Witaj!

Podanie na Bibliotekarza
MadTitanThanos0
Azkaban




Posty: 37
Tematy: 9
Wrz 2018
Hufflepuff

#1
[IC]

Imię i nazwisko: 
Lorcan Rayveri
Wiek: 
30
Miejsce urodzenia: 
Liverpool, Anglia
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe): 
Podstawowe
Posada, na którą aplikujesz: 
Bibliotekarz
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:* 
*do gabinetu dyrektora przylatuje zadbana sowa śnieżna*
Droga dyrekcjo 
Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie
Piszę do Szanownej Dyrekcji ów list, aby złożyć państwu moją kandydaturę na stanowisko bibliotekarza.
Dlaczego akurat ja? Już spieszę z odpowiedzią na to pytanie. 
Dużo książek czytam już od początku nauki w Hogwarcie. Byłem stałym bywalcem biblioteki więc nie można powiedzieć że nie lubiłem siedzieć w bibliotece, co niewątpliwie pomoże mi w dobraniu odpowiedniej książki dla każdego chętnego ucznia. Jestem w stanie organizować w bibliotece jakieś ciekawe konkursy, cokolwiek, by tylko zachęcić młodzież do czytania rozmaitych dzieł tak samo rozmaitych autorów. Pomijając te banalne zlepki zdań, chcę po prostu wrócić do mojego drugiego domu - Hogwartu.

Jasne jest, że zobowiązany do bycia bibliotekarzem, często będę przebywał w bibliotece i będę konsekwentnie wykonywał swoją pracę

Mam nadzieję że tym zgłoszeniem wystarczająco zachęciłem Szanowną Dyrekcję do rozważenia mojej kandydatury

                                                              Pozdrawiam,
                                                                                                                           Lorcan Rayveri




[OOC]
Nick w grze: MadTitanThanos1
Czy masz jeszcze inne konta?: 1 uczniaczka
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): Niestety nie posiadam jeszcze doświadczenia jeżeli chodzi o kadrę na Haplu, ale zamierzam je w ten sposób posiąść
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?): Między innymi dlatego, ponieważ chcę się rozwijać na Haplu. Poza tym, mam sporo czasu (głównie wieczorem) który mógłbym zagospodarować na siedzenie w bibliotece, ciekawe akcje z ogarnianiem książek itd.. Na dodatek, OOC czytam dużo książek. Również postaram się rozpromować bibliotekę wśród uczniów akcjami itd, aby zaczęli więcej ją widywać bo nie oszukujmy się - obecnie biblioteka za dobrze nie funkcjonowała.
 Myślę także, że jestem w stanie wnieść pozytywną energię do kadry Hogwartu
Nazwa Discord: TheMadTitanThanos0#6876
Swanes
"What's your damage?"




Posty: 176
Tematy: 45
Gru 2014
521
Slytherin
#2
Podanie zostaje odrzucone.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.