Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Pieselassassin
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 2
Sie 2018
0
#1
Imię i nazwisko: Michael Drive
Miejsce urodzenia:London Bridge Hospital, Londyn
Status krwi: 50%
Cechy charakteru:Michael to pewien zwykły dzieciak któremu dokuczano w szkole, Ale Wykazuje Wielki intelekt. Jest strasznie słaby, Ale gdy się uprze może być naprawdę groźny. Ale był niezwykły , Gdy się denerwował działy się dziwne rzeczy podam przykład: Przedmioty znikały a potem się pojawiały, A najczęściej znikały krzesła. Nie Wiedział że ma ma magiczną moc. Trudno mu było zdobywać przyjaciół bo wszyscy bali się tego że dręczyciele będą też na tej osobie się też będą znęcać znęcać. Więc Michael był mądrym uczniem i nie miał problemów z nauką, Ale też nie można powiedzieć że by Bardzo grzeczny. Niemożna powiedzieć tak ponieważ Czasami był Groźny I Przeszkadzał w lekcjach.
Wygląd postaci:Zwykły przeciętny 11 latek. Małe muskuły, Ale był dosyć wysoki. Był troszkę gruby Ale nie zbyt bardzo. Nie wyglądał zbyt ładnie. Twarz miał Owalną z wysokim czołem. Miał maluśki nos jak i Zaokrąglony podbródek. Kolor oczu to niebieski a Puszyste Rzęsy. Ubierał najczęściej w barwy zimne a najczęściej Błękitno-Morskie, A spodnie miał Dresowe o kolorze niebieskim albo czarne Jeansy.
Historia postaci:Urodziłem się W London Bridge Hospital Oczywiście w Londynie. Byłem inny niż wszystkie bobasy bo pominołem raczkowanie i odrazu Chodziłem, Mina rodziców była bezcenna.  Nic się nie działo gdy miałem 1 roczek, Ale jak miałem 2 latka też nic się nic się działo. Jak miałem 3 latka poszedłem do przeszkola I tam umiałem nawiązywać przyjaźnie. Dalej nic się nie działo , Ale Prawdziwa historia zaczyna się Gdy miałem 7 Lat. Poszedłem do szkoły. I tu zaczynają się dręczyciele. No i gdy się złościłem rzeczy latały jak i znikały nie wiedziałem co się dzieje. I tak do 4 klasy nie wiedziałem. W czwartej klasie rozpoczyna dochodzenie skąd jest ta magiczna moc. I tak odkryłem księgę przodków tam byli dziadkowie których nie znałem I ci których znałem. I  prawie wszyscy chodzili do szkoły która nazywała Się Hogwart. I spytałem się  rodziców co to Hogwart. I dowiedziałem że moi rodzice Ben Drive I Alice Drive Też chodzili do Hogwartu i opowiedzieli mi że to szkoła magi i czarodziejstwa i powiedzieli mi że przyleci do mnie sowa która da mi zaproszenie do Hogwartu I tak się stało Dostałem list od Hogwartu. Rodzice strasznie się ucieszyli I Odkryli W jakimś pomieszczeniu W którym nigdy nie byłem kominek. Mówili mi że to służy do szybkiej Podróży Musze wypowiedziec miejsce i rzucić ten proszek I tak poszliśmy na ulice Pokątną Kupiliśmy rzeczy Do Hogwartu i rodzice w nagrodę że wcześniej rozgryzłem niespodzianke kupili mi sowę Nazwałem ją Lily. Czekaliśmy do 1 Września. I 1 Wrzesień nastał Poszliśmy na peron Kings Cross i przeszedłem z rodzicami na peron 9 i 3/4 i Pożegnałem się z rodzicami i pojechałem do Hogwartu.
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
*Podnosi głowę znad książki* Cześć nazywam się Michael A ty?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Nie, nigdy nie byłem w Warszawie.)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*Bierze i je z wielką chęcią*

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:Interesuje się serią książek Harry Potter i Minecraftem i próbowałem to połaczyć razem i tak znalazłem ten serwer.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak Przeczytałem.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Wilk
Siemowit




Posty: 512
Tematy: 6
Lip 2017
95
Hufflepuff
#2
Wstrzymuję.
Nie ma czegoś takiego jak status 85%, masz do wyboru: 75% (tworząc postać o tym właśnie statusie będę wymagał od ciebie napisanie bardzo wyczerpującego podania) 50%, 25%, 0% (mugolak). Jest jeszcze status 100%, ale jest on zarezerwowany dla rodów czystokrwistych. 
W historii zabrakło: 
otrzymania listu z Hogwartu, 
zakupów na pokątnej,
odjazd z stacji Kings Cross. 
Źle odpowiedziałeś na drugie pytanie w pomocniku w trzecim masz odpowiedzieć akcją.
3 dni, 3 szansę.
Wilk
Siemowit




Posty: 512
Tematy: 6
Lip 2017
95
Hufflepuff
#3
Wstrzymuję.
Radziłbym Ci zmienić status, gdyż podanie cały czas nie jest wystarczające na 75%. Moc magiczna objawia się przeważnie tylko raz. W charakterze brakuje mi jeszcze jednej wady.
2 dni, 2 szansę.
Pieselassassin
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 2
Sie 2018
0
#4
Poprawiłem
Piesełassassin ~ WOW
Wilk
Siemowit




Posty: 512
Tematy: 6
Lip 2017
95
Hufflepuff
#5
Zaakceptowane!

Trafiasz do...
[Obrazek: 3dqndfR.png]
Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.