Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Arczi
Czarodziej




Posty: 10
Tematy: 2
Wrz 2018
0
#1
Imię i nazwisko Aaron Eaven 


Miejsce urodzenia: Londyn, Szpital Świętego Munga, Anglia

Status krwi: 50%

Cechy charakteru: Aaron jest leniwy po prostu nie lubi wysiłku fizycznego. Jest mądry, bardzo dużo się uczy. Aaron lubi zabierać rzeczy innym ludziom , by ich zdenerwować i to sprawia mu przyjemność. Nie dokonuje pochodnych i szalonych decyzji. Z łatwością akceptuje innych. Jest inteligentny, miał same dobre stopnie w mugolskiej klasie. Bardo kocha koty. Jest chrześcijaninem, chodzi do kościoła co tydzień.

Wygląd postaci: Aaron jest grubym, wysokiego wzrostu dzieckiem o jasnej karnacji i blond włosach. Jego oczy są koloru niebieskiego. Uwielbia się ubierać w zimnych kolorach. Bardzo lubi ubierać czapkę tak aby wystawało mu parę włosów. Swoje włosy zaczesuje do tyłu. Nie lubi wiązać butów on woli wsadzać sznurowadła do buta.

Historia postaci: Aaron jest jedynym dzieckiem czarodziejów Ann I Rodney'a Eaven. Rodney i Ann to czarodzieje z Anglii. Rodney Poznał Ann w pociągu do Hogwartu. Ann dostała się do Ravenclaw, a Rodney do Gryffindoru. Na 4 czwartym roku zaprosił Ann na randkę. Wtedy zaczęli ze sobą chodzić. Po zakończeniu Hogwartu postanowili zamieszkać razem. Po 2 latach mieszkania razem Rodney postanowił się oświadczyć Ann. Ann się zgodziła. Później założyli rodzinę. Aaron przyszedł na świat latem 2056 w sierpniu. Aaronowi w wieku 7 lat objawiła się jego moc, gdy zobaczył że ich pies zniszczył jego ulubionego misia, nagle miś się naprawił i trafił w ręce Aarona. W następnym dniu jego rodzice wraz z nim w aucie, mieli wypadek. Matka zmarła, ojciec wylądował na wózku, a Aaronowi nic się nie stało. Potem zamieszkała z nimi siostra matki Aarona. Gdy zbliżały się urodziny 11 Aarona dostał list z Hogwartu. Wraz z ciotką wybrał się na zakupy na ulicy Pokątnej. Aaron był zachwycony magią i sowami i miotłami. Wybrał kota jako zwierzę do Hogwartu. Potem z ciotką kupili inne potrzebne rzeczy. Udali się na peron 9 i 3/4 gdzie czekał na nich ojciec Aaron. Wsiadając do pociągu pomachał na pożegnanie ojcu i cioci.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Elo, jestem Aaron Eaven, a ty jak się nazywasz?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Na placu Defilad 1)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*zabierając talerz mówi* Dziękuje

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Z YouTube

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?  Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
N4D1A
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 202
Tematy: 6
Sie 2017
81
Hufflepuff
#2
Wstrzymane

Porada weryfikatora:
Zapraszam do zaznajomienia się z poradnikiem dla nowych graczy, gdzie też są opisane przydatne rzeczy które pomogą ci w poprawieniu podania, jak i wyciągnięciu ostatnich soków z czerpania frajdy na tym serwerze. A ponadto jest to po prostu wspaniała lektura.
Link do poradnika:

Powody wstrzymania podania

1.Ogranicz się do imienia i nazwiska w miejscu na imię i nazwisko

2. Na każdą z cech poświęć jedno zdanie opisu, nie zmieniaj charakteru w wyliczankę.

3. Charakter musi posiadać minimum dwie negatywne cechy. 

4. Plan na przyszłość nie jest cechą charakteru.

5. Opisz proszę na czym polega jego dziwność, bo to zbyt ogólnikowe.

6. Zbyt krótki opis wyglądu postaci.

7. Opisz dla czego krzesło na którym siedziała twoja trzy letnia postać zaczęło latać, co wywołało w niej na tyle silne emocje by objawiła się jego moc magiczna? 

