Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Szalone_Afro
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Wrz 2018
0
#1
Imię i nazwisko: Dournes Sheen
Miejsce urodzenia: Londyn
Status krwi: 50%

Cechy charakteru: Dourness jest odrobinę wstydliwą osobą mimo iż na to nie wygląda. Rozpoczynanie rozmowy z osobami które pierwszy raz widzi jest dla niego trudna ale co innego jak to oni zaczynają. W towarzystwie swoich przyjaciół czy bliższych znajomych uwalnia się w nim dusza towarzystwa a uśmiech który wtedy na nim gości rzadko kiedy znika. Jest dosyć pracowitą osobą a także pomocną, zawsze bez zastanowienia postara się pomóc komu się tylko da... no prócz wrogów. Lubi widok ran jak i krwi, zwłaszcza na swoim ciele[i]. [i]Jak to mówi "czuje że wtedy żyje." [/i]Niektórzy uznali by to za Masochizm, lecz sam tak nie uważa i traktuje się jako osoba zdrowa psychicznie. Ma do siebie bardzo duży dystans a także jest bardzo, ale to bardzo pozytywną osobą i trudno go doprowadzić do stanu kiedy będzie zdołowany. Uwielbia zajęcia praktyczne, a teoretycznymi gardzi. Uważa że teoria jest niepotrzebna i tylko praktycznymi naprawdę się czegoś nauczymy.[/i]

Wygląd postaci: Dourness jest wzrostu typowego dla 11 latka. Posiada szczupłą dobrze zbudowaną sylwetkę. Jest jasnej karnacji, ma zielone oczy a także posiada liczne piegi na twarzy w okolicach nosa i policzków. Ma średniego rozmiaru krągły nos i średniej wielkości usta. Posiada duże, gęste i puszyste afro koloru czarnego. Nosi okulary korekcyjne z okrągłymi szkłami.

Historia postaci: Nazywam się Dourness i urodziłem się w Londynie. Moja matka jest mugolem pracującym w lombardzie a ojciec czarodziejem... sam nawet nie wiem jakiej krwi. Miałem beztroskie wesołe życie. Żyłem na dosyć żywym i dużym osiedlu. Codziennie rano wychodziłem na dwór pobawić się z licznym gronem przyjaciół a każdego wieczoru razem z mamą i tatą graliśmy w jakieś gry planszowe lub oglądaliśmy film. Chodziłem do mugolskiego przeczkola gdyż rodzice uznali iż tak będzie lepiej. Pewnego razu gdy byłem na dworze obok mojej klatki zaczepił mnie pewien starszy chłopak. Miał może jakoś 14 góra 15 lat. Zaczął mnie wyzywać i śmiać się z moich włosów a gdy zauważył że nie zwracałem na niego uwagi walnął mnie w twarz wywalając na ziemię i rozbijając okulary. Byłem zły i gdy na niego spojrzałem jego pasek podtrzymujący spodnie nagle ożył i zacisnął się wokół jego brzucha utrudniając mu oddychanie. Przeraziłem się tym faktem i gdy nagle zapomniałem o złości pas przestał go ściskać i po prostu zszedł  z spodni sprawiając że spadły pokazując majtki. Świadkiem tego zdarzenia był mój ojciec palący akurat papierosa w momencie gdy z pasem chłopaka działy się dziwne rzeczy. Od razu wiedział że to moja sprawka i się dosyć mocno ucieszył gdyż od narodzin marzył bym był czarodziejem ze szkoły magii a objawienie mojej mocy sprawiło iż jego marzenie mogło stać się jawą. Gdy skończyłem 11 lat w dniu urodzin dostałem od mamy list od Hogwartu i niesamowicie się ucieszyłem. Kilka dni później razem z moim ojcem poszliśmy na Ul. Pokątną po wszystkie potrzebne dla mnie rzeczy. Byłem podekscytowany wszystkim i przez kilka dni nie mogłem przez to spać. Kilka miesięcy później zostałem odprowadzony przez rodziców na Hogwart Express. Pożegnanie z nimi było dla mnie dosyć bolesne ale dałem radę. Właśnie jadę do Hogwartu i nie mogę się doczekać jakie przygody będą na mnie czekać na miejscu... 

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Hejka, nazywam się Dourness Sheen, a ty?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Nie wiem, nie jestem z warszawy Tongue)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*bierze talerz* Dziękuję! Em... co to za zupa?

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
Dawno temu widziałem jak Michał robił z nich lajwy i postanowiłem po tych kilku latach was poszukać.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?
Oczywiście że tak.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Wilk
Siemowit




Posty: 512
Tematy: 6
Lip 2017
95
Hufflepuff
#2
Zaakceptowane!
Trafiasz do...
[Obrazek: N8E9j5b.png]
Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.