Witaj!

Podanie na Bibliotekarza
AgresywnyAgresor
Czarodziej




Posty: 200
Tematy: 13
Kwi 2018
20
Gryffindor
#1
[IC]

Imię i nazwisko:
Syriusz Drake
Wiek:
30 lat
Miejsce urodzenia:
Szpital Św. Munga w Londynie
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe): 
Podstawowe
Posada, na którą aplikujesz: 
Bibliotekarz
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:*  
**Do Dyrekcji przyleciała czarna sowa z listem w dziobie, która zostawiła ów list z treścią napisaną poniżej.**

Droga Dyrekcjo Szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwart
Gdy tylko dowiedziałem się, że jest wolna posada Bibliotekarza w Szkole Magii i Czarodziejstwa Hogwart od razu postanowiłem zareagować i podjąć próbę. Nazywam się Syriusz Drake i mam 30 lat. Urodziłem się w Szpitalu Świętego Munga w Londynie oczywiście. Za młodych lat bardzo dużo czytałem, wypożyczałem i kupowałem książki żeby zdobywać z nich wiedzę jaką skrywają. Nawet sam kiedyś próbowałem coś napisać, ale nie za bardzo to wyszło. Gdybym dostał tą posadę to mógłbym obiecać przede wszystkim: wywiązywanie się ze swoich wszystkich obowiązków, a nawet dodatkowych i nie przynosić wstydu Szkole Magii i Czarodziejstwa Hogwart. Mam nadzieję, że dyrekcja rozpatrzy moją prośbę o stanowisko. Z góry bardzo dziękuję.
**Staranny podpis**
Syriusz Drake.
Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę): 
Astronomia – T
Eliksiry – N
Historia Magii – T
Mugoloznawstwo - T
Latanie – Z
Numerologia – T
Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami – O
Obrona Przed Czarną Magią – PO
Starożytne Runy – T
Transmutacja – Z
Wróżbiastwo – T
Zaklęcia i Uroki – PO
Zielarstwo – T
[OOC]
Nick w grze: 
AgresywnyAgresor
Czy masz jeszcze inne konta?: 
Tak
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?):
Nie, ale czasami warto spróbować nowych rzeczy. Myślę, że dam sobie radę.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):* 
Nie będę się tutaj rozpisywał bo to proste. Na haplu największa jak dla mnie atrakcja to Szkoła Magii i Czarodziejstwa Hogwart gdzie dzieje się wiele ciekawych akcji. Posiadam bardzo dużo czasu wolnego, więc na prawdę często można zobaczyć mnie na serwerze. Odgrywanie bibliotekarza to nie tylko siedzenie na serwerze ale jak mówiłem odgrywanie akcji.
Nazwa Discord: 
młodszy rower#2252
Nagini
Jędza




Posty: 819
Tematy: 134
Lip 2015
1,482
Slytherin
#2
Osoba na posadę została już znaleziona. Odrzucone.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.