Witaj!

Podanie na Bibliotekarza
PWWP
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 211
Tematy: 62
Lip 2017
76
Ravenclaw
#1
[IC]

Imię i nazwisko: Luke White
Wiek: 31 lat
Miejsce urodzenia: Dolina Godryka
Wykształcenie: Podstawowe
Posada, na którą aplikujesz: Bibliotekarz 
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:*

Szanowny Panie Procter,

Zwracam się do Pana w sprawie wolnej posady w Hogwarcie, którą jest bibliotekarz. Kiedy tylko dowiedziałem się, że na to stanowisko potrzebny jest pracownik, od razu postanowiłem wysłać podanie. Uważam , że jestem osobom której właśnie Pan poszukuje. Zanim zdecydowałem się napisać list, przedstawiający swoją kandydaturę to postanowiłem najpierw ułożyć sobie plan na pracę, jeśli tylko otrzymałbym taką możliwość.

Dlaczego zdecydowałem się na posadę bibliotekarza ? Otóż, kiedy jeszcze uczyłem się w Hogwarcie dużo wolnego czasu spędzałem w bibliotece na nauce, czytaniu książek czy też pomocy Pani Bibliotekarce, przy układaniu książek na półkach i utrzymywania porządku na regałach. Świetnie znam się na czarodziejskich książkach. Potrafię bardzo dobrze pracować z dziećmi oraz utrzymywać ład i porządek, który jest potrzebny w bibliotece . Jestem otwarty na każdą chęć pomocy, czy to z nauką, czy też w odpowiednim wyborze książki dla ucznia z danymi aspiracjami lub zainteresowaniami. Mam pomysły na prowadzenie biblioteki w taki sposób aby każdy uczeń z chęcią do niej przychodził i miło spędzał czas. Mam w planach organizację konkursów z różnych tematów. Będzie możliwość uczęszczania na zajęcia dla uczniów którzy nie radzą sobie za dobrze na lekcjach i potrzebują aby wytłumaczyć im pewne rzeczy jeszcze raz.  Resztę pomysłów przedstawię gdy zostanę zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną. Kiedyś starałem się o pracę bibliotekarza ale niestety nie udało się i liczę na to, że tym razem dostanę szansę od Pana abym mógł pokazać, że nie pomylił się Pan co do mojej osoby.

Swoją kandydaturę motywuję, rzetelną pracą jako bibliotekarz i wywiązywanie się ze swoich obowiązków. Dołożenia wszelkich starań aby biblioteka była przyjemnym miejscem dla uczniów. Umiejętnością bardzo dobrej pracy z dziećmi oraz każdej pomocy, której będą potrzebować. Ostatnią rzeczą jest godne reprezentowanie Hogwartu i poświecenie się pracy w 100 %

Na koniec proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania
Z wyrazami szacunku
Luke White

Oceny z SUMów i OWUTEMów:

Astronomia –T

Eliksiry – Z

Historia Magii - PO

Mugoloznawstwo -PO

Latanie – Zaliczone

Numerologia –T

Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami –PO

Obrona Przed Czarną Magią – W

Starożytne Runy -T

Transmutacja –PO

Wróżbiastwo –N

Zaklęcia i Uroki - PO

Zielarstwo –PO


[OOC]
Nick w grze: PWWP
Czy masz jeszcze inne konta?: Tak, dwa dodatkowe ( Postać ucznia i Stworzenie)
Czy masz już jakieś doświadczenie: W hogwarcie nigdy nie pracowałem ale postanowiłem, spróbować swoich sił i uważam, że świetnie się nadam na Bibliotekarza
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):* Stwierdziłem, że napiszę akurat podanie na bibliotekarza, ponieważ nie oszukujmy się ale przez ten rok szkolny biblioteka była zaniedbana, czyli nie było widać wgl osoby na serwerze, która pracowała w bibliotece, co wiąże się z brakiem korzystania z niej i odgrywania akcji. Mam wiele pomysłów na to, aby przywrócić bibliotekę w Hogwarcie na tzw: Właściwe Tory. Mam dużo czasu na to, abym nie tylko wbijał na serwer aby odegrać wypożyczenie książki itd. Chciałbym jak, najwięcej odgrywać z uczniami, którzy powinni móc swobodnie korzystać z biblioteki i czerpać z tego radość. Mam zamiar wprowadzić przede wszystkim listę książek jakie będą w bibliotece,wypożyczone oraz żeby taka lista była na forum i każdy będzie mógł sobie sprawdzać do kiedy ma wypożyczoną książkę, jakie są aktualnie wolne itd itp. Mam zamiar, również organizować wszelkiego rodzaju konkursy dla uczniów. Ogólnie dużo ciekawych akcji do odgrywania itd. Uważam, że świetnie się sprawdzę w tej roli.
Nazwa Discord: PWWP#3659
Nagini
Jędza




Posty: 819
Tematy: 134
Lip 2015
1,482
Slytherin
#2
Osoba na posadę została już znaleziona. Odrzucone.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.