Witaj!

Podanie na Woźną
Carter
Azkaban




Posty: 61
Tematy: 8
Lip 2017
Ravenclaw

#1
[IC]

Imię i nazwisko:
Zoe Draytron

Wiek:
35 lat

Miejsce urodzenia:
Szpital Św. Munga w Londynie

Wykształcenie:
Ukończona szkoła Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie

Posada, na którą aplikujesz:
Woźna

Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:* 

**Brązowo upierzona sowa przyleciała do dyrekcji szkoły w dziobie trzymając białą kopertę, po otwaciu ukazuje się starannie napisany list:**

Szanowna Dyrekcjo Szkoły Magii i Czarodziejstwa w  Hogwarcie.

Mam zaszczyt ubiegać się o posadę woźnego w tej wspaniałej szkole. Kilka razy już pracowałam w firmach sprzątających także sprzątając na błysk swój własny dom, więc mam do tego dryg. Poza sprzątaniem ważną rzeczą jest również komunikacja z uczniami, którzy postrzegają niekiedy woźnego jako kogoś gorszego. Chcę im uświadomić, że pełnienie tej funkcji to nie tylko sprzątanie ale również pomoc naszej młodzieży. Z uśmiechem na twarzy przywrócę szkołę do ładu i składu jak i czystości w najbardziej oddalonym kącie, ponieważ od dzieci słyszałam, że dawno nikogo na owej posadzie nie było. Jestem wesołą kobietą, która wykona nawet najcięższą pracę. Kto lepiej nie wysprząta szkoły jak prawdziwa kobieta z krwi i kości! Mam nadzieję, że rozpatrzycie moją kandydature pozytywnie.

Pozdrawiam, 
Zoe Draytron

Ocena z OWUTEMów: 
Astronomia –T

Eliksiry –N

Historia Magii –T

Mugoloznawstwo -T

Latanie –Zaliczono

Numerologia –T

Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami –PO

Obrona Przed Czarną Magią –PO

Starożytne Runy –T

Transmutacja – T

Wróżbiarstwo –T

Zaklęcia i Uroki – PO
Zielarstwo – PO


[OOC]

Nick w grze:
Louie

Czy masz jeszcze inne konta?:
Tak.

Czy masz już jakieś doświadczenie:
Doświadczenia nie posiadam, lecz wiem co to jest prawdziwe robienie porządków. 

Argumentacja OOC:*
Moim zdaniem posada Woźnego ma swoje drugie dno, które warto wykorzystać. To nie tylko odgrywanie szczegółowych akcji sprzątania ale również pokazywania zalet tej posady. Obecnie chcę rozwinąć tą postać nieco bardziej i próbować swoich sił na woźnym. Przez te lata gry nie miałam jeszcze okazji odgrywać na tej posadzie, więc może być to ciekawe doświadczenie. Mam całkiem sporo wolnego czasu, który miłoby było zapełnić akcjami w Hogwarcie. Prócz stosowania środków czystości, można by nauczyć uczniów by jednak nie śmiecili na każdym kroku bo Hogwart to nie wysypisko. Mam nadzieję, że uda mi się spełnić to małe marzenie bycia pracownikiem w Hogwarcie. 

Nazwa Discord:
Carterek#9066



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.