kończy się klęską i zaniechaniem go. Dzieje się tak przez jego niespotykane lenistwo. Piggy wykazuje się też altruizmem. Zawsze priorytet dla niego ma druga osoba, której chętnie pomaga w potrzebie. Cynizm i często okazywany tupet napawają niechęcią niektórych nieznajomych. Constantymhir to introwertyk cechujący się ciekawością i wysokim ilorazem inteligencji.
Wygląd postaci:Constantymhir Piggy jest wysokim jak na swój wiek, bladym chłopcem. Posiada ciemne blond włosy i niebieskie oczy. Jego nos jest duży niczym Mt. Everest, a uszy lekko odstające. Ubiera się raczej przeciętnie. Zazwyczaj na codzień nosi buty sportowe, czarne dżinsy i koszulkę z krótkim rękawem, ewentualnie bluzę bez kaptura.
Historia postaci: Razem z moim bratem, Bernardem żyliśmy na wyspie Kiribati. Dzieciństwo przebiegło nam na łowieniu ryb, pływaniu w urokliwych zatoczkach wyspy, chodzeniu do szkoły. W wieku 10 lat rodzice popłynęli z nami na farmę naszego dziadka - czarodzieja - położoną w południowej Anglii. Pewnego dnia rodzice odpłynęli z powodu, że nie mieli pieniędzy na utrzymanie nas. Obaj bardzo to przeżyliśmy, nocami płakaliśmy, a za dnia staraliśmy się tego nie okazywać. Podczas pobytu na farmie, mojego brata ugryzła świnia. Tak przestraszyliśmy się tym zdarzeniem, że podnieśliśmy świnie na ok. 4m w górę. To było nasze pierwsze objawienie zdolności magicznych. Pół roku później na farmę przyleciała sowa, dostarczając dwa listy. Jak się okazało, były to listy z Hogwartu. Następnie udaliśmy się na ulicę Pokątną w celu kupienia niezbędnych przedmiotów. Dwa tygodnie później pojechaliśmy z dziadkiem na dworzec Kings Cross. Na początku nie wiedzieliśmy jak wejść na odpowiedni peron, jednak dziadek pokazał nam co i jak. Pół godziny później siedzieliśmy już w przedziale pociągu i z Bernardem machaliśmy do dziadka.

[i]/
Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
[i]Hej, jestem Constantymhir Piggy, a ty?


Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
Skąd mam wiedzieć? Nie byłem w Warszawie.

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*przewraca oczami* Dzięki, nigdy bym nie wpadł na przyniesienia sobie samemu zupy.[/i][/i]

[i]
Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:Sam znalazłem

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak
[/i]


Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
[i]

PS. Historia pisana z użytkownikiem Grochus, (IC jesteśmy braćmi)
[/i]
Wilk
Siemowit




Posty: 512
Tematy: 6
Lip 2017
95
Hufflepuff
#2
Wstrzymuje. 
Każda z cech musi zostać dokładnie wypisana u ciebie działa to na zasadzie wyliczanki, to samo z wyglądem. Do rozpiski. Nieco nierealna historia, rodem z jakieś bajki. Usuń fragment z rekinem oraz statkiem. Hogwart leży w Szkocji, twoja postać mieszka w Kiribati, które leży dosyć daleko w takim wypadku poszedłby do tamtejszej szkoły niżeli właśnie do Hogwartu. Brakuje mi objawienia mocy spowodowanej silnymi emocjami. Na parę pytań odpowiedziałeś niepoprawnie, dlatego popraw je. Tutaj masz pomocny link -> https://hapel.pl/forum/showthread.php?tid=11357
3 dni, 3 szansę.
Zytro
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Lut 2015
0
#3
Poprawione
Wilk
Siemowit




Posty: 512
Tematy: 6
Lip 2017
95
Hufflepuff
#4
Wstrzymuję. 
Historia powinna zawierać:
Dzieciństwo,
oraz odjazd z stacji Kings Cross.
Napisz dlaczego rodzice odpłynęli i jak przeżyli to bracia. Ciężkim zadaniem byłoby podniesienie świni na 100 metrów, zmniejsz to. 
3 dni, 2 szansę.
Zytro
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Lut 2015
0
#5
Poprawione
Wilk
Siemowit




Posty: 512
Tematy: 6
Lip 2017
95
Hufflepuff
#6
Zaakceptowane!
Trafiasz do...
[Obrazek: GnXTpe2.png]
Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.