Witaj!

Podanie na Nauczyciela
Juliax
Czarodziej




Posty: 125
Tematy: 9
Sie 2017
41
#1


[IC]


 


Imię i nazwisko:


Selena Winter


Wiek:


21


Miejsce urodzenia:


Szpital Św. Munga w Londynie


Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe):


Podstawowe


Posada, na którą aplikujesz:


Nauczyciel Mugoloznastwa


Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:


*Na adres placówki doleciala śnieżnobiała sowa z listem w dziobie. Kartka na której był napisany list była jasno niebieska, a na kopercie widniała również tego samego koloru pieczątka z Literką "W". Czytając można było odczytać*

Droga Dyrekcjo!


Piszę ten list chyba z przedstawieniem swojej osoby dlaczego to miałabym być ja.Wychowywałam się przez 12 lat w Londynie z domem pełnych tak zwanych mugolskich wynalazków.Uczyłam się w mugolskiej szkole mając tam dobre stopnie.Ale tutaj chodzi bardziej dlaczego. Mam sporo wolnego który jednak chciałabym przeznaczyć na pokazanie kolejnym pokoleniom, że mugoloznastwo jest jednak innym przedmiotem niż pisanie i pisanie albo używanie różdżek. Chciałabym pokazać im drugą stronę świata. Świat mugolski.Niektórzy uczniowie zapewne myślą jacy to mugole są źli, i tak dalej.Ale spójrzmy na czarodziejów którzy nie są czarodziejami ani czystej, ani półkrwi.Mogą być mądrzejsi od czarodzei którzy są półkrwi albo i czystej krwii. Dlatego chciałabym to im uświadomić.Uświadomić im prawdę.


Liczę na pozytywną odpowiedź.


Z Uszanowaniem


Selena Winter.


Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli


składasz podanie na inną posadę):


Mugoloznastwo- Nie pisane


[OOC]


Nick w grze: Juliax


Czy masz jeszcze inne konta?: Tak


Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): Nie mam doświadczenia jako nauczyciel ale jednak chciałabym je nabyć.


 


Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):


Gra na Haplu daje nam wiele możliwości. Bycia Ministrem,uczniem,dzieckiem, dorosłym który jest pracownikiem ministerstwa albo zwykłym aurorem czy nauczycielem.Osobiście mam zamiar zdobyć doświadczenie bycia nauczycielem. A z tym chciałabym wprowadzić jednak większą aktywność niż afk'owanie pod WS.Mały pomysł na już dalsze odgrywanie w Hogwarcie jako nauczyciel już mam więc dobrze by było je zrealizować.Chciałabym również wprowadzić do rozgrywki parę dosyć ciekawych akcji więc mam nadzieję że będę miała możliwość je wprowadzić jak i zrealizować resztę moich małych pomysłów.Chciałabym trochę mimo że wracają narracje, rozruszyć hogwart.


Nazwa Discord: Juliax#9553
Nagini
Jędza




Posty: 819
Tematy: 134
Lip 2015
1,482
Slytherin
#2
Osoba na posadę została już znaleziona. Odrzucone.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.