Witaj!

Skarga na Callidora
LENIWIECHERE
Czarodziej




Posty: 372
Tematy: 51
Wrz 2016
354
Slytherin
#11
Dajcie jej/mu juz tego trawbana... o co tu sie klocic, o jedno nic nie wnoszace MG.
WCHODZISZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ
Anonek
Czarodziej




Posty: 330
Tematy: 19
Gru 2016
98
#12
Za takie bieganie podczas pełni samemu gdzieś po błoniach/zamku jako 1ooc moim zdaniem administracja powinna mieć prawo odegrać jakieś stworzenie ;_; Wtedy w końcu byłby strach przed tym zjawiskiem
Rocky
Czarodziej




Posty: 171
Tematy: 16
Kwi 2017
218
Slytherin
#13
@Up Nie rozumiem, odegrać stworzenie?

Ja rozumiem pełnia i te sprawy, ale 90% uczniów nigdy wilkołaka nie widziało, więc słyszała jedynie opowieści, niestety nie każdy w bajki wierzy, więc ma jako takie wyjaśnienie dlaczego olewa temat, co do odgrywania stworzenia, Anonek powiedz czym różni się zwykła noc w Hogwarcie od pełni w Hogwarcie, kiedy ostatni raz widziałeś wilkołaka w szkole, który atakuje uczniów? 
Owszem zdarzały się takie wypadki, dlatego w szkole na pełnie są zamykane bramy i dopiero to jest powodem dla którego uczniowie powinni się obawiać, jednak w realiach naszego haplowego czasu, ostatni przykry incydent z wilkołakami miał miejsce za czasów dziadków naszych postaci, tak więc nadal nie rozumiem tej nagonki i nielogicznego strachu przed czymś o czym się nawet nic nie wie. Niektórzy mogą mieć fobię, inni mogą się tego lękać, ale nie można komuś narzucić tego by bał się czegoś, czego nie widział, dopiero w konfrontacji z takim stworzeniem można się lękać. 
Co do faktu że ten gościu biegał po dachu i chciał się ponabijać z krukonów, nie rozumiem hejtu na jego osobę, chciał rozwinąć w jakiś sposób IC aby ludzie nie afczyli, a na dowód że to całkowicie pokrywa się z chociażby fabułą wymienię pewne rodzeństwo, które robiło o wiele bardziej odjazdowe rzeczy- Bliźniacy Weasley. Owszem mało komu do ich poziomu, ale próby wyłamania się z rutyny i afczenia w taki sposób jest dla mnie całkowicie na plus. Drugą sprawą pozostaje to jak się tam dostał, ale skoro miał miotłę, pomysł i możliwości wykonania, to ja nie rozumiem w czym rzecz.

Tak więc:
1)Aktualnie pełnia oraz zwykła noc w Hogwarcie niczym się od siebie nie różnią, poza środkami ostrożności, które to nakłada dyrekcja, nawet niektórzy z kadry Hogwartu nie powinni kojarzyć nawet faktów dla których są takowe środki stosowane, bowiem przez dyrekcję poinformowani nie byli a sami są za młodzi na to by pamiętać.

2)Strach przed wilkołakami owszem jest wymagany zwłaszcza wśród dzieci, ale nie popadajmy w jakieś skrajności, większość z postaci w Hogu ma od kilku tygodni do kilku miesięcy, na przełomie których aktywnych wilkołaków było może 2? Z czego oba były poza zamkiem i spędzały pełnie w zamknięciach, a nie przypominam sobie by były prowadzone akcje globalne czy miejscowe odnośnie wilkołaków oraz ich ataków

3)A działanie chłopaka całkowicie popieram i mnie również poirytowałoby gdyby ktoś zobaczył twarz osoby która sobie ladnie smiga na miotle, a to ze zatrzymał się OOC przed oknem w celu odegrania akcji nie jest argumentem dla którego można było by go zobaczyć, dlaczego?

-Akcje które odgrywamy przykładowo godzinę-dwie itp, w realnym czasie często miałyby pare sekund, zwykła walka czarodziejów chociażby, niekiedy zajmuje nawet 40-60 minut, podczas których każdy rzuci po 2-3 zaklęcia, pamiętacie ile trwa chociażby w filmie rzucenie jednego zaklęcia? Taka walka Harrego i Draco, z częsci 6, gdzie Draco dostał sectum, trwałaby na haplu pewnie ze 4 godziny, plus kłótnie ooc i wzywanie adminów.
Tak więc według mojej skromnej opinii, Callidora nie powinna zobaczyć twarzy smigającego na miotle dzieciaka na tle nieba w nocy.
Dziękuje i pozdrawiam.
strzyga
Basic witch.




Posty: 258
Tematy: 18
Sie 2017
629
Ravenclaw
#14
Widzę, że nikt z moderacji nie bierze tego w swoje ręce, to ja wezmę.
Upset - Nie mam pojęcia jakim cudem twoja postać wlazła na dach, ale tym razem skończy się na upomnieniu.
Callidora - Za oknem mimo pełni miało prawo być ciemno i mogłaś jego twarzy nie zauważyć. Inaczej z posturą. Ale z racji niewyjaśnionej sytuacji ze skakaniem za oknem i tego, jak Upset to zrobił, umarzam, zamykam i przenoszę. I na przyszłość, trochę realizmu, ślizgon nie mógł od tak wejść sobie i skakać po dachu, bo by spadł, a Callidora nie ma superultramocnego wzroku, żeby widzieć coś, co jest za oknem w środku nocy, W SZCZEGÓLNOŚCI jak dormitorium było rozświetlone. Trochę realizmu.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 2 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.