Witaj!

Podanie na Woźnego
Johan
Czarodziej




Posty: 41
Tematy: 8
Lis 2017
14
#1
[IC]
Imię i nazwisko:
Tamias Valturi

Wiek:
34

Miejsce urodzenia:
Szpital w Dover, Wielka Brytania

Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe):
Hogwart, Uniwersytet Magiczny w St. Petersburgu na kierunku zaklęć

Posada, na którą aplikujesz:
Woźny w Hogwarcie

Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:* 
Ponownie witam Szanowną Dyrekcję, tym razem będę pisał podanie na posadę inną aniżeli nauczyciela, tym razem na woźnego, który może być dla mnie równie ciekawy, co nauczanie jakiegoś przedmiotu. Będąc cywilizowanym człowiekiem dysponuję oczywistą dla większości dorosłych I NIE TYLKO skłonnością do sprzątania, co należy do obowiązków woźnego. Poza tym mogę się dzięki temu integrować z młodym pokoleniem, które uważam za bardzo intrygujące. No i co to powiedzieć, mam plan działania, a jakoś trzeba na siebie samego zarobić, w połączeniu z moją wieczną sympatią do Hogwartu chcę wrócić za jego mury, tym razem jako pracownik tej szkoły. Nic więcej dodać, nic ująć. Pozdrawiam, Tamias Valturi.

Oceny z SUMów i OWUTEMów:
Astronomia – T
Eliksiry – N
Historia Magii – T
Mugoloznawstwo - T
Latanie – Zaliczone
Numerologia – T
Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami – Z
Obrona Przed Czarną Magią – PO
Starożytne Runy – T
Transmutacja – PO
Wróżbiastwo – T
Zaklęcia i Uroki – PO
Zielarstwo – O

[OOC]
Nick w grze: Cancer
Czy masz jeszcze inne konta?: Mhm, mam.
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): Uczenie na różnych innych serwerach RP tego, a także innych przedmiotów (ZiU, ONMS), do tego dochodzą jakieś sesje RP na Discordzie, miasteczka i inne takie. Także no, jestem osobą, która wie co chce robić i ma w tym doświadczenie.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):* No, no. W poprzednim podaniu trochę na ten temat napisałem. Chcę wydrzeć się spomiędzy tłumu nudy w Hogsmeade do Hogwartu, który stety bądź niestety jest epicentrum rozgrywki na serwerze i każdy chce się tam dostać. Odgrywanie woźnego to może być według pozorów zwykła nuda i wstyd,  ale według mnie ciekawe może być odgrywanie z uczniami i tym podobne, bo jednak zawsze coś. 
Nazwa Discord: Jestem skłonny w granicach możliwości podać to już podczas prywatnej rozmowy.
,,Zgredek nikogo nie chciał zabić.  Co najwyżej pokiereszować albo poważnie uszkodzić" ~ Zgredek
Nagini
Jędza




Posty: 819
Tematy: 134
Lip 2015
1,482
Slytherin
#2
Odrzucone



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.