Witaj!

Podanie na Nauczyciela
Magnesim
Pazur Żbika




Posty: 184
Tematy: 16
Lut 2017
140
Hufflepuff
#1
[IC]
---
Imię i nazwisko:
John White
-
Wiek:
21 lat
-
Miejsce urodzenia:
Dublin, Irlandia
-
Wykształcenie:
Podstawowe - Ukończenie szkoły magii i czarodziejstwa w Hogwarcie
-
Posada, na którą aplikujesz:
Nauczyciel Mugoloznastwa
-
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:

**Do dyrekcji Hogwaru przyleciała biała, piękna sowa, trzymająca w dziobie list. Po paru sekundach zwierzątko opuściła ładnie zdobiona kopertę wprost do rąk odpowiednich ludzi. Po otworzeniu koperku, można zauważyć schludnie napisany list oraz kopie świadectwa.**

Szanowna dyrekcjo Hogwartu,

Co prawda jeszcze dosyć niedawno opuściłem mury tejże szkoły, jednakże coś mnie tchnęło, gdy dowiedziałem się o wolnej posadzie nauczyciela Mugoloznastwa - stwierdziłem, ze muszę spróbować swojej kandydatury. To, czego się nauczyłem opiera się w szczególności na moich własnych doświadczeniach, które zdobywałem podróżując po całej kuli ziemskiej, poznając różne kultury świata. Można by rzecz, że świat mugoli nie jest mi obcy. Jednakowoż bardzo pomogła mi nauka w Hogwarcie, w efekcie na koniec mojej nauki zyskałem dobrą ocenę - Powyżej Oczekiwań. Dzięki wszystkim aspektom, które podałem można spokojnie można stwierdzić, że posiadam solidna wiedzę na temat tego przedmiotu. Dodatkowo mogę rzec, że pomimo swojego wieku jestem naprawdę sumiennym, jak i odpowiedzialnym mężczyzną, który rzetelnie wykonuje wcześniej narzucone mu obowiązki. Myślę, że nie miałbym większych problemów z nawiązaniem wspólnego języka z moimi uczniami ze względu na mój wiek, jak i doświadczenia z prowadzenia klubu numerologicznego.

Tuż po ukończeniu Hogwartu, zostałem zatrudniony w Klinice Św. Munga jako uzdrowiciel na oddziale urazów Magiizoologicznych - w razie potrzeby, byłbym w stanie wyleczyć i lub pomoc jakiemuś uczniowi. Tuż po tym, znalazłem kolejna prace - tym razem w biurze aurorów, dzięki czemu zyskałem doświadczenie pod aspektem pojedynków i pracy w terenie. Nie byłoby dla mnie przeszkoda uratować ucznia z tarapatów. Chwile później, postanowiłem założyć własną firmę, która zajmuje się projektowaniem różnorakich domów, czy innych przestrzeni. W żadnym wypadku moje prace nie powinny kolidować z pracą w Hogwarcie.

Mam nadzieje, że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie i już niebawem zostanę wezwany na rozmowę kwalifikacyjną.


Z wyrazami szacunku,
John White
Oceny z SUMów i OWUTEMów:
Owutemy:
Mugoloznastwo: Powyżej Oczekiwań

---
[OOC]
---
Nick w grze:
Magnesim
-
Czy masz jeszcze inne konta?:
Tak.
-
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?):
Prowadziłem klub Numerologiczny na właśnie tej postaci. Za to jeszcze nigdy nie byłem nauczycielem, a jest to perfekcyjna okazja, by takie doświadczenie nabyć.
-
Argumentacja OOC (Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):
Nie będę narzekać na to, że nic się nie dzieje w świecie dorosłych, bo od czasu do czasu coś się wydarzy. Moja kandydatura jest po prostu spowodowana rozwijaniem postaci jak i moich umiejętności pod względem RP. Jest to moja główna postać, na której gram najwięcej ze wszystkich pozostałych. Nie byłem jeszcze nigdy nauczycielem na Haplu, ale wiem co z tym się wiąże - obowiązki. Sądzę, że jeśli zostanę przyjęty, to podołam zadaniu i będę dobrze sprawował moja powinność.
-
Nazwa Skype:
Nie używam tego komunikatora, a mojego discorda z pewnością posiada dyrekcja posiada.
Nagini
Jędza




Posty: 819
Tematy: 134
Lip 2015
1,482
Slytherin
#2
Przyjęty



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.