Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Lotar
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Wrz 2018
0
#1
Imię i nazwisko: Lotar Luft

Miejsce urodzenia: okręg Richmond- Londyn

Status krwi: 50%

Cechy charakteru: Lotar jako że był wychowywany w większości przez swoją matkę ponieważ ojciec pracował w szpitalu zyskał większość cech po niej a chciała by był jak najlepszy jak każda matka. Anna nauczyła Lotara tego że wiedza jest potęgą i dzięki niej można osiągnąć wszystko lecz ważna też była dobroć lecz Lotar miał cechę, któa mu psuła wszytko był nieśmiały i zamknięty w sobie matka i ojciec byli jego jedynymi przyjaciółmi. Lotar był też bardzo cyniczny zawsze uważał że prawa istniejącego świata są złe, jednak to że był introwertykiem nie pozwalał móić mu swobodnie o tym i trzymał to w sobie lecz rzadko ale były takie przypadki kiedy wybuchał i wylewał wszystko na zewnątrz z wściekłością. Pomimo tych momentów słabości zawsze był poważny ponieważ uważał że śmianie się w nadmiarze i głupkowatość nie są w takcie i nie pasują do niego. Miał talent do nauki co szło razem z jego sprytem i uporem maniaka do nauki i poznawania świata lecz poznawania świata w swój własny sposób.

Wygląd postaci: Dobrze zbudowany chodź jak na swój wiek za chudy chłopiec wyższy od swoich rówieśników, twarz miał zawsze uśmiechniętą chodź dzięki temu że była pociągła nie było aż tego widać. Uroku mu dodawały jego różnokolorowe oczy a jego kruczo-czarne włosy jeszcze bardziej je podkreślały. Jego twarz była dość blada jak całe jego ciało ponieważ nie lubił się opalać. Lotar lubi bardziej ciemne kolory jest też zaciekawiony militariami dlatego kiedy tylko może chodzi w butach taktycznych oraz czarnych bojówkach. 

Historia postaci: Lotar Luft (11l.) urodzony w 2054 roku w Richmond jest pochodzenia Niemieckiego z strony ojca jego matka była Angielką mieszkającą w Richmond. Ojciec Adam w wieku 26 lat po skończeniu studiów radiologicznych wyjechał do Anglii i zamieszkał w Richmond gdzie mieszkało najwięcej Niemców. W szpitalu w, którym pracował poznał piękną pielęgniarkę Annę w, której od początku się zakochał. Po 10 miesiącach Adam poprosił Annę o rękę, Anna się zgodziła i po ślubie zamieszkali razem w małym domku w centrum Richmond. Efektem tej miłości był Lotar mały chłopiec który przyszedł na świat miał jedną cechę odróżniającą go od wszystkich innych miał heterochromię jedno jego oko było brązowe a drugie niebieskie. W dzień swoich 11 urodzin Anna zabrała Lotara na strych ich domu gdzie opowiedziała mu kim jest i kim ona jest. Anna przez całe życie ukrywała to że jest czarownicą, w Lotarze wtedy coś się zmieniło i zabawka która stałą na szafie się przesunęła co potwierdziło Annę o zdolnościach magicznych jej syna. Pod koniec dnia kiedy Lotar kładł się spać zobaczył w oknie sowę która pukała w okno kiedy Lotar otworzył okno sowa podała mu list, który trzymała w dziobie. Lotar od razu otworzył list i po przeczytaniu go szybko pobiegł do pokoju rodziców i pokazał list matce Anna od razu się ucieszyła i razem z Lotarem powiedzieli Adamowi kim są. Adam przyjął tą wiadomość bardzo spokojnie. Następnego dnia wszyscy udali się na pokątną po potrzebne rzeczy pieniądze potrzebne na zakupy pochodziły od ojca, który wymienił pieniądze Mugoli w banku Gringotta ojciec jako radiolog posiadał znaczy majątek dzięki czemu Lotar mógł kupić wswzystkie nowe książki, szaty i rzeczy potrzebne do wszystkich przedmiotów ale najważniejszą rzeczą dla Lotara był kruk, Lotarowi podobał się kruk przez to że jego włosy miały identyczny kolor oraz czół z nim więź. W dniu odjazdu z stacji Lotar był zaniepokojony bo nikogo nie znał i była to dla niego nowa rzecz.
 


Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Cześć jestem Lotar *podaje rękę na przywitanie*

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Odpowiedz pełnym zdaniem na zadane pytanie OOC)
( no chyba w centrum nwm 

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
* patrzy na zupę z lekkim obrzydzeniem* co to jest?

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
Szukałem, fajnego serwera RP 

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?
tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Wilk
Siemowit




Posty: 512
Tematy: 6
Lip 2017
95
Hufflepuff
#2
Wstrzymuję.
Rozpisz każdą wypisaną przez ciebie cechę charakteru, zakończ tą bezsensowną wyliczankę. Charakter jest kluczowym elementem, bez niego czarodziej nie zostanie przydzielony do domu w Hogwarcie. Wysil się. To samo z wyglądem, poświęć znacznie więcej tekstu i czasu na opisanie wyglądu chłopaka. Zaczynając wpierw od sylwetki, przechodząc później do twarzy, a na samym końcu wspomnij coś o jego stylu ubierania się. Moc magiczna objawia się zazwyczaj tylko raz i jest spowodowana silnymi emocjami, czyli nie jest w stanie robić tego na co dzień od tak. Zabrakło zakupów na pokątnej oraz odjazdu pociągiem Hogwart Express ze stacji Kings Cross. 
3 dni, 3 szansę.
Wilk
Siemowit




Posty: 512
Tematy: 6
Lip 2017
95
Hufflepuff
#3
Wstrzymuje.
Cały czas za mało cech oraz brakuję mi jednej negatywnej. W banku Gringotta nie wymienia się mugolskich walut na te czarodziejskie. Na twoim miejscu usunąłbym fragment o tym, że ojciec nie wiedział o magicznym pochodzeniu matki.
3 dni, 2 szansę.
Lotar
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Wrz 2018
0
#4
Wilk napisał(a): (08.09.2018 16:24)Wstrzymuje.
Cały czas za mało cech oraz brakuję mi jednej negatywnej. W banku Gringotta nie wymienia się mugolskich walut na te czarodziejskie. Na twoim miejscu usunąłbym fragment o tym, że ojciec nie wiedział o magicznym pochodzeniu matki.
3 dni, 2 szansę.


można tam wymienić mugolskie pieniądze na złote galeony lub srebrne syklealbo brązowe knuty, które stanowiły środek płatniczy w świecie czarodziejów. Waluty wymieniane przez mugoli później wracają do obiegu w ich świecie[1]. - http://pl.harrypotter.wikia.com/wiki/Bank_Gringotta

Oraz dla mnie nieśmiałość i bycie zamkniętym w sobie to są cechy negatywne.
Wilk
Siemowit




Posty: 512
Tematy: 6
Lip 2017
95
Hufflepuff
#5
Mówiąc cechy miałem na myśli całokształt, ponieważ nie jestem w stanie jak na razie przydzielić Cię do żadnego z domów. Dlatego chciałbym abyś po prostu wypisał o te 2-3 więcej.
Lotar
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Wrz 2018
0
#6
Dodałem jeżeli są jeszcze jakieś zastrzeżenia spróbuję je rozwiać.
Wilk
Siemowit




Posty: 512
Tematy: 6
Lip 2017
95
Hufflepuff
#7
Zaakceptowane!
Trafiasz do...
[Obrazek: 3dqndfR.png]
Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.