Witaj!

Podanie na Nauczyciela
PrawdziwyZiela
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,341
Tematy: 59
Mar 2015
750
Hufflepuff
#1
[IC]

Imię i nazwisko:
Lisa Yrell

Wiek:
35 lat

Miejsce urodzenia:
Inverness, Szkocja 

Wykształcenie:
Podstawowe
Brytyjski Uniwersytet Magiczny na profilu magomedycyny | Czarocjat

Posada, na którą aplikujesz:
Psycholog

Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:
**Do dyrekcji Hogwartu przyleciała jasnobrązowa sowa, która w odpowiednim miejscu upuściła kopertę z listem w środku. Po jej otworzeniu można zauważyć kartkę, na której napisane są dane słowa. Są one napisane dosyć ładnym pismem.**

Szanowna Dyrekcjo,
          Uprzejmie chciałabym się ubiegać o stanowisko psychologa w Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Mam zamiar startować na ów posadę ze względu na moje predyspozycje jak i chęć zainteresowania tym oto kierunkiem. Jako były pracownik oraz uczennica tejże szkoły wiem jak się porozumiewać z dziećmi oraz jak rozwiązywać ich problemy. W młodym wieku okazywałam wiele skruchy i pomocy reszty dzieciom, które tego potrzebowały, świadczy o tym również fakt, iż zostałam wybrana za moje osiągnięcia chociażby prefektem swojego domu jakim było Hufflepuff. W dorosłym życiu nadal moje intencje o pomaganiu i rozwiązywaniu się nie zmieniły o czym może poświadczyć fakt, iż w dosyć szybkim tempie zostałam wybrana na dyrektora Kliniki Magicznych Chorób i Urazów Szpitala Świętego Munga, która jaka sama nazwa wskazuje jest kliniką, w której trzeba pomagać ludziom. Jestem więc osobą odpowiedzialną i bardzo skorą do pomocy. Cechuje się otwartością do ludzi, zrozumieniem ich i szczerością wobec nich a także wrażliwą na cierpienie gdyż sama wiele przeszłam.
          Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania i z cierpliwością czekam na odpowiedź.
Z poważaniem
Lisa Yrell

Oceny z SUMów i OWUTEMów:
Astronomia - Wybitny
Eliksiry - Zadowalający
Historia Magii - Nie zaliczone
Numerologia - Powyżej Oczekiwań
Smokologia - Wybitny
Starożytne Runy - Wybitny
Transmutacja - Wybitny
Wróżbiarstwo - Wybitny
Zaklęcia i Uroki - Powyżej Oczekiwań
Zielarstwo - Wybitny
Obrona przed Czarna Magią - Wybitny
Opieka nad Magicznymi Stworzeniami - Wybitny
Mugoloznawstwo - Wybitny

[OOC]
Nick w grze:
PrawdziwyZiela

Czy masz jeszcze inne konta?:
Tak

Czy masz już jakieś doświadczenie:
Na posadzie psychologa żadne, natomiast pracowałem już w Hogwarcie jako gajowy oraz wykonywałem trochę lekcji z ONMS.

Argumentacja OOC:
Otóż co tu dużo mówić? Większość osób przynajmniej mnie kojarzy i zna oraz wiedzą jaki jest mój poziom RP. Wydaje mi się, że całkiem nieźle mi to wychodzi. Znane mi są tajniki psychologii jak głupio to brzmi aczkolwiek wydaje mi się, że dobrze odegrałbym tą posadę. Jak dobrze wiadomo najwięcej się dzieje w szkole, dlatego też chciałbym tam znów grać. 

Nazwa Discord:
Ziela#7218
Nagini
Jędza




Posty: 819
Tematy: 134
Lip 2015
1,482
Slytherin
#2
Osoba na posadę została już wybrana, więc odrzucamy



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.