Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
MikeDobry
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Sie 2018
0
#1
Imię i nazwisko: Mike Woodworm

Miejsce urodzenia: Londyn

Status krwi: 50%

Cechy charakteru: Mike to inteligentny chłopiec, który bardzo ceni sobie mądrych i rozważnych ludzi, nie jest zwolennikiem rozwiązań siłowych, uważa że najlepiej rozwiązywać spory słownie.
Niestety przyszły uczeń Hogwartu jest też bardzo impulsywny i nie zawsze wychodzi mu pokojowe rozwiązywanie konfliktów.
W szkole Mike często był obiektem żartów, co zrobiło z niego samotnika, mimo że łatwo nawiązuje mu się kontakt z rówieśnikami nie lubi tego, ponieważ wiele razy zawiódł się na innych ludziach i uważa że najlepiej polegać tylko na sobie.
Młodziakowi bardzo łatwo przychodzi nauka, jest pojętny i bardzo szybko pochłania wiedzę, dobrze wie ze do sukcesu prowadzi ciężka praca, jednak gdy nadarzy się okazja aby tej pracy uniknąć na pewno nie zostanie ona przez niego przepuszczona. Mike to typ cwaniaczka który dobrze wie o swoich umiejętnościach, dzięki czemu jest pewny siebie, jednak czasami przesadza i prowadzi to do jego zguby.
Dzieciak pomimo swojego silnego charakteru nie jest brany na poważnie przez swoją słabą stronę fizyczną.
Młody Wood jest bardzo leniwy, nie znosi fizycznego wysiłku, co przekłada się na jego wątłą budowę. Odstępstwem od tego jest jego miłość do koszykówki i quidditcha.

Wygląd postaci: Stosunkowo niski do rówieśników, z wyglądu przeciętny 11 latek. Bardzo ciemne włosy prawie że czarne. Niebieskie oczy. Lekko odstające uszy i duży nos przypominający kartofla. Mocno zarysowana kwadratowa szczęka i proste zadbane zęby. Budowa ciała wątła, niewielki brzuszek od podjadania słodyczy i chipsów oraz zapychania się fast foodami.

Historia postaci: Mieszkłem razem z bratem Harrym, matką Chloe i ojcem Williamem. Na co dzień zajmowałem się rozmyślaniem o przeróżnych sprawach dotyczących mnie i mojej rodziny. Często wyobrażałem sobie swoją przyszłość i to jak może potoczyć się moje życie. Nie miałem żadnego hobby ani szczególnych zainteresowań. Czasami kiedy była ładna pogoda chodziłem na boisko porzucać do kosza. Muzyka stanowiła bardzo dużą część mojego życia, to ona podnosiła mnie na duchy gdy koledzy w szkole mi dokuczali lub napotykałem w życiu na jakieś trudności.
Dokładnie tydzień przed moimi 11 urodzinami, kiedy wyszedłem do sklepu napotkałem na swojej drodze jednego z moich szkolnych prześladowców. Chłopak oczywiście musiał zacząć mnie zaczepiać i razem z kolegami rzucali we mnie piłką. Nie wiem jak to się stało ale pod wpływem nerwów i nagłego przypływu emocji wyobraziłem sobie jak piłka zatrzymuje się i zwraca się przeciw moim oprawcom i ku mojemu zdziwieniu tak właśnie się stało.
To był pierwszy raz kiedy doświadczyłem objawienia u siebie jakiejkolwiek mocy.
W dzień moich 11 urodzin dostałem wyczekiwany list z Hogwartu i byłem bardzo szczęśliwy z tego powodu.
Kilka dni później udaliśmy się z rodzicami na ulicę pokątną by zakupić wszystkie rzeczy potrzebne do szkoły. Ani się nie obejrzałem a nastąpiło rozpoczęcie roku szkolnego i żegnałem sie z całą moją rodzinką wesoło machając im z pociągu, który miał zabrać mnie do wspaniałego miejsca jakim jest Hogwart.



Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Hej, jestem Mike, a ty ?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Nie mam pojęcia, jestem słaby z Geografii)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*odbiera talerz i bierze łyka zupy oblizując się przy tym ze smakiem*


Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Kilka lat temu grałem na serwerze kiedy nosił jeszcze inną nazwę. Bardzo dobrze wspominam tamto doświadczenie i chciałbym znów troszkę się pobawić Big Grin

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?  Oczywiście że tak !

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
N4D1A
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 202
Tematy: 6
Sie 2017
81
Hufflepuff
#2
Ravenclaw:
Zaakceptowane!
Trafiasz do...
[Obrazek: 3dqndfR.png]
Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].
Why are we still here? Just to suffer? 
N4D1A
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 202
Tematy: 6
Sie 2017
81
Hufflepuff
#3
Wstrzymujemy jednak

Dzięki interwencji dobrych graczy servera moja nieuwaga została poprawiona
Wood to nazwisko kanoniczne, zmieniaj i dopiero w tedy będzie akceptacja.
Why are we still here? Just to suffer? 



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.