8. Brakuje mi opisu twoich rodziców, i tego skąd twoja postać ma magiczne korzenie.

9. List z hogwartu dostaje się w wieku jedenastu lat a nie czterech.

10. Jaką magią i jakimi stworzeniami był zachwycony Archibald? Napisz coś więcej o tym. 

3 Dni na poprawę
3 Próbu
Why are we still here? Just to suffer? 
Arczi
Czarodziej




Posty: 10
Tematy: 2
Wrz 2018
0
#3
Gotowe
Arczi
Czarodziej




Posty: 10
Tematy: 2
Wrz 2018
0
#4
Poprawiłem
N4D1A
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 202
Tematy: 6
Sie 2017
81
Hufflepuff
#5
Wstrzymane

1. Twoje podanie jest nieczytelne, nie wiem co masz na myśli pisząc rzeczy takie jak "Nieraz lubi zjadł obrzedliwą rzecz." , "Jak ma się inspirować to tylko szkicem.", "wysokiego wzrostu 11 o jasnej karnacji ". i wiele innych zdań w których nie wiadomo co autor miał na myśli.

2. Cechy charakteru to dalej wyliczanka pokroju "inteligentny i mądry,Jest leniwy lubi denerwować ludzi" Proszę to opisać po jednym zdaniu na każdą cechę, a nie robić z nich coś ala listy zakupów.

3. Skoro rodzice twojej postaci są Polakami, jak to jest że chodzili do hogwardu skoro w Polsce prowadzona jest rekrutacja do Durmstrangu?

4. Jak się stało że twoja postać jako dziecko czarodziei ma 25% czystości krwi? Nawet przy założeniu że oboje są czystości 50%, to miałbyś większy procent, proszę to opisać, albo opisać i zmienić status krwi na adekwatny do historii 

5. Wydaje mi się że trzy lata to za wcześnie na ujawnienie się mocy, a bycie "rozśmieszanym" przez mamę, z nie wiadomo jakiego powodu, jest raczej zbyt mało emocjonujące, by moc objawiła się, zwłaszcza u tak młodej postaci.

6.  Smoków nikt nie trzyma na sprzedaż, handel nimi jest zakazany przez ministerstwo magii dla tego raczej nie spotkałbyś ich na pokątnej.

7. Najzwyczajniej proszę się trochę postarać przy tym podaniu, a nie pisać je byle by się weryfikator odczepił.

Pozostała ilość prób: 2
Why are we still here? Just to suffer? 
Arczi
Czarodziej




Posty: 10
Tematy: 2
Wrz 2018
0
#6
Zrobione i Postarałem się
Arczi
Czarodziej




Posty: 10
Tematy: 2
Wrz 2018
0
#7
Proszę według wymagań
Arczi
Czarodziej




Posty: 10
Tematy: 2
Wrz 2018
0
#8
Poprawione
N4D1A
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 202
Tematy: 6
Sie 2017
81
Hufflepuff
#9
Wstrzymane

1. Po wielu, ale to wielu wiadomościach od graczy serwera, wymuszono na mnie nakazanie ci zmiany w imieniu i nazwisku byś nie robił ze swojej postaci tak by nie była to postać historyczna, ani postać z innych tekstów kultury.

2. Ponadto historia z tym rodzeniem się w Polsce jest bardziej naciągana niż... W sumie to Paredziesiąt przykładów mi wpada do głowy, jednak żadnym nie mogę się z tobą podzielić, po prostu jest zbyt naciągane.

2.5 tak samo charakter i to tworzenie i dojrzewanie czegoś niezwykłego. 

Ostatnia szansa. 
Why are we still here? Just to suffer? 
Arczi
Czarodziej




Posty: 10
Tematy: 2
Wrz 2018
0
#10
Zrobiona robota



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.