Witaj!

Podanie na Nauczyciela
Johan
Czarodziej




Posty: 41
Tematy: 8
Lis 2017
14
#1
[IC]
Imię i nazwisko:
Tamias Valturi

Wiek:
34

Miejsce urodzenia:
Szpital w Dover, Wielka Brytania

Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe):
Hogwart, Uniwersytet Magiczny w St. Petersburgu na kierunku zaklęć

Posada, na którą aplikujesz:
Prof. Mugoloznawstwa

Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:* 
No i stało się, ponownie chciałbym powitać w kolejnym liście dyrekcję Hogwartu, p. Lorcana Proctera. W dzisiejszej wiadomości będę ubiegał się u Państwa posady nauczyciela przedmiotu, jakim jak można wnioskować po powyższym tekście będzie Mugoloznawstwo. Przedmiot zaraz po przedmiotach stricte zaklęciowych przykuł moją uwagę i postanowiłem się mu przyjrzeć. Z powodu dorastania w środowisku mugoli,  a konkretniej to na obrzeżach miasta Dover poznałem wiele "niemagicznych osób" i pomimo tego, że styczność z magią i wpajaniem jej do głowy przez rodziców, zdołałem złapać szybki kontakt, a z niektórymi osobami mam jakiś tam kontakt do dziś. Stwierdziłem, że mając dość obszerną wiedzę w tym zakresie napiszę podanie chcąc powrócić do odświeżonych, starych czasów, gdzie przebywało się cały czas w szkole i tylko w szkole. Mam dobry kontakt z dzieciakami i generalnie z młodym pokoleniem, więc z tym także problemu nie będzie, czy to porozmawiać o czymś z uczniem, czy to wesprzeć go w nauce jakiegoś przedmiotu, bo to nazywamy INTEGRACJĄ, która na posadzie nauczyciela pedagoga jest kluczem do sukcesu i owocnej współpracy z uczniami. No i wiadomo, prowadziło się czasem zajęcia na ostatnich latach, gdzie nauczyciele pozwalali sobie pomagać i realizować tematy. Za kariery Hogwarckiej udało mi się nawet zdobyć prefekta, z czego jestem do dziś dumny. To tyle z tego, co chciałem powiedzieć, a reszty Państwo dowiecie się na rozmowie kwalifikacyjnej, na której przedstawię też plan nauczania. Pozdrawiam, T. Valturi!

Oceny z SUMów i OWUTEMów:
(OWUTEM-y) Mugoloznawstwo - Zadowalający

[OOC]
Nick w grze: Cancer
Czy masz jeszcze inne konta?: Mhm, mam.
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): Uczenie na różnych innych serwerach RP tego, a także innych przedmiotów (ZiU, ONMS), do tego dochodzą jakieś sesje RP na Discordzie, miasteczka i inne takie. Także no, jestem osobą, która wie co chce robić i ma w tym doświadczenie.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):* No, no. W poprzednim podaniu trochę na ten temat napisałem. Chcę wydrzeć się spomiędzy tłumu nudy w Hogsmeade do Hogwartu, który stety bądź niestety jest epicentrum rozgrywki na serwerze i każdy chce się tam dostać. Fachowo, jestem osobą, która potrafi zorganizować lekcję, a prowadzę w obecnej chwili zajęcia Eliksirów i Wywarów na Miasteczku powszechnie znanym wśród społeczności Hapla. No i cóż więcej dodać, fajnie by było gdybym dostał możliwość chociażby okresu próbnego, albo zaproszenia na rozmowę.
Nazwa Discord: Jestem skłonny w granicach możliwości podać to już podczas prywatnej rozmowy.
,,Zgredek nikogo nie chciał zabić.  Co najwyżej pokiereszować albo poważnie uszkodzić" ~ Zgredek
Nagini
Jędza




Posty: 819
Tematy: 134
Lip 2015
1,482
Slytherin
#2
Podanie odrzucone z powodu oszustwa z oceną. Zadowalający a Troll to jednak różnica.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.