Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Werczi
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 1
Sie 2018
0
#1
Imię i nazwisko: Luna Lee
Miejsce urodzenia: Londyn
Status krwi: 0%
Cechy charakteru: Luna jest miłą i sympatyczną dziewczynką uwielbia ludzi i w każdym widzi dobro. Bardzo szybko się uczy jest bardzo inteligenta i uwielbia czytać. Jest bardzo odważna i zawsze staje w obronie młodszych i przyjaciół. Potrafi być bardzo sarkastyczna co nie wychodzi jej na dobre. Czasem zdarza się jej być niezdarną ale nie przeszkadza jej to za bardzo. Bardzo dobrze radzi sobie z problemami które prawie ciągle powtarzają się w jej życiu.
Wygląd postaci: Luna jest szczupłą i zgrabną dziewczynką. Ma małą zaokrągloną głowę i zgrabny nosek. Ma piękne długie zadbane blond włosy i niebieskie oczy. Ubiera się bardzo modnie lecz czasami bardzo skromnie. W zimę nosi najczęściej białą bluzę i czarne dżinsowe spodnie. Jednak w lato ubiera krótkie spodenki i koszulkę na ramkach. 
Historia postaci: Rodzice Luny wychowali ją jako miłą i skromną dziewczynkę. Miała bardzo dużo przyjaciół i kolegów. Była bardzo ładną dziewczynką wiec chłopcy się za nią oglądali. Luna bardzo dużo jeździła do swojego dziadka na wakacje, lecz jednego dnia jej dziadek poważnie zachorował. Dziewczynka codziennie go odwiedzała, lecz jego stan się coraz bardziej pogarszał. Po południu dziewczynka siedziała w kuchni i czekała za obiadem lecz nagle jej rodzice przyszli bardzo zapłakani i powiedzieli że jej dziadek zmarł. Dziewczynka była bardzo smutna i zrozpaczona. Nagle wszystkie szafki w kuchni się otworzyły i wszystko z nich wyleciało, Luna była bardzo zaskoczona tym bo nigdy nie widziała takiego zjawiska. Dziewczynka z czasem pogodziła się z śmiercią dziadka. W jej jedenaste urodziny przyleciał tajemniczy list z Hogwartu. Luna  bardzo się ucieszyła z tego powodu. Nagle przyszedł Hogwarcki rzecznik i zaprowadził ją na ulicę pokątną. Gdy kupiła niezbędne jej rzeczy udali się na peron 9 i 3/4 i wtedy zaczęła się jej wielka przygoda. 

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Jestem Luna a ty?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Nie wiem ale poszukaj gdzieś w centrum)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*bierze talerz i mówi* Dziękuję


Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
Od kolegi

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? 
Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Wilk
Siemowit




Posty: 512
Tematy: 6
Lip 2017
95
Hufflepuff
#2
Wstrzymuje. 
Każdej wypisanej cesze musisz poświęć parę zdań, rozpisać ją po prostu. Skończ z tą wyliczanką, gdyż nie o to w tym chodzi. Podobnie jest z wyglądem. Poświęć temu więcej czasu, dopisz przynajmniej 4 zdania. 
Rozpisz objawienie mocy, kiedy to nastąpiło, gdzie oraz jak na to zareagowała.
Skąd jej sąsiad mógł wiedzieć, że jest czarodziejką? W przypadkach w których dziecko jej mugolakiem do rodziny przychodzi Hogwarcki rzecznik z mugolami, który wprowadza dziecko w świat magii.
3 dni, 3 szansę.
Werczi
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 1
Sie 2018
0
#3
Poprawione Smile  mam nadzieję że dobrze

Poprawione Smile  mam nadzieję że dobrze
Wilk
Siemowit




Posty: 512
Tematy: 6
Lip 2017
95
Hufflepuff
#4
Nie pasuje mi bycie miłą oraz wredną. Nieco to koliduje ze sobą.
Werczi
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 1
Sie 2018
0
#5
Poprawione Big Grin
Wilk
Siemowit




Posty: 512
Tematy: 6
Lip 2017
95
Hufflepuff
#6
Wciąż brakuje jeszcze jednej wady.
Werczi
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 1
Sie 2018
0
#7
Poprawione
Wilk
Siemowit




Posty: 512
Tematy: 6
Lip 2017
95
Hufflepuff
#8
Zaakceptowane!
Trafiasz do...
[Obrazek: 3dqndfR.png]
Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.